Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
jusike Pozri príspevok
A z čoho by tých, ktorí nezaplatia, obvinili? To by ma zaujímalo.
presne moja pointa...
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Heh dal som si ico do googla a nasiel som toto ...http://www.spotrebitel.cz/index.php?...=32&Itemid=276

Tiez z BB tiez podobny pruser a zaujimave ta ista firma ale skandal z Telefonica O2 heh dobre co?
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

jasne ze to budu automaticke maily lebo ved nikto z vas nedostal riadnu priamu odpoved na svoje otazky a pripomienky, ktore im poslal.... zase su v tych mailoch len dalsie uhybacky a zastrasovacky...
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

matqo Pozri príspevok
harry nic im neposielaj. ty si predsa suhlasil s tym ze uzivatel je ten kto sa registruje a zaplati a na takeho sa vztahuje zvysok VOP. kedze sme nezaplatili uzivatelmi niesme a na nas sa nic s toho nevztahuje. tu fakturu si mozu nechat. som zvedavy ako to teraz uhraju pred danovym
No este mi neebe ja nic neposlem !!!!!Precitaj si toto a venuj pozornost odstavcu SMLUVNE PODMINKY a to je z ciech!!!!!!

http://www.spotrebitel.cz/index.php?...=32&Itemid=276
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Je to asi len nahoda
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

ajale Pozri príspevok
Ako citam tie listy co Vam zaslali, zakazdym tam vystupuje v podpise ina osoba {majitelka vobec nie, podla OR}. Tak ma napada, naozaj maju tak vela zamestnancov alebo su to vymyslene mena. Za internetovymi sluzbami a e-obchodmi nebyva az tak vela ludi. Len uvazujem nahlas...
Asi na tom neco bude!Ja si myslim ze tolko kolko ludi pracuje tam tak asi nikde inde na svete!
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

harryy Pozri príspevok
No este mi neebe ja nic neposlem !!!!!Precitaj si toto a venuj pozornost odstavcu SMLUVNE PODMINKY a to je z ciech!!!!!!
no lenže v odpovedi je toto:
Pakliže jste odsouhlasil podmínky internetového poskytovatele, musíte je samozřejmě respektovat. Předpokládám, že předtím, než jste podmínky poskytovatele odsouhlasil, řádně jste si přečetl, proto by Vás smluvní podmínky poskytovatele překvapit neměly. Pakliže jste tak neučinil, nelze poradit nic jiného, než pro příště podmínky řádně prostudovat.
0 0
Yxo_lm Yxo_lm

Yxo_lm je offline (nepripojený) Yxo_lm

od tej jojky som ocakaval trochu viac a celkovo neporadili nikomu len naznacili dake fakty ktore su uplne onicom.

Takze:
1. vsetko co je pod podpisom alebo tym tlacitkom na registaciu na ich strankach tak nieje predmetom zmluvy ani registracie pokial to nieje vyssie uvedene ze sa taketo udaje niekde este nachadzaju

2. vsade aj tych emailoch sa pise o definovany pojmov uzivatel a neviem co vsetko ale nikde presne nieje napisane ze prave tymto sa stava clovek danym uzivatelom ... ... proste bla bla zaplate lebo ak nie tak vam mozme (tak akurat velke nic)

podla mna netreba nikde nic platit lebo realne to niesu schopny dokazat ze sa jedna prave o napr. mna

lebo:
1. ip adresu poskytovatela si mozu pokial dobre viem strcit za klobuk lebo na zaklade ochrany udajov nemozu moje meno adresu nikomu poskytnut jedine ze by mali od sudu povolenie ... ale

2. internet ktory mam v bytovke ma jednu verejnu IP adresu a to je vsetko kde sa vedia dostat lebo moju lokalnu ip adresu zistit nevedia ale nevravim ze to mozne nieje ale ...

3. hocijaky sused moze chciet ublizit mojej osobe a tak si zosnifuje moju MAC adresu a pouzije moju IP vcetne MAC adresy a vytvory si novy email napr v tvare moje meno @ gmail com a zaregistruje sa.

Takze celkovo ked sa budem tymto obhajovat ako mozu niekoho zazalovat ked oni niesu schopny sa dopracovat nikde len po bytovku a nedokazu ma presne spojit s danym pripadom. Mozu podat trestne oznamenie na neznameho pachatela a tym skoncili :P

Ako sa vravi tvrdenie proti tvrdeniu.

Este by som ich ja zazaloval za vytvorenie organizovanej skupiny za ucelom podvodu a nevie coho este ze posielali po bytovkach ludi ktory dokazali zistit na zaklade ponukania reklamnych predmetov od napr avonu alebo dakej ine firmy, udaje na hromadnu zaskodnicku cinnost za ucelom nelegalneho ziskania penazi formou vymahania s vydieracskymi praktikami.

alebo mozny priklad:
Pride niekto kto zaklope na moje dvere ze roby prieskum pre firmu Pro Content s.r.o. a chce vediet akeho mam poskytovatela internetu, ci mam doma pracku, deti, auto ... ... ci moze overit moje schopnosti prace na PC. na Cdcku spusti daky program ktory v pozadi ziska velmi jednoducho moje IP nastavenia a rozne napr aj hesla z pc a dokaze uz realne zneuzit moju emailovu schranku. Ja nemam ako dokazat ze to tak nespravili ale ani oni. Mam dost susedov ktory by mi to odprisahali a dana firma sa moze strcit.

Moja rada:
Nic neplatit a srat im na hlavu.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Ivík32 Pozri príspevok
no lenže v odpovedi je toto:
Pakliže jste odsouhlasil podmínky internetového poskytovatele, musíte je samozřejmě respektovat. Předpokládám, že předtím, než jste podmínky poskytovatele odsouhlasil, řádně jste si přečetl, proto by Vás smluvní podmínky poskytovatele překvapit neměly. Pakliže jste tak neučinil, nelze poradit nic jiného, než pro příště podmínky řádně prostudovat.
OJ zase sek ale pointa tam je !Stazovanie na tu nasu znamu firmu!
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Yxo_lm Pozri príspevok
od tej jojky som ocakaval trochu viac a celkovo neporadili nikomu len naznacili dake fakty ktore su uplne onicom.

Takze:
1. vsetko co je pod podpisom alebo tym tlacitkom na registaciu na ich strankach tak nieje predmetom zmluvy ani registracie pokial to nieje vyssie uvedene ze sa taketo udaje niekde este nachadzaju

2. vsade aj tych emailoch sa pise o definovany pojmov uzivatel a neviem co vsetko ale nikde presne nieje napisane ze prave tymto sa stava clovek danym uzivatelom ... ... proste bla bla zaplate lebo ak nie tak vam mozme (tak akurat velke nic)

podla mna netreba nikde nic platit lebo realne to niesu schopny dokazat ze sa jedna prave o napr. mna

lebo:
1. ip adresu poskytovatela si mozu pokial dobre viem strcit za klobuk lebo na zaklade ochrany udajov nemozu moje meno adresu nikomu poskytnut jedine ze by mali od sudu povolenie ... ale

2. internet ktory mam v bytovke ma jednu verejnu IP adresu a to je vsetko kde sa vedia dostat lebo moju lokalnu ip adresu zistit nevedia ale nevravim ze to mozne nieje ale ...

3. hocijaky sused moze chciet ublizit mojej osobe a tak si zosnifuje moju MAC adresu a pouzije moju IP vcetne MAC adresy a vytvory si novy email napr v tvare moje meno @ gmail com a zaregistruje sa.

Takze celkovo ked sa budem tymto obhajovat ako mozu niekoho zazalovat ked oni niesu schopny sa dopracovat nikde len po bytovku a nedokazu ma presne spojit s danym pripadom. Mozu podat trestne oznamenie na neznameho pachatela a tym skoncili :P

Ako sa vravi tvrdenie proti tvrdeniu.

Este by som ich ja zazaloval za vytvorenie organizovanej skupiny za ucelom podvodu a nevie coho este ze posielali po bytovkach ludi ktory dokazali zistit na zaklade ponukania reklamnych predmetov od napr avonu alebo dakej ine firmy, udaje na hromadnu zaskodnicku cinnost za ucelom nelegalneho ziskania penazi formou vymahania s vydieracskymi praktikami.

alebo mozny priklad:
Pride niekto kto zaklope na moje dvere ze roby prieskum pre firmu Pro Content s.r.o. a chce vediet akeho mam poskytovatela internetu, ci mam doma pracku, deti, auto ... ... ci moze overit moje schopnosti prace na PC. na Cdcku spusti daky program ktory v pozadi ziska velmi jednoducho moje IP nastavenia a rozne napr aj hesla z pc a dokaze uz realne zneuzit moju emailovu schranku. Ja nemam ako dokazat ze to tak nespravili ale ani oni. Mam dost susedov ktory by mi to odprisahali a dana firma sa moze strcit.

Moja rada:
Nic neplatit a srat im na hlavu.
Ved ja som mal IP menenu uz 2 krat jaky problem!
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

Ivík32 Pozri príspevok
no lenže v odpovedi je toto:
Pakliže jste odsouhlasil podmínky internetového poskytovatele, musíte je samozřejmě respektovat. Předpokládám, že předtím, než jste podmínky poskytovatele odsouhlasil, řádně jste si přečetl, proto by Vás smluvní podmínky poskytovatele překvapit neměly. Pakliže jste tak neučinil, nelze poradit nic jiného, než pro příště podmínky řádně prostudovat.
lenze my sme si ich precitali poriadne a zistili sme ze uzivatelmi na ktorych sa vztahuju sa stavaju len ty ktory im zaplatia. proste mozu ist do anala a hotovo
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

harryy Pozri príspevok
Ved ja som mal IP menenu uz 2 krat jaky problem!
Aky presne je rozdiel vo verajnej a v lokalnej?Poprosim priklad
0 0
PaDoX PaDoX

PaDoX je offline (nepripojený) PaDoX

Cez jednu verejnú IP adresu môže byť pripojených viac ľudí, ktorí sú pripojený v lokálnej sieti. Verejná = Vonkajšia | Lokálna = Vnútorná
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

matqo Pozri príspevok
lenze my sme si ich precitali poriadne a zistili sme ze uzivatelmi na ktorych sa vztahuju sa stavaju len ty ktory im zaplatia. proste mozu ist do anala a hotovo
Súhlasím s Tebou. A tiež sa mi nechce nič platiť, lenže ak sa dobre pamätám, oni si môžu meniť VOP kedy chcú a podľa toho čo som čítala niekde na predchádzajúcich stranách, ich aj zmenili, aj čo sa týka definície užívateľa...
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

harryy Pozri príspevok
Aky presne je rozdiel vo verajnej a v lokalnej?Poprosim priklad

verejnu IP mas napriklad v skole. Cize ako majitel je napisana skola a vsetky pocitace v nej malu navonok jednu rovnaku IP adresu. Ak mas lokalnu tak ju nas pisanu na tvoje meno.

Verejna: internetova kaviaren
Lokalna: ty
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

PaDoX Pozri príspevok
Cez jednu verejnú IP adresu môže byť pripojených viac ľudí, ktorí sú pripojený v lokálnej sieti. Verejná = Vonkajšia | Lokálna = Vnútorná
Cize ip ktoru mam vypisanu v nastaveniach 198.43,185.182 je verejna?
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

Ivík32 Pozri príspevok
Súhlasím s Tebou. A tiež sa mi nechce nič platiť, lenže ak sa dobre pamätám, oni si môžu meniť VOP kedy chcú a podľa toho čo som čítala niekde na predchádzajúcich stranách, ich aj zmenili, aj čo sa týka definície užívateľa...
Troska uvazuj. To ze si mozu menit podmienky maju zakorenene vo VOP , lenze kedze my sme nie Uzivatelia podla povodnych tak sa na nas nevztauje ani toto. To ze si to zmenia teraz pre nas absolutne nic nemeni
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

sutulustus Pozri príspevok
verejnu IP mas napriklad v skole. Cize ako majitel je napisana skola a vsetky pocitace v nej malu navonok jednu rovnaku IP adresu. Ak mas lokalnu tak ju nas pisanu na tvoje meno.

Verejna: internetova kaviaren
Lokalna: ty
Heh ale skola pouzivakua neviem ako sa to vola ale mas to aj v bloku .proste to zosilujee a rozbocuje signal a pocitace su asi seriovo na seba prepojene a ustene do 1 hlavneho.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Jednoducho ja ich fakt serem a ked ma naseru tak si dam zalezat!!!!Mam nerf a cim dalej tym vacsi
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ale ked tie VOP menia podla toho co tu napr. citaju, tak nie su v tom az tak nevinne

AK TOTO CITATE, TAK SA DAJTE VYPCHAT-VY SVINE NENAZRANE!!!! :-P
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať