Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

matqo Pozri príspevok
ja im doprajem panov z danoveho , tolko vystavenych nesplatenych faktur bude v uctovnictve zaujimave a som zvedavy s coho chcu platit dane
vdaka počtu vystavených faktur sa stávajú aj platiteľom dph. Predpokladám, že už prekročili stanovený obrat Stačí im na to vystaviť 830 faktúr. A podľa toho, čo čítam, nevystavujú zálohové faktúry, ale ostré. Naviac, je to sro, takže by rovno z týchto faktúr mali bez ohľadu na zaplatenie aj počítať daň z príjmu - ale tu samozrejme budú príjem rozlišovať na obdobia , ke´d už sme na účtovnícko-daňovom fóre
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Je toto normalne?
0 0
djborec3 djborec3

djborec3 je offline (nepripojený) djborec3

www(bodka)zoznamdomen(bodka)sk/vlastnik_domen/REKL-0026

Tam su všetky podvodne domeny registrovane na firmu Reklama Global S.R.O. ... a ďalšie tel. číslo: 0908132142
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

moc moc díky těm, kteří nám pomáhají a nebyli obelstěni
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

A ešte slovo k právnej analýze: ťažko môžete po právnikovi chcieť, aby sa na vec pozrel a za pol hodiny vám povedal svoj názor na vec.
jednak namusí mať akurát čas a druhá vec, ešte dôležitejšia je, že ak to celé chce zodpovedne preštudovať, tak to chvíľu trvá. Lebo tie podmienky sú na prvý pohľad napísané celkom dobre, takže to chce podrobnejšie štúdium.

Takže sa prosím nečudujte, že ani právnici, ktorých oslovili televízie sa nevyjadrili jasne. Bolo by to neseriozne, keby odpovedali rýchlo.

Jediné, čo sa dá robiť, je momentálne čakať. nepodnikať nič.

A je otázne, či vymieňanie rád na tomto fóre je OK - lebo to môže celkom pokojne študovať aj protistrana a ke´d nápady smerujú do "jadra" veci, tak sa prispôsobuje.

Je jasné, že veľká časť oklamaných ľudí sú študenti - podľa všetkého reklama bola zameraná hlavne na facebook a lákala na výhru - inak by si dané stránky nikto nevšimol.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

jednoznacne to studuju a upravuju podmienky...to je jasne
0 0
Andrea84 Andrea84

Andrea84 je offline (nepripojený) Andrea84

Ahojte! Moja známa advokátka mi povedala, aby som zatiaľ nič neplatila, zajtra alebo najneskôr do pondelka mi dá pokyny ako postupovať. NEPLAŤME!!!!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Andrea84 Pozri príspevok
Ahojte! Moja známa advokátka mi povedala, aby som zatiaľ nič neplatila, zajtra alebo najneskôr do pondelka mi dá pokyny ako postupovať. NEPLAŤME!!!!
Neplatiť a nereagovať. Ani písomne, ani mailom
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

a ty co sme reagovali?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

erik.aragorn Pozri príspevok
a ty co sme reagovali?
Nič, nechaj to tak a zatiaľ viac nereaguj
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

ved ani som dalej neragoval
0 0
laurinka3 laurinka3

laurinka3 je offline (nepripojený) laurinka3

uz ta stranka funguje...ale prisaham ze cca 15 min. nefungovala...asi tam nieco upravovali.

Zo SOI sa uz niekomu ozvali???????
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

zatial nikomu....modlim sa aby sme vysli vsetci z toho bez ujmy
0 0
mirinko6 mirinko6

mirinko6 je offline (nepripojený) mirinko6

Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.

Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.


S pozdravom,

Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.
//////co mi na toto poviete???poslal som im wyzwu na odstupenie od zmluvy a toto som dostal.....prosim vas nazor
0 0
Kristína888 Kristína888

Kristína888 je offline (nepripojený) Kristína888

takze to doslo uz aj mne...
Vážená pani XXXXXXX

Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.

Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.


S pozdravom,

Andrea Tichá z Pro Content s.r.o.
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

Ale ja by som uz chyby nezverejnoval...preto sa zacali menit vsetky VOP a pod...lebo si to niekto nasiel a meni si to ako sa tu nieco objavi
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Tak stop a na tri dni hrajte mrtvych chrobakov
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

oklamany33 Pozri príspevok
Ale ja by som uz chyby nezverejnoval...preto sa zacali menit vsetky VOP a pod...lebo si to niekto nasiel a meni si to ako sa tu nieco objavi
Mne sa to zdá ako blbosť tie zmeny v nejakých pokútnych VOP. Keby si tam teraz dali, že všetci registrovaní useri do 2 dní idú na eutanáziu, tak by to bolo OK? Xujovina jak traky, ne?
0 0
rozculena111 rozculena111

rozculena111 je offline (nepripojený) rozculena111

nerobme absolutne nic,kaslime na nich,bat sa nemusime,sme viacery,nepiste kde maju chyby,vsetko opravia a dokazov nebude.ked to videli v telke ritky im stislo 100% dajme pokoj,,,a zime dalej,nic z toho nebude.uz bolo veeeeeela takych darmozracov co chceli prachy a nakoniec sli do vazenia,,...ja uz nato nemyslim..a je nas velmi vela nato aby prisiel za kazdym.a sudil sa co ste.....kludne spite..dobru nocc
0 0
milan_k milan_k

milan_k je offline (nepripojený) milan_k

Priatelia, tiež som sa nectiac zapojil do tohto cirkusu
Prečítal som všetkých 62 stránok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať