Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

som nezamestnany, mam narok na pravnika? Alebo ako to je?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

milan_k

Dakujem

A ako je to s pravnikom, ked si ho nemozem dovolit??? MOze mi ho stat pridelit?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

mirinko6 Pozri príspevok
Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.

Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.


S pozdravom,

Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.
//////co mi na toto poviete???poslal som im wyzwu na odstupenie od zmluvy a toto som dostal.....prosim vas nazor
presne do botky to napysali aj mne
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

Vážený pán MOJE MENO,

Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.

Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.


S pozdravom,

Andrea Tichá z Pro Content s.r.o.


tak akoze je toto normalne? nejak sa oneskorili
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ved hovorim ide o automaticky mail...proste "robot"
0 0
mirinko6 mirinko6

mirinko6 je offline (nepripojený) mirinko6

tak teraz platit alebo nie?co bude dalej??
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

neplatit...ide o podovd
0 0
shooter21 shooter21

shooter21 je offline (nepripojený) shooter21

Ako tak pozerám na basne-portal.sk už zmenili VOP podmienky. Prepisujú to, ako sa im chce. ....neskutočné !!!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

bohuzial je to skutocne
Prosim Vas ako je to s prvanikom, ked si ho nemozem dovolit?
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

fuh ludia,ja som im to previedol,nech sa zadrhnu s tymi peniazmi ale aspon som von z kolotoca,ulozilo som si podmienky z regisracie a tych sa musia drzat do konca predplatenia.. uz som von z tohto kolotoca, nemal by som asi silu na dalsie vyhrazky,ale vam drzim palce...
0 0
In_My_Memory In_My_Memory

In_My_Memory je offline (nepripojený) In_My_Memory

erik ak sa to dotiahne až na súd a bude zjavné, že si právnika nemôžeš dovoliť, bude ti pridelený...

adhoc myslím si, že si spravil chybu, že si im tie peniaze previedol...bolo to aj na zahraničných portáloch písané, že aj po prevedení účtovanej sumy aj naďalej chodili faktúry...nechcem strašiť ale možno z tohto kolotoča nie si tak celkom vonku...
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Dakujem ;-)
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

erik.aragorn Pozri príspevok
bohuzial je to skutocne
Prosim Vas ako je to s prvanikom, ked si ho nemozem dovolit?
Nárok na právnika "grátis" je iba ak ide o trestné právo, nie o občianske, ani obchodné.

adhoc Pozri príspevok
fuh ludia,ja som im to previedol,nech sa zadrhnu s tymi peniazmi ale aspon som von z kolotoca,ulozilo som si podmienky z regisracie a tych sa musia drzat do konca predplatenia.. uz som von z tohto kolotoca, nemal by som asi silu na dalsie vyhrazky,ale vam drzim palce...
No čakal by som čoskoro ďalšie faktúry, príp. oznamy o nezaplatení, keďže už vedia od koho to vytiahnú bez väčších problémov
0 0
laurinka3 laurinka3

laurinka3 je offline (nepripojený) laurinka3

ty co nepochopili o co tu ide, nech platia!!!!!!!! Ak nemaju v case krizy a v case pred Vianocami kam davat peniaze, tak nech ich daju zlodejom.

Ja urcite vyuzijem tuto sumu na nakup darcekov...a nie pre hovadinu, co je v rozpore so zakonom a dobrymi mravmi.

Nic nam nedokazu........robia len bubu...ale to je tak vsetko naco sa zmozu.

Mali to prespekulovane...ale kedze nie su ziadni inteligenti, tak urobili vela chyb.

Obohatia sa len na tych, ktori sa zlaknu.

TAK SA PROSIM NRBOJTE!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Tak to sa mi nepaci :-(
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

mpca

zmaz to prosiiiiim
0 0
Andrea84 Andrea84

Andrea84 je offline (nepripojený) Andrea84

do 15.11.2009 hrajte mŕtve brouky a kto bude mať návod dajte. Ja zatiaľ idem podla právničky NEPLATIŤ! Veď aj ten úrok z omeškania 1,08% na deň je v rozpore s dobrými mravmi. MŔTVE BROUKY NEPLATÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
erik.aragorn Pozri príspevok
Tak to sa mi nepaci :-(
A čo sa ti nepáči?

Pre tých čo nechápu, o čo mne ide, vpodstate by sme im mohli takto vsugerovať vlastné VOP a ani by nevedeli že by sa ojebabrali samy....
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

s tym pravnikom, ze nemam narok, ked si ho nemozem dovolit
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
ok 5 min prešlo myslíš že to niekto zaregistroval??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať