Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

na stranek www.basnici.sk som vyplnil registraciu :-)
idem sa odvolat do 14 dni..
dalej idem zazalovat web content za neopravnene podnikanie na SVK kedze nie su zapisany v OR
Uzavrel som zmluvu s firmou ktora neexistuje v www.orsr.sk
dna 04.11.2009
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

haluz dajte link http://www.basnici.sk/register/regDone

vazne to je len stranka ktora sa po registracii presmeruje.. a nehovori o tom komu sa dakuje za registraciu Ďakujeme za Vašu registráciu.

V Priebehu niekoľkých minút obdržíte aktivačný e-mail s prihlasovacími dátami.
Kliknutím na aktivačný link bude Vaše konto aktivované a registrácia bude úspešne ukončená.

V niektorých prípadoch môže dôjsť k predĺženiu čakacej doby na e-mail. Preto Vás prosíme o pochopenie.
Taktiež Vám odporúčame prezrieť si spam/junk/nežiadaný email priečinok vo Vašej emailovej schránke z dôvodu nesprávnej klasifikácie e-mailu Vaším poskytovateľom.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.

Váš Team z Web Content s.r.o.
0 0
In_My_Memory In_My_Memory

In_My_Memory je offline (nepripojený) In_My_Memory

no krason a môžeš očakávať, že tvoje odvolanie si preberú ale neuskutočnia ho a ešte ti príde mail s faktúrou na úhradu 60€...a budeš mať potom aj ty úplne zbytočné nervy...no ale ak si to tak chcel...predsa sme slobodný ľudia a robíme slobodné rozhodnutia ...tak veľa zábavy na tej ich super stránke...
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Ja som urobil zmluvu v case, ked ta firma neexistuje a ak maju logy :-) tak nech sa pekne ukazu.. www.orsr. by uz mal mat ich zaznam a stale nic;-)
dalej nemaju ani ico uvedene vo vop. VOP su stiahnute, dalej zmluva je uzatvorena registraciou :-) niet co dodat :-)
tesim sa na ich faktutu vazne :-)
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

krason Pozri príspevok
Ja som urobil zmluvu v case, ked ta firma neexistuje a ak maju logy :-) tak nech sa pekne ukazu.. www.orsr. by uz mal mat ich zaznam a stale nic;-)
dalej nemaju ani ico uvedene vo vop. VOP su stiahnute, dalej zmluva je uzatvorena registraciou :-) niet co dodat :-)
tesim sa na ich faktutu vazne :-)
Kazdopadne amju v dnesnom case nelegalnu firmu :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dodám: o tomto probléme sa rieši tu: http://www.porada.sk/t123235-problem...-portalom.html
BTW: downloads-portal.sk, basne.sk a ďalšie ktoré sa už verejne spomínajú, patria jednej spoločnosti. Takže informatik, tu nejde o 5€, príde ti za chvíľu faktúra na 60€.
0 0
In_My_Memory In_My_Memory

In_My_Memory je offline (nepripojený) In_My_Memory

no dobre ako myslíš...však tvoja vec...som fakt zvedavý ako to dopadne u teba...a ešte viac som zvedavý, ako to dopadne celkovo...inač tipoval by som to na návštevu spomínaných majiteľov portálov alebo čo to sú...myslím si, že keby mu pred domom stálo v rade možno aj niekoľko tisíc podvedených a každý by mu dal facku, tak by skončil minimálne s fraktúrou sánky a otrasom mozgu ...aspoň by "zarobené" peniaze rozumne utratili za repas ksichtu a nemocničné náklady
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

dALSIA FIRMA :-) CO VAM PRIPOMINA MENO :-) MANZELKA? ZENA.. HEHE.. O TOM ESTE NEVIETE CO :-) HALUZ..
WEB CONTENT MA ADRESU NASLEDUJUCEJ FIRMY., WEB CONTENT NIE JE ZAPISANA V ORSR NEMA OPRAVNENIE NOSIT STATUS WEB CONTENT S.R.O KDE TO MAJU VO vop :-) TAKZE poDVOD PODOVOD PODVOD...

Obchodné meno:
Office Center s.r.o.
(od: 24.10.2009)
Sídlo:
Hronského 7
Lužianky 951 41
(od: 24.10.2009)
IČO:
45 236 909
(od: 24.10.2009)
Deň zápisu:
24.10.2009
(od: 24.10.2009)
Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným
(od: 24.10.2009)
Predmet činnosti:
reklamné a marketingové služby
(od: 24.10.2009)
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
(od: 24.10.2009)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
(od: 24.10.2009)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
(od: 24.10.2009)
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
(od: 24.10.2009)
administratívne služby
(od: 24.10.2009)
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
(od: 24.10.2009)
vedenie účtovníctva
(od: 24.10.2009)
počítačové služby
(od: 24.10.2009)
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
(od: 24.10.2009)
Spoločníci:
Dagmar Hlaváčová
Hronského 10
Lužianky 951 41
(od: 24.10.2009)
Výška vkladu každého spoločníka:
Dagmar Hlaváčová
Vklad: 5 000 EUR Splatené: 5 000 EUR
(od: 24.10.2009)
Štatutárny orgán:
konateľ
(od: 24.10.2009)
Dagmar Hlaváčová
Hronského 10
Lužianky 951 41
Vznik funkcie: 24.10.2009
(od: 24.10.2009)
Konanie menom spoločnosti:
Za spoločnosť koná a podpisuje konateľ samostatne.
(od: 24.10.2009)
Základné imanie:
5 000 EUR Rozsah splatenia: 5 000 EUR
(od: 24.10.2009)
Dátum aktualizácie údajov: 03.11.2009
Dátum výpisu: 05.11.2009
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Kazdopadne tieto firmy maju vela penazi:-) podla mna robia pranie spinavych penazi :-) na nas.. chcu zlegalizovat nejake cierne penaize ;-)
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Inak pozor.. mozno ty konatelia firiem su biele kone... co ked je to na nich nasite :-) pozname status tychto ludi? :-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

erik.aragorn Pozri príspevok
milan_k

Dakujem

A ako je to s pravnikom, ked si ho nemozem dovolit??? MOze mi ho stat pridelit?
na bezplatnú právnu pomoc sú presne určené pravidlá.
http://www.justice.gov.sk/wfn.aspx?pg=h4&uc=l3/l30

Ale je to na dlhé lakte, v tomto prípade to nie je riešenie. Ja si myslím, že je vás toľko, že sa iste nájde niekto, kto má známeho právnika a ten sa pokúsi urobiť akú takú analýzu. To je vaša cesta.
Nič neunáhľovať.

Po pravde, oni hlavne rátajú s tými, čo sa naľakajú a zaplatia hneď. A takí sa tu už našli. To im bude stačiť. A o ostatné sa postarajú roboty, ktoré budú chrliť výzvy, upomienky .....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
krason Pozri príspevok
BINGOOO :-))) maju elektronicky podpis? nie ..
Ale áno majú elektonický podpis ale len na faktúre a nieje falošný len sa nedá overiť...

Ja som ho včera kontroloval priamo u vydavateľa CA Disig

0 0
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

vcera som sa chcela prihlasit na BANSE-PORTAL, bohuzial po niekolkych prihlasenia som sa nevedela prihlasit, mam to aj odfotene. Ja som nevedela vyuzit sluzbu a tak som tuzila precitat basen od Kukucina a od P.O.H no nevedela som tom tak sklamana. ALE PRO-CONTENT PORUSIL TYMTO SVOJE OBCHODNE PODMIENKY LEBO SOM NEVEDELA VYUZIT ICH SLUZBY, SOM NESPOKOJNA ZAKAZNICKA......
0 0
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

ahojte, podla mna by sme sa mali nejako dohodnut a fakt sa stretnut a dat sa dokopy, lebo takto sme poroztruseni a nic nedosiahneme, TAKZE STRETNIME SA , NAVRHNITE NIECO, NIE JE VELA CASU, DNES IDEM NA POLICIU PODAT TRESTNE OZNAMENIE A AJ IDEM K PRAVNIKOVI, NAPISTE MI AK VAS NAPADNU NEJAKE OTAZKY CO SA MAM OPYTAT OD PRAVNIKA.....
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

Dostal som odpoved, ze som bol oboznameni bla bla, ako kazdy ten isty email, ze podla zakona toho a toho zakoniak prace som uzavtrel internetovu zmluvu, no znelo to dost odstrasujuco, a vierohodne
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

Pozeram VOP na stranke basnici.sk a porovnavam oproti tym z basne-portal.sk..No prepracovavaju to pekne ;-). Napriklad na basne-portal nebolo ani slovo o suhlase zo zasielanim el. faktur, na basnikoch to uz maju podchytene a registraciou uzivatel suhlasi aj so zasielanim el. faktur...takisto sa tam meni status uzivatela, atd..celkovo vyzera ze sa ucia z vlastnych chyb ;-)
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

Iqwar Pozri príspevok
Pozeram VOP na stranke basnici.sk a porovnavam oproti tym z basne-portal.sk..No prepracovavaju to pekne ;-). Napriklad na basne-portal nebolo ani slovo o suhlase zo zasielanim el. faktur, na basnikoch to uz maju podchytene a registraciou uzivatel suhlasi aj so zasielanim el. faktur...takisto sa tam meni status uzivatela, atd..celkovo vyzera ze sa ucia z vlastnych chyb ;-)

vobec sa neucia z vlastnych chyb. su to hlupaci a citaju tieto fora a chyby, ktore im mudry ludia nasli v tych VOP si teraz opravili. a dali na svoj novy podvodny projekt.
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

sutulustus Pozri príspevok
vobec sa neucia z vlastnych chyb. su to hlupaci a citaju tieto fora a chyby, ktore im mudry ludia nasli v tych VOP si teraz opravili. a dali na svoj novy podvodny projekt.

To nie je ucenie sa z chyb? Ocividne to za chyby povazuju, inak by to na novom webe neprerabali...co je samozrejme dobra sprava pre vsetkych registrovanych na basne-portal.sk...
Naposledy upravil Iqwar : 05.11.09 at 07:37
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

Na stranke http://www.facebook.com sa vytvorila skupina poskodenych ludi s nazvom "Prisla vam faktura na 60 euro?" a linkom - www.facebook.com ...
momentalne ma uz viac ako 350 clenov a pripravuje podanie hromadneho trestneho oznamenia, pod ktoreho navrh sa uz mozete podpisat aj vy
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

a nestresujte s tymy VOP lebo povodne maju aj na SOIk lebo ked som im pisala tak som tam dala ten original z reg mailu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať