Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

JA SOM TIEZ NASLA JEDNU ZAUJIMAVOST S KTOROU SA VYTIAHNEME BOHUZIAL TUTO MAJU ZAUJIMAVOST SEM NENAPISEM ABY TO NEODHALILI, ALE AK MATE ZAUJEM TAK MOJ NICK JE 07DANKA A TAM BY SME SA MOHLI PISAT RP-CKA PROSIM OZVYTE SA
0 0
arvova arvova

arvova je offline (nepripojený) arvova

Prosim Vas potrebovala by som na Vas niaku mailovu adresu alebo vam poslem moju chcem sa porospravat.
0 0
TRANSPORT KAMION ITALIA TRANSPORT KAMION ITALIA
Takze,teraz som volal do soi v Bratislave.Len,aby bolo jasne k dnesnemu ranu eviduju len 15 podnetov,takze by bolo dobre ,aby ste sa ihned dali k cinu aj ostatny a opisali situaciu,lebo sa im ozvalo malo ludi a media maju viac informacii,ako soi...Takze,na urychlenie veci PISAT mail na soi Banska Bystrica ,a dalej,ak niekto bol pozriet na tej adrese namestie SNP 3,tak im dajte informaciu,ze ci tam ta firma ma aj kancelariu,alebo iba schranku.TAKZE SA DAJTE NATO,LEBO JE NAS IBA PAR STALE CO PRIAMO NIEKAM NAPISALI,ALEBO ISLI.NAPISTE PODNET NA SOI V BANSKEJ,ALEBO INDE OPISTE SITUACIU A NEPRESTAVAJTE,MEDIE MEDIA MEDIA.
0 0
miroh miroh

miroh je offline (nepripojený) miroh

Kolegovi nesedi adresa . Podla mna nech ide na POLICIU.
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

Uz sa spisuje hromadne trestne oznamenie...
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

ht tp://ww w. cms-antonak .sk/home/60-eurova-faktura-za-registraciu/

odtrante tie medzery a pojde to

tresne oznamenia
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Hádam nebude problém, ak to sem dám:

ht tp:/ /spreadsheets.go ogle.c om/viewform?formkey=dGc3RlpERDZMaVU5d3ZKVFFUYm5fWFE6M A

v linku odstráňte iba medzery.

Je to formulár pre poškodených, našiel som ho na facebooku.

EDIT: Neviem či to budete chcieť vyplniť, ale minimálne máte vzor na podanie trestného oznámenia
0 0
ddino ddino

ddino je offline (nepripojený) ddino

Aby som to dal trošku do poriadku.
Podľa toho čo viem tak zatiaľ prišli faktúry ľuďom čo sa regli na stránkach:
downloads-portal. sk a basne-portal. sk /Firma Pro Content s.r.o./
Na týchto stránkach sú stále pôvodné VOP /s definíciou užívateľa až po zaplatení/ a s klauzulov že zmenu VOP môžu urobiť iba ak vás 2 mesiace dopredu informujú.
To znamená že týto ľudia sú za vodou. Neplatiť nič, pretože až keď zaplatíte sa stávate užívateľom.

Na čo chcem ale upozorniť je že prevádzkovateľ ip adresy 188.40.68.110 má momenálne spustených 10 adries a to:
basne-portal. sk
download-portal. sk
downloads-portal. sk
online-mapy. sk
openoffice-24. sk
sudoku-portal. sk
vlc. sk
videolan. sk
basnici. sk
basne-server. sk

Stránky okrem označených kurzívou majú už nové VOP z ktorých sa tak ľahko vykrútiť nedá. Preto UPOZORNITE VŠETKÝCH ZNÁMYCH NECH SA NEDAJÚ OKLAMAŤ, pretože /neexistujúca firma Web Content s.r.o./ už spustila novú reklamú kampaň v Google Ads a aj na Facebooku.

Vo VOP ale majú citujem: 1.1 Prevádzkovateľom internetového portálu www .basnici .sk je spoločnosť Web Content s.r.o., so sídlom
Hronského 7, 951 41, Nitra - Lužianky, IČO: , zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu v*Nitre, Oddiel: Sro, vložka číslo
(ďalej len „prevádzkovateľ“).


Takže sa vo svojich VOP odvolávajú na neexistujúcu firmu :-D preto tam nieje uvedené ani IČO ani súd ani zložka.
0 0
arvova arvova

arvova je offline (nepripojený) arvova

Problem s jednym web portalom
Aby som to dal trošku do poriadku.
Podľa toho čo viem tak zatiaľ prišli faktúry ľuďom čo sa regli na stránkach:
downloads-portal. sk a basne-portal. sk /Firma Pro Content s.r.o./
Na týchto stránkach sú stále pôvodné VOP /s definíciou užívateľa až po zaplatení/ a s klauzulov že zmenu VOP môžu urobiť iba ak vás 2 mesiace dopredu informujú.
To znamená že týto ľudia sú za vodou. Neplatiť nič, pretože až keď zaplatíte sa stávate užívateľom.

Na čo chcem ale upozorniť je že prevádzkovateľ ip adresy 188.40.68.110 má momenálne spustených 10 adries a to:
basne-portal. sk
download-portal. sk
downloads-portal. sk
online-mapy. sk
openoffice-24. sk
sudoku-portal. sk
vlc. sk
videolan. sk
basnici. sk
basne-server. sk

Stránky okrem označených kurzívou majú už nové VOP z ktorých sa tak ľahko vykrútiť nedá. Preto UPOZORNITE VŠETKÝCH ZNÁMYCH NECH SA NEDAJÚ OKLAMAŤ, pretože /neexistujúca firma Web Content s.r.o./ už spustila novú reklamú kampaň v Google Ads a aj na Facebooku.

Vo VOP ale majú citujem: 1.1 Prevádzkovateľom internetového portálu www .basnici .sk je spoločnosť Web Content s.r.o., so sídlom
Hronského 7, 951 41, Nitra - Lužianky, IČO: , zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu v*Nitre, Oddiel: Sro, vložka číslo
(ďalej len „prevádzkovateľ“).

Takže sa vo svojich VOP odvolávajú na neexistujúcu firmu :-D preto tam nieje uvedené ani IČO ani súd ani zložka.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Zdar zak teda ako mi? co sme sa stali obetou v auguste, sme za vodou?
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

ja som z toho na nervy, sak v tom sa uz naozaj nikto nevyzna...porovnam si VOP na domene basne-portal.sk a porovnavam ich s tymi, co mi prisli v aktivacnom maily. Ja som bud fakt blby, alebo neviem tam najst ziadnu s tych zmien, o ktorych sa tu vsade pise? jedine konverzny kurz je doplneny...robim nieco zle???????? uz ma niekto stanovisko SOI?
0 0
pierro pierro

pierro je offline (nepripojený) pierro

Boze co se taki rozklepani. nemusite platit minimalne z 10 dovodov... a bodka.
inak bolo by dobre overit uzivatela menom adhoc. Nabada ostatnych k zaplateniu.
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

tvnoviny.sk
tam trochu nás spomínajú...
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

pierro Pozri príspevok
Boze co se taki rozklepani. nemusite platit minimalne z 10 dovodov... a bodka.
inak bolo by dobre overit uzivatela menom adhoc. Nabada ostatnych k zaplateniu.
pan Adamča ma vrtulu v zadku, sleduje vsetky mozne diskusie, kde ludia nachadzaju rozne chyby vo VOP a za pochodu ich opravuje ... to len bude sranda na sude, ked sa bude branit uplne inymi VOP ako predlozia ludia on este potrebuje rychlo naplasit co najviac ludi, aby zaplatili a potom zrusi celu srocku a peniaze preleje inam ...
a niekde sa pisalo, ze uvedene percento uroku za den naplna podstatu trestneho cinu uzery, takze s tym urcite na ludi po 15. nepojde
0 0
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

NA FACEBOOKU JE FORUM---NAZOV PRISLA FAKTURA....TAM SA MOZETE PRIPOJIT AJ VY,ALE CIM VIAC LUDI BY STE MALI NAPISAT DO SOI
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Ahojte kde sa to ma na SOI ohlasit?
Uz je tu fakt vela prispevkov
0 0
miroh miroh

miroh je offline (nepripojený) miroh

mr-dee Pozri príspevok
pan Adamča ma vrtulu v zadku, sleduje vsetky mozne diskusie, kde ludia nachadzaju rozne chyby vo VOP a za pochodu ich opravuje ... to len bude sranda na sude, ked sa bude branit uplne inymi VOP ako predlozia ludia on este potrebuje rychlo naplasit co najviaze c ludi, aby zaplatili a potom zrusi celu srocku a peniaze preleje inam ...
a niekde sa pisalo, ze uvedene percento uroku za den naplna podstatu trestneho cinu uzery, takze s tym urcite na ludi po 15. nepojde
A to ako môze menit podmienky VOP? za pochodu. Ja idem na POLICIU.
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

neviem ako poniektory ale ja sa natom uz len usmievam
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

ja este nie, este nie je koniec....az na konci ked to dopadne dobre sa budem usmievat
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

meni sa to tu na organizovany chaos, nikto uz ani nevie co naozaj chce...nasiel som dalsiu zmenu...pribudli cisla...skusam tam volat. mozte tu niekto uviest priklad zmien tych VOP, co tam zmenili, lebo normalne pisu ze musia to oznami pisomne alebo mailom, a ak tak urobia, musia dat lehotu do dvoch tyzdnov...takze kazda zmena vo VOP je tak ci tak neplatna. ja tam ale nevidim ziadnu zmenu....ale som niekde mimo????????????????????????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať