Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
EJoo Pozri príspevok
Dostal som odpoved, ze som bol oboznameni bla bla, ako kazdy ten isty email, ze podla zakona toho a toho zakoniak prace som uzavtrel internetovu zmluvu, no znelo to dost odstrasujuco, a vierohodne
Čo má zákonník práce dočinenie s nejakou obchodnou zmluvou?
0 0
marmajs marmajs

marmajs je offline (nepripojený) marmajs

harryy Pozri príspevok
presne do botky to napysali aj mne
aj ja som dostala rovnaku odpoveď... !!! myslim, ze to poslu vsetkym, ktori reagovali mailom na fakturu... a budu cakat, kto sa toho zlakne a posle peniaze
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

oklamany33 Pozri príspevok
neviem ako poniektory ale ja sa natom uz len usmievam
ja uz sa zacinam priam rehotat
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

pan Adamča si myslel, ze nas moze odrbat ako nejaky podomovy obchodnik, ktory odrbe dochodcov ...
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Ja som uz pisal na SOI a mail mi este neposlali s odpovedou
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Markiza
http://tvnoviny.sk/spravy/domace/poz...ju-60-eur.html
0 0
ddino ddino

ddino je offline (nepripojený) ddino

miroh Pozri príspevok
A to ako môze menit podmienky VOP? za pochodu. Ja idem na POLICIU.
nik nemení VOP:

Sú dovje rôzne VOP na dvoch rôznych stránkach:

Viď: predchádzajúcu stranu post 684

Tie stránky sú vľmi ľahko pomýlitelné.
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

marmajs Pozri príspevok
aj ja som dostala rovnaku odpoveď... !!! myslim, ze to poslu vsetkym, ktori reagovali mailom na fakturu... a budu cakat, kto sa toho zlakne a posle peniaze
to je nic , ja so im ani neodpisal a tiez mi to doslo ako odpoved na .... vlastne nic , lebo ja som im nepisal rofl toto. dufam ze ich zabasnu az budu cierny. aj ked to pravdepodobne budu len dake biele kone a k skutocnym vynnikom sa nedostane pravdepodobne nikto.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

pripájam sa do klubu... skoro ma vykotilo, keď som v mailoch zbadala tú faktúru na 60€... ešteže to včera aj v telke bolo. takže, píšem odvolanie, na SOIku, možno aj to oznámenie na políciu... inak, ak bude treba ešte niečo, som ochotná sa pripojiť aj k hromadnej žalobe.
0 0
mishkad mishkad

mishkad je offline (nepripojený) mishkad

Ahojte, ja som v tom tiez Zaregistrovala som sa, aby som mohla svojim studentom pozriet basnicky na literaturu a sup fakturka. Poviem vam narovinu, odomna dostanu peniaze, ked mi sudca rozkaze strhnut to z vyplaty. Inak si mozu piskat. Podvodnici, nic viac! A keby dali zalobu podam protizalobu (co neurobia, lebo by ich ludia udupali)
0 0
miroh miroh

miroh je offline (nepripojený) miroh

Neviem ci mam dat svoje iniciali na ten odkaz co je v prispevku 682, aby to nebolo zase daco podvodne.A nieje a ten clovek nam chce pomoct tak sa mu vopred ospravedlnujem.
0 0
arieska arieska

arieska je offline (nepripojený) arieska

spisuje sa už hromadná žaloba. len bohužiaľ mám menej ako 15 príspevkov, preto nemôžem pridať odkaz na stránku. ale veľa sa o tom píše aj na facebooku. tam nás je už takmer 500
0 0
arieska arieska

arieska je offline (nepripojený) arieska

TRANSPORT KAMION ITALIA Pozri príspevok
Takze,teraz som volal do soi v Bratislave.Len,aby bolo jasne k dnesnemu ranu eviduju len 15 podnetov,takze by bolo dobre ,aby ste sa ihned dali k cinu aj ostatny a opisali situaciu,lebo sa im ozvalo malo ludi a media maju viac informacii,ako soi...Takze,na urychlenie veci PISAT mail na soi Banska Bystrica ,a dalej,ak niekto bol pozriet na tej adrese namestie SNP 3,tak im dajte informaciu,ze ci tam ta firma ma aj kancelariu,alebo iba schranku.TAKZE SA DAJTE NATO,LEBO JE NAS IBA PAR STALE CO PRIAMO NIEKAM NAPISALI,ALEBO ISLI.NAPISTE PODNET NA SOI V BANSKEJ,ALEBO INDE OPISTE SITUACIU A NEPRESTAVAJTE,MEDIE MEDIA MEDIA.
firma v Banskej Bystrici nesídli. bola tam osobne pozrieť jedna kočka...takže...
0 0
miroh miroh

miroh je offline (nepripojený) miroh

arieska Pozri príspevok
spisuje sa už hromadná žaloba. len bohužiaľ mám menej ako 15 príspevkov, preto nemôžem pridať odkaz na stránku. ale veľa sa o tom píše aj na facebooku. tam nás je už takmer 500
Neaka zaloba je v prispevku #682 len treba odstranit medzeri
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Code:
http://www.spolecna-obrana.estranky.cz/clanky/souhrn-nejdulezitejsich-informaci/jak-pracuji-podvodne-katalogove-firmy-a-jak-se-ucinne-branit
Tu je nieco napisane o tom....ako teda postupovat??
Podla toho? ci??
0 0
tomi715 tomi715

tomi715 je offline (nepripojený) tomi715

arieska Pozri príspevok
spisuje sa už hromadná žaloba. len bohužiaľ mám menej ako 15 príspevkov, preto nemôžem pridať odkaz na stránku. ale veľa sa o tom píše aj na facebooku. tam nás je už takmer 500


ako sa vola ta skupyna?
0 0
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

KTO CHCE VIDIET HROMADNE TRESTNE..TAK NA FACEBOOKU SI DAJTE DO VYHLADAVACA PRISLA FAKTURA A VYHODI VAM FORUM
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ludia, to je prelozeny text z nemciny!!!!!
pozrite si hore nazov - Unbenannt1
Obrazovka-1.jpg  
0 0
lucialucia12 lucialucia12

lucialucia12 je offline (nepripojený) lucialucia12

Dobry den,
chcem sa spytat na jedno...na stranke som sa registrovala, no nedala som tam svoje prave udaje, vpodstate vsetko co maju je moj e-mail a pripadne IP adresa. Ako mam postupovat v takom pripade?
0 0
laurinka3 laurinka3

laurinka3 je offline (nepripojený) laurinka3

Ignorujte vsetci tie faktury!!!!!!!!!!!!
Nestresujte, nedajte sa zastrasit!!!!!!!!!!!
Ak mate stipku zdraveho rozumu...po precitani fora, linkou, pozretia sprav....musi vam byt jasne........ze ste iba oklamany ale nie vinny.

je vela dokazov na nespravosti VOP, na ich zmeny a nedodrzanie VOP zo strany prevadzkovatela.........atd

Cize ak by od vas chceli vymahat pohladavku, sli by sami proti sebe...lebo VY by ste nakoniec sud VYHRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takze celu sitauciu uz len sledujte s chladnou hlavou!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať