Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
jinie jinie

jinie je offline (nepripojený) jinie

beruska29 Pozri príspevok
AHOJTE, TAKZE POSKYTUJEM VAM INFORMACIE: NEPISTE ZIADEN LIST SPOLOCNOSTI, NA POLICII UZ EVIDUJU ZALOBY, TU V NOVYCH ZAMKOCH SME SA DALI DO KOPY , STRETNEME SA NA JEDNOM MIESTE A PODPISEME TRESNE OZNAMENIE, ROBTE TO AJ VY, S TRESTNYM OZNAMENIM CHODTE NA POLICIU A PODAJTE TO, RADI TO POLICIA, TAKZE SAMOSTATNE JE TO MALO ...ALE KED SA SPOJITE DO SKUPINY TAK TO BUDE SUPER VYTLACTE SVOJU FAKTURU A AJ TU ODNESTE NA POLICIU, SPOLU TO DOKAZETE AJ VY AKO MI TU V NZ, SPOJTE SA NITRA, BRATISLAVA............TOTO JE UZ RIESENIE
ahoj, ja som tiez z Nových Zámkov, už ste podali trestné oznámenie? Kedy sa stretnete?
0 0
foxott foxott

foxott je offline (nepripojený) foxott

toranor Pozri príspevok
TOTO SI POZRITE :-)))))))
Čítam na sme dnešný článok o tej firme

a dole v inzercii - etarget je odkaz na stiahnutie programu Gimp, keď naň kliknete dostanete sa na stránku Download-server.sk čo je presná kópia Download-portal, presne s tými istými podmienkami a registráciou.
Tieto etarget odkazy sa pravidelne striedajú, mne sa objavil asi každé 4-5 načítanie stránky.

Úsmevné, novinári píšu o podvode a inzertný systém ho propaguje...

ale aspon ste im opravili podmienky konstruktivnou kritikou tych starych
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Presne, a okrem toho ak si niečo objednáš z eshopu a neprevezmeš to, tak neplatíš úrok 1,08% denne za tovar, ktorý nemáš/nechceš!
Je to všetko jedine ak podvod a nič iné, darmo tu niekto bude hovoriť že treba čítať. Tak mi vyčítajte z VOP, kde sa tam prejednáva napr. o tých zmluvných pokutách?, machri
0 0
Karolina.S Karolina.S

Karolina.S je offline (nepripojený) Karolina.S

[QUOTE=matqo;1200731]rad by som preveril uzivatela Karolina.S. nakolko sa tu vsemozne uz asi v 4tom prispevku snazi presvedcit ludi ze su stale v zadku a ze ma ta pokutna firmicka navrch. necudoval by som sa keby to bol dalsi s organizatorov podvodiku.


no ty si ale umelec .. tieto navrhy na preverovanie si podavaj akurat tak na azete, ja mam tak isto na krku fakturu ale snazim sa na to pozerat z pohladu ked podam trestne oznamenie aby som sa sama nevystavila ze ma budu stihat za krive obvinenie,vies? ale teba kazda pozitivna kravina tak ohuri ze ti to da klapky pred oci,chod sa radsej radit s rodicmi co dalej a nezapajaj sa do debaty o ktorej nemas paru.
0 0
foxott foxott

foxott je offline (nepripojený) foxott

jusike Pozri príspevok
Presne, a okrem toho ak si niečo objednáš z eshopu a neprevezmeš to, tak neplatíš úrok 1,08% denne za tovar, ktorý nemáš/nechceš!
Je to všetko jedine ak podvod a nič iné, darmo tu niekto bude hovoriť že treba čítať. Tak mi vyčítajte z VOP, kde sa tam prejednáva napr. o tých zmluvných pokutách?, machri
uz sami seba okaslali v tych starych podmienkach, ked platit prikazali uzivatelovi, ktorym sa stanes az ked zaplatis co si navzajom odporuje a preto to na novej stranke nie je. Bud jedno alebo druhe. Alebo nie si uzivatel a tym padom pre teba neplatia prava a povinosti zo statutu uzivatela plynuce, alebo trvaju na tom ze si uzivatel a tym padom ta uviedli do omylu ked tvrdili ze sa nim stavas zaplatenim. Tak ako tak je bud neplatna zmluva alebo nevymahatelna faktura.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No ukecali ste ma, zrejme to naozaj netreba platit.

Len nechapem, na zaklade coho chcte podavat trestne oznamenie, ked to neplatite. Nevznikla vam skoda, teda asi v tomto pripade nemoze ist o podvod nie?

Ja to vidim tak, ze k by mal niekto sancu podat TO, tak jedine ten, co zaplatil (lebo mu vznikla skoda).
0 0
foxott foxott

foxott je offline (nepripojený) foxott

misomiso Pozri príspevok
No ukecali ste ma, zrejme to naozaj netreba platit.

Len nechapem, na zaklade coho chcte podavat trestne oznamenie, ked to neplatite. Nevznikla vam skoda, teda asi v tomto pripade nemoze ist o podvod nie?

Ja to vidim tak, ze k by mal niekto sancu podat TO, tak jedine ten, co zaplatil (lebo mu vznikla skoda).
Co tak podvod v stadiu pokusu?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

misomiso Pozri príspevok
No ukecali ste ma, zrejme to naozaj netreba platit.

Len nechapem, na zaklade coho chcte podavat trestne oznamenie, ked to neplatite. Nevznikla vam skoda, teda asi v tomto pripade nemoze ist o podvod nie?

Ja to vidim tak, ze k by mal niekto sancu podat TO, tak jedine ten, co zaplatil (lebo mu vznikla skoda).

No presne tak, s tym trestným oznámením to nie je také jednoznačné o čo ide.

Ale na druhú stranu trestné oznámenie môžeš kľudne podať aj ty, nemusí sa ťa to vôbec týkať.
0 0
mirro11 mirro11

mirro11 je offline (nepripojený) mirro11

Ano,každá objednávka z internetového obchodu je do 7 dní po prijatí zrušiteĺná.To jest,je neplatná.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mirro11 Pozri príspevok
Ano,každá objednávka z internetového obchodu je do 7 dní po prijatí zrušiteĺná.To jest,je neplatná.
Z tych ich vyjadreni konkretnym zakaznikom (ktore sem ludia zavesili) vyplyva, ze aj oni mali vo VOP nejaku lehotu na odstupenie od zmluvy, no zrejme kedze nikto netusil, ze bu bezi, tak ju vsetci premeskali.

Tyto ale nechcem povedat, ze to znamena ze su v prave a treba platit.
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

Karolina.S :
Mas vyjadrenie advokata , mas jasne chyby v ich VOP, mas jasne pozadie podvodnej firmy a ukazovatele na trestnu cinnost aj v inych krajinach EU. Co akoze este viacej chces. Ze sme za vodou je jasne uz takmer od zaciatku. nemaju ta za co zalovat a na sude neuspeju z milion dovodov ktore tu odzneli. Keby si sami boli vedomy ze maju sancu vyhrat preco by na novych portaloch upravovali vo VOP vsetky chyby ktore tu mi piseme?

Ale naco to tebe vysvetlovat
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

misomiso Pozri príspevok
Z tych ich vyjadreni konkretnym zakaznikom (ktore sem ludia zavesili) vyplyva, ze aj oni mali vo VOP nejaku lehotu na odstupenie od zmluvy, no zrejme kedze nikto netusil, ze bu bezi, tak ju vsetci premeskali.

Tyto ale nechcem povedat, ze to znamena ze su v prave a treba platit.
vieš, oni by asi mali hlavný problém na súde dokázať, že tá ktorá osoba naozaj na ich stránke bola a registrovala sa. Asi by bol dosť veľký problém s tzv. pasívnou legitimáciou. Ja ale verím, že až tak daleko to nedôjde, že dovtedy bude firma povedzme zrušená. Aj ke´d úrady zase až tak veľa možností nemajú na zrušenie. Možno by teraz bolo fajn, keby naše najväčšie "televízne hviezdy" usporiadali tlačovku a ukázali, ako dokážu s takýmito "nepoctivými podnikateľmi" zatočiť.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Táto posledná strana je zase o h()vne, samé dohady
Registrovať sa tam mohol hocikto, to nech dokážu kľudne každému, ale registrovali sa tam ľudia v dobrej viere, že je to iba kvôli prístupu k free veciam a v podstate kvôli súťaži, aby prípadne bolo kam poslať výhru. Ja som sa tam regol preto, lebo ináč sa k tým básňam nedalo dostať. Kukol som sa tam a sr4l na nich, lebo ma to už viac nezaujímalo.
Ešte niekto nechápe, že im od začiatku išlo o podvodné konanie? Treba to nakresliť?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jusike Pozri príspevok
Táto posledná strana je zase o h()vne, samé dohady
Registrovať sa tam mohol hocikto, to nech dokážu kľudne každému, ale registrovali sa tam ľudia v dobrej viere, že je to iba kvôli prístupu k free veciam a v podstate kvôli súťaži, aby prípadne bolo kam poslať výhru. Ja som sa tam regol preto, lebo ináč sa k tým básňam nedalo dostať. Kukol som sa tam a sr4l na nich, lebo ma to už viac nezaujímalo.
Ešte niekto nechápe, že im od začiatku išlo o podvodné konanie? Treba to nakresliť?
Netreba to nakreslit, to vieme vsetci, treba to len dokazat
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

no neviem, ked si zoberiem v nejakej spolocnosti napriklad telefon na pausal na dva roky, tak mam pravo odstupit od zmluvy do dvoch tyzdnov, ked vsak z danej simkarty poslem sms alebo zavolam, odstupit nemozem, a automaticky potom som viazany na dva roky, od zmluvy sa uz neda odstupit, lebo ich sluzby vyuzivam, a ked nie, nikoho to aj tak nikoho netrapi, t.j. ked poslem za dva roky len jednu sms, tak asi tato telefonna spolocnost nepride ku mne a nepovie ze platit neni treba. dufam ze toto nebude take iste...lebo tieto telefonne spolocnosti na slovensku su vlastne tiez len obycani zdieraci. Cital niekto niekedy uz tieto VOP tychto mobilnych operatorov, co vsetko tam je, no ja som akurat prestudoval jednu, ktora je na trhu dlhsie a sam som prekvapeny, ake vselijake pokuty a poplatky mozu vyzadovat. No od dnesneho dna budem asi citat do detailu vsetky VOP, ktore mi budu vsunute...je to strasne, neverim tu uz nikomu ani slovo, zacinam mat pocit, ze tu ide o velmi dobre premysleny podvod, v ktorom asi budeme tahat za kratsi koniec....nechcem sa tu nikoho zastavat, ja som sa poucil dobre, platit nebudem, pockam si aj na exekutora, nedam nikomu nic...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

jusike Pozri príspevok
Táto posledná strana je zase o h()vne, samé dohady
Registrovať sa tam mohol hocikto, to nech dokážu kľudne každému, ale registrovali sa tam ľudia v dobrej viere, že je to iba kvôli prístupu k free veciam a v podstate kvôli súťaži, aby prípadne bolo kam poslať výhru. Ja som sa tam regol preto, lebo ináč sa k tým básňam nedalo dostať. Kukol som sa tam a sr4l na nich, lebo ma to už viac nezaujímalo.
Ešte niekto nechápe, že im od začiatku išlo o podvodné konanie? Treba to nakresliť?
a v čom konkretne je ten podvod - že ti povedia, aby si si prečítal obchodné podmienky, že ty potvrdíš, že si si ich prečítal a teraz sa rozčuľuješ, že si ich nečítal?
A že si chcel niečo vyhrať a práve preto si dal správnu adresu? lebo osobne predpokladám, že 90% registrovaných tam bolo hlavne kvôli výhre?

Takých "nedorozumení" sa v živote deje kopec. Tu ide hlavne o tých, ktorý sa vyplašia a zaplatia. Tí im budú stačiť.
0 0
Karolina.S Karolina.S

Karolina.S je offline (nepripojený) Karolina.S

Zavolajme Muldera a Sculy-ovu ci ako sa to pisu a volaju,oni su na nadprirodzene javy experti,hadam nam to tu vyriesia .. ludkovia musite uznat ze toto "zoskupenie ?" podvodnikov to dobre roztocilo na slovensku..a aky klud tu bol doteraz.
0 0
Karolina.S Karolina.S

Karolina.S je offline (nepripojený) Karolina.S

ste si inak vsimli ze spoplatnili poradu.sk? od 1.Aprila nadobuda platnost.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Karolina.S Pozri príspevok
Zavolajme Muldera a Sculy-ovu ci ako sa to pisu a volaju,oni su na nadprirodzene javy experti,hadam nam to tu vyriesia .. ludkovia musite uznat ze toto "zoskupenie ?" podvodnikov to dobre roztocilo na slovensku..a aky klud tu bol doteraz.
...a kolko ludi sa iba kvoli tomu teraz registrovalo na Poradu...

To sa budu zas cudovat, ked im pride faktura.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Karolina.S Pozri príspevok
ste si inak vsimli ze spoplatnili poradu.sk? od 1.Aprila nadobuda platnost.
Ja som si predplatil na dva roky, takze so zlavou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať