Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Dobrý deň,
Váš podnet bol postúpený na ďalšie riešenie.
Daňový úrad Bratislava I,
Ing.Brezíková
- Skryť citovaný text -

-----Original Message-----
From: Peter xxxxxxxxxxxxx
Sent: Thursday, November 05, 2009 2:54 AM
To: ba.du.ba1
Subject: Informacia

Dobry den.

Mozte mi povedat, kde sa mozem obratit s poziadavkou typu nepovolenene
vykonavanie podnik. cinnosti v mene obchodnej spolocnosti S.r.o ,
ktora produkuje sprostredkovanie sluzieb a nie je zapisana v ORSR k aktualnemu dnu?
jedna sa o firmu na stranke www.basnici.sk ,
dna 5.11. som uskutocnil "testovaciu - teda ostru" registraciu a tym padom som s nimi uzavrel
zmluvu podla ich VOP :-) no podla skutocnosti mi ponukli nieco, naco
nemaju opravnenie
viete mi napisat aky je postup ?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

lolina Pozri príspevok
Nech mi niekto ukaze tu zmluvu ktoru som vraj uzavrela odkliknutim podmienok.
No ja by som si tym nebola taka ista . Aj s PayPal napriklad uzatvarate zmluvu iba elektornicky teda odkliknutim, nikde nic nepodpisujete ani neposielate. Pritom ide o dost dolezitu zmluvu, pretoze PayPal je v podstate banka. A este som nepocul, ze by niekedy niekto taketo zmluvy spochybnil.
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

TY si robis ale prcu z ludi :-) si typek. ;-)
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

No neviem preco tu miesas Paypal :-) uplne vyuzivam tieto sluzby . A tieto sluzby su zadarmo okrem nejakych poplatkov. S paypalom nemas zmluvu dopredu :-))))) takze nemiesal by som jablka a jonatanky
0 0
lolina lolina

lolina je offline (nepripojený) lolina

misomiso Pozri príspevok
No ja by som si tym nebola taka ista . Aj s PayPal napriklad uzatvarate zmluvu iba elektornicky teda odkliknutim, nikde nic nepodpisujete ani neposielate. Pritom ide o dost dolezitu zmluvu, pretoze PayPal je v podstate banka. A este som nepocul, ze by niekedy niekto taketo zmluvy spochybnil.

Uzatvaras s nimi zmluvu na dva roky? To som fakt este nepocula...
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

krason Pozri príspevok
TY si robis ale prcu z ludi :-) si typek. ;-)
venovane misomiso
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

krason Pozri príspevok
No neviem preco tu miesas Paypal :-) uplne vyuzivam tieto sluzby . A tieto sluzby su zadarmo okrem nejakych poplatkov. S paypalom nemas zmluvu dopredu :-))))) takze nemiesal by som jablka a jonatanky
venovane misomiso
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Charon Pozri príspevok
Na toto nebudem reagovať, urazilo ma, čo si napísal a myslím, že aj slavicu. To čo som napísal, bolo v súvislosti s témou o platnosti a neplatnosti uzatvorených zmlúv.
Uplne suhlasim. s Charon
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

lolina Pozri príspevok
Uzatvaras s nimi zmluvu na dva roky? To som fakt este nepocula...
To vobec nehra rolu. Ide o to, ze odklikavas ich VOP (ktore maju tiez poriadne rozsiahle) a tie potom vo vasom vzajomnom vztahu platia. Ak by si ich porusila, ponesies nasledky.
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

misomiso Pozri príspevok
No vsimol som si, ze sa nam tu v suvislisti s touto autualnou temou natahala (aj) zberba, spolu so slovnikom typickym pre vsetky lowendove chatove portaly.

Ale k veci - apropos - stale sa tu ohanate trestnym oznamenim, neviete sa dockat, kedy sa stretnete, aby ste spolu isli na policiu. Pritom je medzi vami kopec takych, ktori sa tu priznavaju, ze uviedli v registracii nepravdive udaje.

Pravna definicia podvodu je, ze niekto niekoho uvedie do omylu (za ucelom nejakeho prospechu). Teda vy ste ineho uviedli do omylu (zrejme za ucelom bezplatne vyuzivat platenu stranku) a chcete podavat trestne oznamenia?

Tak vlastne potom kto je tu podvodnik a kto podvedeny?
S tou definiciou mas pravdu.. No nemalo by to byt, ze Web contetn ich uveidol do omylu Za ucelom prospechu :-) ze im ponukol Reklamu kde bolo jasne ze vyhraj zadarmo Iphone? :-))))

:-P
0 0
pardonik pardonik

pardonik je offline (nepripojený) pardonik

pre Lolina
nedalo by sa mi ich poslať? nebola by si taká dobra?
Naposledy upravil pardonik : 06.11.09 at 16:58 Dôvod: dopisanie mena
0 0
lolina lolina

lolina je offline (nepripojený) lolina

misomiso Pozri príspevok
To vobec nehra rolu. Ide o to, ze odklikavas ich VOP (ktore maju tiez poriadne rozsiahle) a tie potom vo vasom vzajomnom vztahu platia. Ak by si ich porusila, ponesies nasledky.

ano ked vyuzivas sluzbu jednorazovo ale v tomto pripade podla mna VOP su dodatkom zmluvy ktoru som ja neobdrzala od tejto spolocnosti. (Alebo skor VOP musia byt dodatkom zmluvy, ktoru ja musim obdrzat kedze tato zmluva sa uzatvara na dobu 24mesiacov. ) a uz vobec si nemyslim ze ide iba o odklikavanie...
Naposledy upravil lolina : 06.11.09 at 17:18
0 0
pardonik pardonik

pardonik je offline (nepripojený) pardonik

ešte raz,m nedali by sa poslať? na pardonik zavinac azet bodka sk
0 0
lolina lolina

lolina je offline (nepripojený) lolina

pardonik Pozri príspevok
ešte raz,m nedali by sa poslať? na pardonik zavinac azet bodka sk
poslem ti to takto
0 0
330sofia 330sofia

330sofia je offline (nepripojený) 330sofia

Dobry den ja som tam tiez registrovana a ked som im odoslala ziadost o odstupenie tak mi odpisali toto a neviem ako si to mam vysvetlit.Poradte mi prosim :-(


Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Pre 330sofia:
1, To je automatizovana sprava, ktora prisla polke fora
2, Oni stale budu poukazovat na fakt, ze sa da dokazat, ze z tej IP adresy sa uskutocnila ta a ta registracia. Lenze oni nemozu zistit, ze si to bola prave ty osobne. To moze len policia a treba na to sudny prikaz. Tcom dava taketo veci len na sudny prikaz.
3, Oni budu stale posielat take keci. To ignoruj. Bud pasivna.
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

M&C Office S.R.O.=Baláž+Viliam Adamča
Michal ŠKANTÁR+ Radovan BALÁŽ= Podpredseda Mládeže SNS Škantnár+ Baláž= firma Celtic s.r.o.,ktorá pomáha založiť s.r.o. a medzi nimi aj M&C Office S.R.O
celtic.sk
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

ani3012 Pozri príspevok
M&C Office S.R.O.=Baláž+Viliam Adamča
Michal ŠKANTÁR+ Radovan BALÁŽ= Podpredseda Mládeže SNS Škantnár+ Baláž= firma Celtic s.r.o.,ktorá pomáha založiť s.r.o. a medzi nimi aj M&C Office S.R.O
celtic.sk
Nevie niekto "vyčmuchať" ich fotky? Ale overené, nie nejaké "fake".
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

jusike Pozri príspevok
Nevie niekto "vyčmuchať" ich fotky? Ale overené, nie nejaké "fake".
fotky dvoch máš na stránke mladež SNS
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Dopozeral som správy na Jojke a vyzerá to, že to smeruje k tomu, že podvedení ľudia sú za vodou. Myslím si že pred súdom by "firma" nevyhrala.
Juchúúúú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať