Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

Iron1968 Pozri príspevok
Hej, len zaujímavé je aj to, že som sa snažil opäť zaregistrovať,ale vypíše sa oznam, že na tejto stránke sa momentálne nie je možné registrovať.

ten isty problem som mal aj ja a skusil som napisat to heslo co mi poslali..lebo dovtedy som to heslo vzdy len copy paste zadaval.. a registrovat sa uz neda to je pravda ale prihlasit sa mi da stale..
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

Desi Pozri príspevok
Ahojte,

takze faktura dosla aj mne - platit samozrejme odmietam, chcem si len nechat otvorene zadne dvierka, pretoze asi nevieme co ti blbci vymyslia. Mam sformulovany nejaky ten list, ktory im chcem odoslat s dorucenkou. Myslite, ze bude stacit v liste uviest nieco v zmysle: Odmietam platit akekolvek zavazky voci ich firme z dovodu uvedenia mojej osoby do omylu a zmluvu beriem absolutne za nekorektnu vo viacerych bodoch + za ine ako kladne vybavenie mojej ziadosti budem nuteny vyuzit vsetky pravne formy?

Alebo mam presne rozviest kazdy bod, preco som sa vlastne nestal uzivatelom pripadne bola moja mailova adresa zneuzita neznamou osobou?

Dakujem za priame odpovede.
Ako som to tu uz pisal, najvacia chyba co mozete urobit je komunikovat s touto firmou, treba vsetky maily telefonaty listy od nich ignorovat, ak im nieco napisete len potvrdite ze ste sa registrovali. Ak by to chceli riesit cez sud (muslim ze na 99,99% to riesit nebudu), tak treba tvrdit ze o ziadnej registraci neviete, ziadny mail ste nedostali a.t.d. Oni vobec nevedia zistit kto sa registroval a ci mu doruculi mail s FA. Cele je to zalozene na zastrasovani s tym ze im par percent ludi zaplati.
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

jx06 Pozri príspevok
Ako som to tu uz pisal, najvacia chyba co mozete urobit je komunikovat s touto firmou, treba vsetky maily telefonaty listy od nich ignorovat, ak im nieco napisete len potvrdite ze ste sa registrovali. Ak by to chceli riesit cez sud (muslim ze na 99,99% to riesit nebudu), tak treba tvrdit ze o ziadnej registraci neviete, ziadny mail ste nedostali a.t.d. Oni vobec nevedia zistit kto sa registroval a ci mu doruculi mail s FA. Cele je to zalozene na zastrasovani s tym ze im par percent ludi zaplati.

toto by si mal vysvetlit aj tym ludom na facebooku ... myslim si ze tam dost riskuju svojimi komentarmi..sice je pekne ze sa takto ukludnuju ale tiez to moze byt lahko zneuzitelne..
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

mh22 Pozri príspevok
adhoc: dokaz ze si zaplatil.

chod na internetbanking a urob obrazok, vycierni tvoje udaje, nech je vidiet len sumu a cielovy ucet.
a ty si kto aby som ti tu nieco dokazoval? a rovno keby som bol z danej firmy na co predpokladam ze narazas,myslis si ze by to bol pre mna problem upravit nejaky prevod ktory som uskutocnil a prisposobit ho tvojim predstavam?
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

jusike Pozri príspevok
Netreba mať obavy, oni na mejl odpíšu, ale treba ich chápať, majú teraz brutálne veľa reklamácií, ktohovie prečo asi -----
Nie som si istá, ja som tam už posielala mail dvakrát a zatiaľ mi neposlali žiadnu odpoveď...
0 0
BLAZEJWRC BLAZEJWRC

BLAZEJWRC je offline (nepripojený) BLAZEJWRC

neviem ci este niekto ale ja som tam telefonoval.prekvapilo ma,ze to aj niekto dvihol.na moje pocudovanie prebehlo to v slusnosti.vysvetlili sme si par veci.
ale bratranec co robi v BA na ministersve pravnika mi radi neplatit.este zajtra mi ma volat
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

aké veci?
0 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

mh22 Pozri príspevok
zbytocne budete posielat nejake listy. zbytocne vyhodene peniaze za postovne. aj tak vam ho nemusi prevziat.
Aj nedoručený list, ktorý pošta vráti odosielateľovi, sa možno považuje za odoslaný list. Že list adresát neprevezme, je problém niekoho iného.
Naposledy upravil ivus1990 : 09.11.09 at 17:08
0 0
foxott foxott

foxott je offline (nepripojený) foxott

hned prve vety z ich uzasnych deravych podmienok su diskutabilne:

Všeobecné obchodné a užívateľské podmienky, všeobecné užívateľské informácie.
Tu uverejňujeme Všeobecné obchodné a užívateľské podmienky, ako aj užívateľské informácie Pro
Content s.r.o. (ďalej len ako „VOP“) pre webovú stránku www.download-portal.sk. Pokiaľ uzatvoríte
s našou spoločnosťou zmluvu o prístupe k uverejňovaným informáciám, sú pre Vás tieto VOP, počas
trvania tejto zmluvy, záväzné.

vzhladom na to, ze sa jedna o podmienky z portalu www.downloads-portal.sk, tak vsetci ktori suhlasili, vyjadrili len suhlas s tym, ze ak sa zaregistruju na www.download-portal.sk tak budu platit. O druhom tam nie je ani slovo

faktura je vystavena pokial viem za pouzivanie www.downloads-portal.sk, cize je vystavena na zaklade nijakych podmienok, resp. podmienok, ktore nikdy nikto nevidel ergo nemohol s nimi suhlasit.

tri dni uz sa tu omiela len to iste dokola a myslim ze nic nove sa uz ani nenapise. Vsetko dolezite uz bolo napisane, vydiskutovane, takze dalsia debata uz myslim moc nema zmysel
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

mh22 Pozri príspevok
no ked si zaplatil tak si bud z tej firmy alebo si, prepac za vyraz, blbec.

neplatil by som nic kym mi nepride zasielka od sudu. ktora samozrejme ze nikdy nepride preto ze prevadzkovatel portalu dobre vie ze by na sude prehral aj trenky.

mas pravdu,som blbec lebo som sa tam prihlasil .. ale mna nachytaju v zivote len raz..
0 0
Iron1968 Iron1968

Iron1968 je offline (nepripojený) Iron1968

No ja som sa k nim dovolal. Povedali mi, že keď na tom tak veľmi trvám, tak od zmluvy odstúpia a faktúru mi stornujú.
0 0
TRANSPORT KAMION ITALIA TRANSPORT KAMION ITALIA
A KAM SI SA DOVOLAL?KOMU?NA AKE CISLO?A KDE SA DAJU NASJT OSOBNE TIE SVINE?
0 0
cjano cjano

cjano je offline (nepripojený) cjano

Iron1968 Pozri príspevok
No ja som sa k nim dovolal. Povedali mi, že keď na tom tak veľmi trvám, tak od zmluvy odstúpia a faktúru mi stornujú.
Na aké číslo ste sa dovolali?
Dik.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Iron1968 Pozri príspevok
No ja som sa k nim dovolal. Povedali mi, že keď na tom tak veľmi trvám, tak od zmluvy odstúpia a faktúru mi stornujú.
Pride mi to ako cierny humor a mohol by si dat aj tel. cislo??
0 0
TRANSPORT KAMION ITALIA TRANSPORT KAMION ITALIA
alebo tu vyveste niekto adresu,kde byva niekto z ludi co nam odpisuju,ved niekto ich musi poznat.uvidime co sa udeje schvalne
0 0
kenika kenika

kenika je offline (nepripojený) kenika

erik.aragorn Pozri príspevok
Pride mi to ako cierny humor a mohol by si dat aj tel. cislo??
+421 (0) 911 138 459 *
+421 (0) 911 138 617 *
skype: pro-content
* denne
09.00 h - 18.00 h

toto maju dokonaca na stranke ako kontakt, ale doteraz to tam nebolo...
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

A nebodaj poslali aj storno faktúry? Asi si tam niekto šľahol voľajakú dobrotu, veď všetkým dookola odpisujú, že niet cesty späť, a zrazu akože no problém?
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

no je to divné, že najednou chtějí komunikovat,co?
není to zase nějaký jejich trik?
Takže když se pošle mail s odstoupením, tak to nelze a když se zavola, tak to jde?
Asi kouzlo...
0 0
t1ny t1ny

t1ny je offline (nepripojený) t1ny

Ako teda nakonci budete postupovat? ja mam z toho gulas, neviem sa rozhodnut. jedni radia poslalt list, druhi, ze netreba reagovat absolutne. Teraz sa doszviem, ze stacilo zavolat. Co by bolo teda najrozumnejsie riesenie?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

t1ny Pozri príspevok
Co by bolo teda najrozumnejsie riesenie?
Keby im tam niekto dobre natrieskal na papuľu oni už vedia prečo.
Najrozumnejšie riešenie si musí zvoliť každý sám.
Ja som im poslal pekný email o neplatnosti zmluvy a týmto považujem túto kauzu pre mňa za dočasne uzatvorenú. Dočasne preto, lebo pravdepodobne budeme museli počkať na verdikt súdu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať