Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Jednoznačne daj vedieť !!!
0 0
dindi22 dindi22

dindi22 je offline (nepripojený) dindi22

Ahojte. Potrebujem len poradiť ohľadom tej stránky "basnici.sk". Tiež som sa tam nedávno registrovala(hlupaňa), priznávam, že ma absolútne nenapadlo čítať podmienky!!! V podstate až potom som sa nejako náhodne dostala k tomu, že je to podvod a že čoskoro môžem čakať faktúru na 60.eur.
Myslím, že som ešte v lehote tých 14 dní, tak poradte-mám im poslať to odstúpenie alebo sa mám hrať na sprostú a zatlkať? Dosť som sa toho zľakla, nepotrebujem nejaké problémy s nimi....
0 0
silbil silbil

silbil je offline (nepripojený) silbil

Zdravím,
přečetl
jsem toho už hodně, ale i přesto nevím jak přesně postupovat v mém případě. Při registraci jsem uvedl fiktivní údaje (čímž je jasné že onu registraci jsem nemínil nijak vážně se k něčemu vázat). Mám i tak jim poslat nějaký dopis (kvůli údajům bych psal spíš maila?)? Nebo co myslíte...?a vidíte nějaký velký rozdíl mezi těmi, co uvedli fiktivní a reálné? děkuji za každou odpověď!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

silbil Pozri príspevok
Zdravím,
přečetl
jsem toho už hodně, ale i přesto nevím jak přesně postupovat v mém případě. Při registraci jsem uvedl fiktivní údaje (čímž je jasné že onu registraci jsem nemínil nijak vážně se k něčemu vázat). Mám i tak jim poslat nějaký dopis (kvůli údajům bych psal spíš maila?)? Nebo co myslíte...?a vidíte nějaký velký rozdíl mezi těmi, co uvedli fiktivní a reálné? děkuji za každou odpověď!
nereaguj nijak. Okrem toho, že si uviedol fiktivne udaje, faktura ti predsa mohla spadnúť do spamového koša a ty o nej ani nevieš.
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

M6GAS: moc děkujeme
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Jedná sa o podvod. Neplatiť!!!! Konečne to na Jojke povedali priamo!!!! Hurá!!! Gratulujem. Ste za vodou a otvárajte šampanské!!!!!

P.S. tu je videoarchiv jojky: Dajte http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html potom 24:33 a potom je to na osmej minute a tridsiatej sekunde Ak pomohlo, som veľmi rád.

EDIT

Video z reportáže je aj na YOUTUBE:

Naposledy upravil nivarto : 14.11.09 at 11:48 Dôvod: edit
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

to nivarto: moc děkujem za přidani videa.
hezký vikend všem
0 0
L1966M L1966M

L1966M je offline (nepripojený) L1966M

z TT
Ahojte všetci tzv. „spoludlžníci“. Aj ja patrím medzi tých čo sa zaregistrovali a teraz si tu vypisujem tzv. Ľubostné listy @ s f. Pro Content. A tak som sa aj ja zareg. na tuto stránku /na FB som/ a to len preto aby som niektorým napísal to čo tu už bolo niekoľko krát napísané, že NIKOMU NIČ NEPLAŤTE !!!
Pripomínam, že vo VOP pod bodom I. je užívateľom je ..... sa stáva po uzatvorení zmluvy s prevádzkovateľom / čo sme všetci spravili/ „A“ zaplatení dohodnutej ceny služby / čo sme neurobili a ani nesmieme, keď nechceme platiť sumy tak ako si sami schvália!!! A v tomto ide hlavne o tú spojku „A“ toto podmienky spája a nevylučuje, ak by tam bolo trebárs „ alebo“ to už je o niečom inom, takto máme 100%. Šancu že nie sme užívateľmi a tým pádom táto zmluva pre nás neplatí. Tak som im aj odpísal na ich tzv. faktúru. Ďalej už netreba nič rozoberať v tej VOP je viacero zlých podmienok ale to už je na polícii, prokurátorovi a právnikoch ako sa stým vysporiadajú.
Síce v TV uvádzajú že zmluvy sú neplatné /čo vieme/ ale to je len cca 20% pre nás dobré, na 50% by to bolo keby to povedal Prokurátor a na 100% nám to povie len sudca.
A hlavne všetci čo ste v tomto spore treba podať Tr. oznámenie resp. pridať sa k H.T.O. a neschovávať sa že niekto iný to vybaví za VÁS.
Taktiež Vás chcem poprosiť ak by ste zbadali reklamu tejto f. či už Download-s, Básnici a iné od nich treba to hlásiť alebo označovať ako nekorektná, nedôveryhodná, zavádzajúca .... reklama.
Ďakujem.
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

dakujeme!!!!!!!!!!!!!!
nivarto Pozri príspevok
Jedná sa o podvod. Neplatiť!!!! Konečne to na Jojke povedali priamo!!!! Hurá!!! Gratulujem. Ste za vodou a otvárajte šampanské!!!!!

P.S. tu je videoarchiv jojky: Dajte http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html potom 24:33 a potom je to na osmej minute a tridsiatej sekunde Ak pomohlo, som veľmi rád.

EDIT

Video z reportáže je aj na YOUTUBE:

0 0
L1966M L1966M

L1966M je offline (nepripojený) L1966M

z TT
prosím ak chceš niečo pridávať tak si pozri aspom poslednú stranu predtým pre teba str. 113!!
Inak OK
0 0
noach noach

noach je offline (nepripojený) noach

ahoj . ja som mal podobny problem ,dokonca chceli odo mna exekutorsky vymahat.. nakolko u nas neexistuje elektronicky podpis /bola to ceska spolocnost tam ho maju/ povedal som pani v telefone ze som nic nepodpisal a tym padom beriem ich poziadavku ako zly vtip.. odvtedy mi dali pokoj..
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

L 1966M - podakovala som sa za videoarchiv na JOJ-ke, ked ze si nemozem dovolit pozerat TV kazdy den
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Pám Viliam A. čelil v Nemecku súdom a okrem toho mu tam zmrazili účty v bankách.
Hraničí to s black biznisom, alebo až s terorizmom.
0 0
L1966M L1966M

L1966M je offline (nepripojený) L1966M

z TT
Ahojte tak na H.T.O je už 640 podaných a cca 640 je pripravených na podanie. Treba sa ďalej prihlasovať k Hromadnému Tr. Oznámeniu. Veď už prichádzajú prvé odpovede na naše odvolania a odpovedajú v tom zmysle že ste sa prihlásili s tým IP a č. atak.. teda hlavne ktorí sa akože zapierajú - robia chrobáka
0 0
stfx stfx

stfx je offline (nepripojený) stfx

Meritum veci chýba a preto Vám ho posielam


"Zmluvnou stranou, s ktorou sme údajne pri registrácii mali uzatvoriť zmluvu, je podľa VOP spoločnosť Web Content s.r.o., so sídlom Hronského 7, 951 41, Nitra – Lužianky, (bez uvedenia IČO) ktorá podľa výpisu z obchodného registra neexistuje. Z uvedeného dôvodu uzatvorená zmluva je neplatná v plnom rozsahu.
Taktiež nemožno akceptovať faktúru č..: xxxxxxxxx, nakoľko je vystavená na dodávateľa Pro Content s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici. S uvedenou spoločnosťou sme žiadnu zmluvu neuzatvorili a požadované plnenie vo výške 60,- € by bolo bezdôvodným obohatením na strane Fy. Pro Content s.r.o. a požadované 60€ a penále je prostým vydieraním.\"
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Som sa dozvedel z FB, že sa začína druhé kolo tejto maškarády. Ľudom začali chodiť upomienky. Neviem, či nevideli správy na jojke alebo čo.
Naposledy upravil nivarto : 17.11.09 at 16:02
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
nivarto Pozri príspevok
Som sa dozvedel z FB, že sa začína druhé kolo tejto maškarády. Ľudom začali chodiť upomienky. Neviem, či nevideli správy na jojke alebo čo.
Kým to neposielajú doporučene, tak to neposielajú vôbec. No nie ? Alebo nech dokážu na súde opak, teda že Vám to došlo. Táto firma pokúša našťastie už 99% ľudí vie, že tá firma je proti nim právne aj hocijak inak BEZMOCNÁ !!!
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že do dnešného dňa ste neuhradili poplatok
za prístup k portálu www.downloads-portal.sk za prvý rok na základe
Všeobecných obchodných podmienok. Vaše prihlásenie bolo uskutočnené
dňa 13.09.2009.

------------------------------------------------------------------------------------------
12-mesačný prístup www.downloads-portal.sk - 60,00 EUR
Uhradené ku dňu splatnosti 0,00 EUR
------------------------------------------------------------------------------------------
Celkom k úhrade 60,00 EUR (1.807,56 SKK*)
Obdobie 13.09.2009 - 13.09.2010 - platba podľa VOP rok vopred.
------------------------------------------------------------------------------------------

Týmto Vás žiadame o úhradu horeuvedenej pohľadávky najneskôr do

30.11.2009

prevodom na náš bankový účet. Pri prevode nezabudnite zadať správny
variabilný symbol 44*****, aby mohla byť Vaša platba správne
zaúčtovaná.

Naše bankové spojenie:

č.ú. 4009015266 / 7500

Pri prevode zo zahraničia

Československá obchodná banka a.s.
IBAN: SK 98 7500 0000 00400901 5266
SWIFT: CEKOSKBX

Faktúra, ktorá Vám bola vystavená, sa vzťahuje na zmluvu o poskytnutí
služby za sprístupnenie online databázy www.downloads-portal.sk. K využívaniu
tejto služby je nutná registrácia na našich portáloch, pod udaním Vášho mena,
priezviska, bydliska a emailovej adresy. Ďalej ste potvrdili, že ste sa so
Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými
užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto
akceptácie ste dostali prístup na kompletnú databázu. Možnosť odstúpiť od
zmluvy v zákonnej lehote do dvoch týždňov od uzavretia zmluvy ste nevyužili.

Chceli by sme Vás upozorniť na to, že v prípade meškania platby Vám
vzniknú dodatočné náklady za vzniknuté škody. To platí najmä v prípade,
keď pri nedodržaní lehoty platby budeme nútení poveriť tretiu osobu
k vykonaniu právnych krokov.


V prípade, že ste zabudli prístupové heslo, môžete kedykoľvek požiadať
o zaslanie nového hesla na našom portáli.

V prípade, že máte otázky k danej faktúre, kontaktujte nás kedykoľvek
na emailovej adrese: support@pro-content.eu.

V prílohe nájdete elektronicky podpísanú 1. upomienku ako originál.
Na jej otvorenie je nutné mať nainštalovaný Adobe Acrobat Reader.
Tento si môžete stiahnuť na nasledujúcej adrese http://www.adobe.com/sk/


S pozdravom

Pro Content s.r.o.
Námestie SNP 3
974 01 Banská Bystrica

IČO: 44 840 705
DIČ: 202 284 8377
Naposledy upravil Ivík32 : 18.11.09 at 18:56
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Ivík32 Pozri príspevok
Naše bankové spojenie:

č.ú. 4009015266 / 7500

Pri prevode zo zahraničia

Československá obchodná banka a.s.
IBAN: SK 98 7500 0000 00400901 5266
SWIFT: CEKOSKBX
Myslíte že ČSOB by nezaujímalo, že vedú účet podvodníckej firme? Môžu ho predsa zrušiť, či nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať