Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.

Vaz. pan Kolcun, vasej spolocnosti a spol. vam pisem a to:VAROVANIE!!!!
Preco?? Som liecitel - bylinkar, venujem sa mojej praci už 12 rok. No tohto roku s tym koncim pre zdrav.problemy. Som na inv.dochodku. Nechcem si tu robit reklamu už ju nepotrebujem. Idem vas uprimne varovat to co robite aby vam ludia platili tych 60 euro .Viete, ze vec sa presetruje a uz akokolvek to dopadne to si ponesiete az do konca svojho zivota. Viete na portaly:vedomie.sk tam som prihlaseny aj ja ako liecitel. Je to stranka, na ktorej najdete vela liecitelov, psychotronikov, vestcov, vestic a pod. Myslite si, ze ti ludia ktori vam maju zaplatit tie 60 eura nie su len obycajni ludia.Maju vela znamych su to podnikatelia maju svojich pravnikov a pod.Ich deti si klikli ako aj mnohi z nas na vasu stranku. No hlavnym dovodom preco vas idem varovat je to: Kedze sa venujem fytoterapii ako som pisal tak su tu aj vestci, psychotronici atd.Robia nielen s bielou magiou ale aj ciernou magiou, ved vas mozu prekliat ,tak isto vase deti,vnukov a pravnukov, vase rodiny az do 7 pokolenia a verte ze cierna magia je to velke zlo!!LEBO ZLO ROBI DALSIE ESTE VETSIE ZLO!!! TYMTO NECHCEM VOBEC UBLIZIT TYM LIECITELOM, PSYCHOTRONIKOM,VESTCOM KTORI SU NA:vedomie.sk. ATD. ZE SU ZLI??PRAVE NAOPAK POMOHLI NIE STOVKAM ALE TISICOM LUDOM A DAKUJEM IM ZATO CO UROBILI PRE TYCH CHORYCH LUDI. ( No verte mi, ze sa najdu aj taky ktori vedia ublizovat!!!) Proste energia ide vsade, ste na fotografiach, v mediach a to im uplne staci aby vam velmi ublizili verte mi viem o com pisem lebo mam skusenost tych 12 rokov co mi ludia pisali ohladom prekliatia!! Ono to vam nemusi prist hned, mozu to pocitit vase deti, ci ich deti ba az vnuci a prapravnuci je to tak. A VERTE ZE TIE OSOBY SA NAJDU A BUDETE MAT VELKE PROBLEMY ;ja tu nepisem do vetra, len vas varujem od toho co vas caka!!!! V zivote som nikoho nepreklial ani to neurobim, nie je to dobre ja som bol tu ako liecitel, pomahal som tym chorym ludom. Su ich stovky, no nikomu som neublizil. Vsetky maily mam ulozene v mojom priecinku a USB kluci. Takze kedykolvek si to mozem otvorit a reagovat na ich problemy. Ba prave naopak mam velmi vela dakovnych mailov, ktore vam mozem kludne poslat .No samozrejme so suhlasom tych mojich ludi, lebo ja robim svoju pracu poctivo a diskretne.No vy sa z toho problemu budete spamatavat cely svoj zivot, spomeniete si na mna, ze som to nepisal do vetra!!!JE TO MOJE VAROVANIE KYM NEZMENITE VASE ROZODNUTIA VO VASOM DALSOM ZIVOTE A BUDETE V TOM POKRACOVAT TAK VAM PRAJEM ABY VAM JEDINE UŽ LEN PAN BOH POMAHAL,lebo je tu aj velke zlo!!! (DIABOL)Ktory vam bude ublizovat pokym budete zit!!! Ja sa vam tu nevyhrazam ja vas len uprimne varujem robte DOBRO A NIE ZLO!! Lebo peniaze nie su vsetko. Kludne by som mohol zaplatit tie 60 eura pre mna nie je to problem, no sucitim s tymi co ste ich podviedli ako aj mna a jednoducho v nasej Slovenskej republike sa musi koncit to obohacovanie sa na ukor ludi ktorych ste vedomo oklamali hoci vraj to mate osetrene ale tak aby to ludia nevedeli. No to riesia už ini. Ja vas tu neprosim ja vas ziadam v mene tych nas vsetkych ludi ktorych ste jedoducho podviedli, stiahnite sa a zruste si vsetko s cim pracujete, nik si peniaze nezoberie do hrobu. NO JE TO UZ LEN NA VASOM SVEDOMI CI HO VOBEC AJ MATE?? A ohladom mna bol som vychovany tak aby som sa nemusel hanbit za svoju pracu, rodinu a vzdy budem bojovat za spravodlivost, lebo klamstvo, podrazy, zavist, ublizovanie to nie je mojim cielom no prave naopak. Kazdemu sa kludne mozem pozriet do oci,a ze aj mne tu ublizuju tym vsetkym odpustam. S pozdravom Ondrej Berko.
Slovinska7/6,
05342 Krompachy.
Mobil:0907386509
PS:To som preposlal vela ludom aby vedeli ze PRAVDA ZVITAZI...PREPOSLITE TEN MEIL INYM LUDOM..

K Deklaraciou neplatnosti zmluvy nepokazis nic - najdes ju tu http://www.cms-antonak.sk/home/zapla...ur-za-fakturu/ (je tam link priamo na stiahnutie .doc). Je to na tebe, ja som im to poslal s dorucenkou, ale doteraz sa mi nic nevratilo. Lenze, nikdy nevies co sa magorom opat zrodi v hlave, ja to beriem tymto padom ako vybavenu
Naposledy upravil Ondrik : 21.11.09 at 15:24 Dôvod: Oprava viet, slov a pod.
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Zdravím aj ja som sa stal obeťou týchto špinavcov,aj keď píšem neskoro aj mne prišiel tento e-mail na ktorý mi odpovedali ináč ako vám lebo som sa pýtal na platbu len tak zo zvedavosti či mi odpíšu to čo vám a odpísali mi k veci čo sa asi nikomu z vás nestalo.
Ale aj tak som nezaplatil lebo my išiel pomaly internet tak som išiel na DSL a tam som toto objavil a hneď som si rozmyslel tú platbu. Na druhý týždeň mi prišla upomienka ako aj tým ktorý zaplatili. Ale chcem sa vás opýtať že či by som mal poslať ten .doc čo sa tu dá stiahnuť ale sa nato celé vykašlať ?

A počul som niečo o skupine na facebooku tak sa pýtam ako sa tá skupina volá lebo ich nemôžem nájsť ďakujem.
0 0
Desi Desi

Desi je offline (nepripojený) Desi

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– ––––––––––––––––-
K Deklaraciou neplatnosti zmluvy nepokazis nic - najdes ju tu http://www.cms-antonak.sk/home/zapla...ur-za-fakturu/ (je tam link priamo na stiahnutie .doc). Je to na tebe, ja som im to poslal s dorucenkou, ale doteraz sa mi nic nevratilo. Lenze, nikdy nevies co sa magorom opat zrodi v hlave, ja to beriem tymto padom ako vybavenu vec.
Na tuto vetu mam tazke autorstvo a kedze si to sem pastol suhlasil si s podmienkami zverejnovania 60 E na rok = ))))

Dorucenku mam uz doma, svine to preberaju, ale podpis ako zo skolky ´)))
Naposledy upravil Desi : 20.11.09 at 16:11 Dôvod: Bug ´)
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ondrik Pozri príspevok
Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.

Vaz.pan Kolcun , Vaz. pani vasej spolocnosti a spol.vam pisem a to:VAROVANIE!!!!
Preco?? Som liecitel bylinkar , venujem sa mojej praci už 12 rok. No tohto roku koncim z tym pre zdrav.problemi. Som na inv.dochodku. Nechcem tu si robit reklamu už ju nepotrebujem. Idem vas uprimne varovat to co robite aby vam ludia platily tych 60 euro .Viete ze vec sa presetruje a uz akokolvek to dopadne toto si ponesiete az do konca svojho zivota. Viete na portali:vedomie.sk tam som prihlaseny aj ja ako liecitel. Je to stranka na ktorej najdete vela liecitelov, psychotronikov, vestcou, vestic a pod. Myslite si ze ty ludia ktory vam maju zaplatit tie 60 eura nie su len obycajny ludia.Maju vela znamich su to podnikatelia maju svojich pravnikov a pod.Ich deti si klikli ako aj mnohy z nas na vasu stranku. No hlavnym dovodom preco vas idem varovat je to: Kedze sa venujem fytoterapii ako som pisal tak su tu aj vestci, psychotronici atd.Robia z nielen z bielou magiou ale aj ciernou magiou, ved vas mozu prekliat ,tak isto vase deti,vnukov a pravnukov, vase rodiny az do- 7- pokolenia a verte ze cierna magia je to velke zlo!!LEBO ZLO ROBI DALSIE ESTE VETSIE ZLO!!! TYMTO NECHCEM VOBEC UBLIZIT TYM LIECITELOM, PSYCHOTRONIKOM,VESTCOM KTORI SU NA:vedomie.sk. ATD. ZE SU ZLY??PRAVE NAOPAK POMOHLI NIE 100-VKAM ALE TISICOM LUDOM A DAKUJEM IM ZATO CO UROBILI PRE TYCH CHORYCH LUDI. ( No verte mi ze sa najdu aj taky ktory vedia ublizovat???) Proste energia ide vsade ,ste foteny, v mediach,maju vase foto a to im uplne staci aby vam velmi ublizili verte mi viem ocom pisem lebo mam skusenost tych 12 rokov co mi ludia pisali ohladom prekliatia?? Ono to vam nemusi prist hned,mozu to pocitit vase deti,ci ich deti ba az vnuci a prapravnuci je to tak. A VERTE ZE TIE OSOBY SA NAJDU A BUDETE MAT VELKE PROBLEMI –ja tu nepisem do vetra, len vas varujem od toho co vas caka!!!!V zivote som nikoho nepreklial ani to neurobim, nie je to dobre ja som bol tuna ako liecitel pomoct tym chorym ludom, Su ich stovky , no nikomu som neublizil. Vsetky meili mam ulozene v mojom priecinku aUSB kluci. Takze kedykolvek si to mozem otvorit a reagovat na ich problemi. Ba prave naopak mam velmi vela dakovnych meilov ktore mozem kludne vam poslat .No samozrejme zo suhlasom tych mojich ludi, lebo ja robim svoju pracu poctivo a dyskretne.No vy sa z toho problemu budete spametavat cely svoj zivot ,spomeniete si na mna ze som to nepisal do vetra!!!JE TO MOJE VAROVANIE KYM NEZMENITE VASE ROZODNUTIA VO VASOM DALSOM ZIVOTE A BUDETE V TOM POKRACOVAT TAK VAM PRAJEM ABY VAM JEDINE UŽ LEN PAN BOH POMAHAL,lebo je tu aj velke zlo!!! (DIABOL)Ktory vam bude ublizovat pokym budete zit!!! Ja sa vam tuna nevyhrazam ja vas len uprimne varujem robte DOBRO A NIE ZLO!! Lebo peniaze nie su vsetko. Kludne by som mohol zaplatit tie 60 eura pre mna nie je to problem, no sucitim stymi co ste ich podviedli ako aj mna a proste v nasej Slovenskej republike sa musi koncit to obohacovanie sa na ukor ludi ktorych ste vedomo oklamali hoci vraj to mate osetrene ale tak aby to ludia nevedeli. No to riesia už iny ludia. Ja vas tuna neprosim ja vas ziadam v mene tych nas vsetkych ludi ktorych ste proste podviedli , stiahnite sa a zruste si to vsetko z cim pracujete, nik si peniaze nezoberie do hrobu. NO JE TO UZ LEN NA VASOM SVEDOMI CI HO VOBEC AJ MATE?? A ohladom mna bol som vychovani tak aby som sa nemusel hanbit za svoju pracu , rodinu a vzdy budem bojvat za spravodlivost, lebo klamstvo, podrazy, zavist, ublizovanie to nie je mojim cielom no prave naopak. Kazdemu sa kludne mozem pozriet do oci..A ze aj mne tu ublizuju tym vsetkym odpustam . Z pozdravom
Ondrej Berko.
Slovinska7/6,
05342 Krompachy.
Mobil:0907386509
PS:To som preposlal vela ludom aby vedeli ze PRAVDA ZVITAZI...PREPOSLITE TEN MEIL INYM LUDOM..
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– ––––––––––––––––-
K Deklaraciou neplatnosti zmluvy nepokazis nic - najdes ju tu http://www.cms-antonak.sk/home/zapla...ur-za-fakturu/ (je tam link priamo na stiahnutie .doc). Je to na tebe, ja som im to poslal s dorucenkou, ale doteraz sa mi nic nevratilo. Lenze, nikdy nevies co sa magorom opat zrodi v hlave, ja to beriem tymto padom ako vybavenu vec.
Ak píšem list nejakej firme, tak sa snažím spraviť čo najmenej gramatických chýb aby to vyzeralo čo najinteligentnejšie. Nič v zlom, ale list s gramatickými chybami je zlou vizitkou. Ak to písal liečiteľ s 12 ročnou praxou, tak asi aj počas pobytu v škole niekoho liečil, pretože to sa nedá čítať ani gramaticky ani nijak inak, lebo zloženie viet je ako u ubulkaphánov
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

no na facebooku pretrvava nazor NEPLATIT a ja s tym suhlasim .... cez tyzden budeme mudrejsi :-) ved do 30 teho casu dost :-)
0 0
Desi Desi

Desi je offline (nepripojený) Desi

Este ma napadla jedna vec. Myslite, ze by tvorcov programov Map&Guide Base, VLC, OpenOffice nezaujimalo ako je ich program sireny a tymto vytvara dost zle meno znacke? Mozna by sa tiez do toho obuli a aspon by sa eliminovali taketo sracky.
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ahojik vsetkym , priznavam Slovensky jazyk mi nesiel velmi dobre co uz?? Niekto vie dobre varit,no niekto nevie navarit ani caj...
Niekomu ide super Slovencina , no nevie zase tolko ohladom fytoterapie,na fytoterapiu nepotrebujem ake i ci y tam ma bit!! Hlavne je vediet dobre namiesat tie maste, tinktury, caje atd-tu nepotrebujem ziadne pismenka . Niekto ma diplom pravom, niekto nepravom viete ocom pisem , a ozaj uznavam si tie preklepy a pravopis no ja to beriem v pohode. Kazdy mame nejake svoje nedostatky a nik nie je vseveduci!! Hlavny je obsah tych clankov podla mna.
Takze beriem to v pohode. Ondro:-))
Naposledy upravil Ondrik : 21.11.09 at 15:28 Dôvod: Oprava chyb...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ondrik Pozri príspevok
----------------------------------------------------------------
Ahojik vsetkym , priznavam Slovensky jazyk mi nesiel velmi dobre co uz?? Niekto vie dobre varit,no niekto nevie navarit ani caj...
Niekomu ide super Slovencina , no nevie zase tolko ohladom fytoterapie,na fytoterapiu nepotrebujem ake i ci y tam ma bit!! Hlavne je vediet dobre namiesat tie maste, tinktury, caje atd-tu nepotrebujem ziadne pismenka . Niekto ma diplom pravom, niekto nepravom viete ocom pisem , a ozaj uznavam si tie preklepy a pravopis no ja to beriem v pohode. Kazdy mame nejake svoje nedostatky a nik nie je vseveduci!! Hlavny je obsah tych clankov podla mna.
Takze beriem to v pohode. Ondro:-))
jasné, ja som to nepísal preto aby som niekoho urazil, len som upozornil na to, že ak chcem k niekomu prehovoriť písanou formou, tak by to malo byť bez chyby. Inak si čitateľ na druhej strane môže pomyslieť svoje... Ale dúfam teda že to niečo pomôže, ale osobne si myslím, že nie. Ak sa niekto na niečo takéto dá, tak je to zlosyn od kosti a je mu jedno kto mu čo píše.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Desi Pozri príspevok
Este ma napadla jedna vec. Myslite, ze by tvorcov programov Map&Guide Base, VLC, OpenOffice nezaujimalo ako je ich program sireny a tymto vytvara dost zle meno znacke? Mozna by sa tiez do toho obuli a aspon by sa eliminovali taketo sracky.
myslím, že tvorcom programu by to bolo dobré oznámiť.
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Dantess Pozri príspevok
jasné, ja som to nepísal preto aby som niekoho urazil, len som upozornil na to, že ak chcem k niekomu prehovoriť písanou formou, tak by to malo byť bez chyby. Inak si čitateľ na druhej strane môže pomyslieť svoje... Ale dúfam teda že to niečo pomôže, ale osobne si myslím, že nie. Ak sa niekto na niečo takéto dá, tak je to zlosyn od kosti a je mu jedno kto mu čo píše.
------------------------------------------------
Ahojik uz som to napravil...
0 0
ddhnaika ddhnaika

ddhnaika je offline (nepripojený) ddhnaika

ahojte.............
tiez som jeden z tych ktory sa nechal obabrat
moj pripad je takyto
hladam som nejaku stranku kde by som nasiel linky ako warforum.....
tak som sa tam zaregistroval - do formulara som dal neprave udaje ako napriklad
meno: Les
Priezvisko: Idiot atd.......
kontaktny email som dal tiez taky ktory sice pouzivam ale nemam v nom prave udaje ..... asi po 2 tyzdnoch mi prisiel e mail aby som uhradil fakturu 60E za ... viete uz co ....
asi pred tyzdnom mi prisla druha upomienka aby som to zaplatil do 30.novembra
.......... NEMIENIM NIC PLATIT - Ta stranka mi dokonca nebola ani spristupnena (www.downloads-portal.sk) tak za co chcu prachy sppiny !!!!!!!!!!!!!
emailovy ucet som teda zrusil (ten na ktory mi chodili upomoenky)
myslite ze sa mam niecoho obavat ??????
prosim piste nove info a vase rady na david.hnatt@gmail.com
dikesssssssssssssssssssss
0 0
alibernet alibernet

alibernet je offline (nepripojený) alibernet

ddhnaika Pozri príspevok
ahojte.............
tiez som jeden z tych ktory sa nechal obabrat
moj pripad je takyto
hladam som nejaku stranku kde by som nasiel linky ako warforum.....
tak som sa tam zaregistroval - do formulara som dal neprave udaje ako napriklad
meno: Les
Priezvisko: Idiot atd.......
kontaktny email som dal tiez taky ktory sice pouzivam ale nemam v nom prave udaje ..... asi po 2 tyzdnoch mi prisiel e mail aby som uhradil fakturu 60E za ... viete uz co ....
asi pred tyzdnom mi prisla druha upomienka aby som to zaplatil do 30.novembra
.......... NEMIENIM NIC PLATIT - Ta stranka mi dokonca nebola ani spristupnena (www.downloads-portal.sk) tak za co chcu prachy sppiny !!!!!!!!!!!!!
emailovy ucet som teda zrusil (ten na ktory mi chodili upomoenky)
myslite ze sa mam niecoho obavat ??????
prosim piste nove info a vase rady na david.hnatt@gmail.com
dikesssssssssssssssssssss
pri tom stave, aky si podpisal, sa nemas coho obavat
0 0
maricenka maricenka

maricenka je offline (nepripojený) maricenka

Ahojte vsetci.
Mam taky problem ako vsetci tu.aj mne prisla 1.upomienka a v pondelok idem za pravnikom.Chcem sa spytat ci este nikto z vas si nebol po odbornu pomoc.Veeelmi sa bojim sudu ze co ked prehram-pri nasom skorumpovanom sudnictve je to mozne-to ako budem platit vsetky sudne trovy.Neviem ako to dopadlo v Nemecku s touto firmou ale bojim sa ako to dopadne tu.Takze ak mate niekto odborne rady urcite ich sem napiste!!!prosim...
A este nieco.chodim sem kazdy den pre nove info takze ak je tu niekto z Trencianskeho kraja rada by som sa s nim skontaktovala.Dakujem
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

maricenka Pozri príspevok
Ahojte vsetci.
Mam taky problem ako vsetci tu.aj mne prisla 1.upomienka a v pondelok idem za pravnikom.Chcem sa spytat ci este nikto z vas si nebol po odbornu pomoc.Veeelmi sa bojim sudu ze co ked prehram-pri nasom skorumpovanom sudnictve je to mozne-to ako budem platit vsetky sudne trovy.Neviem ako to dopadlo v Nemecku s touto firmou ale bojim sa ako to dopadne tu.Takze ak mate niekto odborne rady urcite ich sem napiste!!!prosim...
A este nieco.chodim sem kazdy den pre nove info takze ak je tu niekto z Trencianskeho kraja rada by som sa s nim skontaktovala.Dakujem
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

pororne citajte ..... a rozsurujte

http://www.cms-antonak.sk/home/vyjad...-na-upomienku/
0 0
alibernet alibernet

alibernet je offline (nepripojený) alibernet

SVKmatej Pozri príspevok
Zdravim vsetkych. Suhlasim so stanoviskom, ze nie je potrebne platit, kedze Pro Content nema ziadnu pohladavku. Ich taktika nie je zalozena na pravnych argumentoch, ale na psychologii zastrasovania. Je pochopitelne, ze na Vasu odpoved na upomienku 1 reagovali. A pravdepodobne poslu aj upomienku 2, budu reagovat na Vase odpovede (opat si pripravia nejaky hromandne rozposielany text), atd atd. Cele je to postavene na tom, vytvorit v co mozno najvacsom pocte ludi zdanie "radsej to zaplatim, nech mam pokoj, a nech mi nic horsie, ako zaplatit 60e (alebo 120e), nehrozi". Zaplatit by ale bola chyba.
Chcem len reagovat na niektore nepresnosti na www.cms-antonak.sk (ktore vsak nie su relevantne). Predpokladam, ze "agenti" Pro Content, ktori vstupuju do tejto diskusie, na ne mozu poukazovat, tak nech mate vo veci jasno:
1/ Podla info na uvedenej stranke trestne stihanie skutocne nebolo zacate. Bolo prijate trestne oznamenie, a bolo postupene na dalsie konanie. Trestne stihanie sa zacina uznesenim o zacati trestneho stihania. Toto sice (pravdepodobne, s ohladom na kratku dobu od podania trestneho oznamenia) zacate nebolo, ale nic to nemeni na tom, ze Pro Content ziadne pohladavky nema.
2/ Tvrdenie, ze zacatie trestneho stihania nema vplyv existenciu alebo splatnost akehokolvek zavazku, je tiez pravdive. Myslim si (k tomu, co sa pise na spominanej web stranke), ze vysetrovatelka UJKP v BB sa bud mylila, alebo jej vyjadrenie bolo nespravne pochopene. Opat vsak zdoraznujem, ze je to irelevantne, lebo Pro Content ziadnu pohladavku, ktoru by mohol vymahat, nema.
3/ Ak narodny registrator zablokuje ich domenu (domeny), bude to super, neviem vsak, ci tak bude v tomto stadiu postupovat (bez existencie akehokolvek rozhodnutia sudu, prip. ineho kompetentneho organu, ktory by takyto postup odovodnoval).
4/ Upovedomenie o zacati trestneho stihania nie je dovod, aby policia asistovala pri tom, ak k vam pride exekutor alebo vymahacska firma. Exekutor "prijde" az po tom, co prehrate sud (ja s takmer istotou vylucujem, ze by sa sud vobec mohol zacat) a exekutor vas listom upovedomi o zacati exekucie (a budu splnene dalsie predpoklady pre vedenie exekucie, ktore tu v tomto stadiu nema zmysel rozoberat). Jednoducho, v tomto stadiu sa exekutora este nikto nemusi obavat. Co sa tyka vymahacskej firmy, ta nema ziadne, ale vobec ziadne opravnenia. Ak vam zazvonia pri dverach (co nepredpokladam), jednoducho im zavriete pred nosom dvere ("Tvrdite, ze ja mam nejaku pohladavku? Ja tvrdim ze nemam. Prajem pekny den".). Nic viac nemozu. Samozrejme, ak by chceli nieco viac (uz nemame prvu polovicu 90. rokov), tak samozrejme volame policiu. Pri takto exponovanej kauze, ktoru pokrylo uz viacero medii, si vsak ziadna vymahacska firma nic nedovoli.
Takze vsetci klud, Pro Content bude este chvilu otravovat, ale nikam to nepovedie. Ich jediny zisk su peniaze od tych, ktori im uz zaplatili (teda od tych, co stratili nervy). Nezvacsujte im tento zisk.
Oni si dobre uvedomuju, ze na sudoch nemaju sancu pochodit. Co budu tvrdit? Ze to vsetko z ich strany bolo poctive podnikanie? Ak by kohokolvek z nas zazalovali, vieme uz teraz (aj cez tuto siet na www.porada.sk, prip. cez skupinu tych, co sa pridali k hromadnemu trestnemu oznameniu) poukazat na desiatky, stovky az tisice "oklamanych", "uvedenych do omylu" a preukazat "nase" tvrdenie, ze ich podnikanie je nepoctive, islo z ich strany o uvedenie do omylu, resp. o vyuzitie omylu, alebo (co ja skor povazujem za pravdepodobne), ze akekolvek ukony vykonane z ich strany (teda navrh na uzavretie zmluvy o pristupe k ich stranke) su neplatne pre rozpor s dobrymi mravmi.
Skutocne sa nikto z tych, co im nic nezaplatili, nemusia nicoho obavat.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

alibernet Pozri príspevok
3/ Ak narodny registrator zablokuje ich domenu (domeny), bude to super, neviem vsak, ci tak bude v tomto stadiu postupovat (bez existencie akehokolvek rozhodnutia sudu, prip. ineho kompetentneho organu, ktory by takyto postup odovodnoval).
Pokiaľ to bude považovať za porušenie podmienok, tak môže:
https://www.sk-nic.sk/kontakty/pravidla.18.8.2004.jsp
Bude to však trvať 3 mesiace od doručenia výpovede.
Myslím, že takisto by to mohla urobiť aj ČSOB, keby chceli, ale asi to kašlú, šak zarobia aj oni
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

alibernet Pozri príspevok
Zdravim vsetkych. Suhlasim so stanoviskom, ze nie je potrebne platit, kedze Pro Content nema ziadnu pohladavku. Ich taktika nie je zalozena na pravnych argumentoch, ale na psychologii zastrasovania..................................... .......................
.....Skutocne sa nikto z tych, co im nic nezaplatili, nemusia nicoho obavat.
Úplne a s radosťou súhlasím. Je to na vode. A agenti úžasnej "firmy" Pro Content, choďte sa radšej baviť na portál plný zábavy alebo si prečítať pár básničiek.

Ľudia, keď sa toto skončí navrhujem hromadne spamovať schránky tejto bombastickej "firmy".

Pro Content tu máte pozdrav odomňa:
0 0
PetulikPeter PetulikPeter

PetulikPeter je offline (nepripojený) PetulikPeter

Čo sa týka platnosti-neplatnosti zmluvy,v tej súvislosti ma napadla moja skúsenosť s istou nemenovanou bankou. Šiel som sa opýtať na možnosť zriadenia účtu a výhody s tým spojené.Samozrejme oproti reklamnému letáku bola skutočnosť vo viacerých veciach iná,samozrejme v neprospech nádejného klienta.Pracovníčke banky som poskytol všetky svoje údaje,občiansky preukaz.Tieto údaje si ona všetky zapísala do pc a brala ma už ako nového klienta banky.Pri odchode som si opýtal Všeobecné obchodné podmienky v písomnej forme,že si ich naštudujem doma a potom sa rozhodnem a ak s nimi budem súhlasiť tak prídem podpísať zmluvu.Keď som prišiel po víkende do banky a povedal som pracovníčke,že som si podmienky preštudoval a účet nechcem bola zhrozená(?!),že ja už mám zriadený účet zrušiť ho môžem iba ak zaplatím poplatok za zrušenie 10 EUR.Čiže v banke mali na moje meno,osobné údaje,v "systéme"už som figuroval ako klient. Jedna vec im však chýbala a to bol môj podpis na zmluve,ktorá bola síce vypísaná,ale chýbal na nej môjpodpis.Samozrejme to chcela pracovníčka hodiť všetko na mňa,ale na základe toho,že som nič nepodpísal,nemal som s nimi uzavretú žiadnu zmluvu aj keď už mali všetko "urobené"v svojom systéme.Nie som právnik,ale zmluva bez podpisu nemôže byť platnou zmluvou. Takže pre "podnikateľov" Kolcún a spol.treba malú miestnosť, veľký bič a chladnú basu.
0 0
alibernet alibernet

alibernet je offline (nepripojený) alibernet

rozdiel je v tom, ze na zmluvu o beznom ucte alebo vkladovom ucte Obchodny zakonnik vyzaduje pisomnu formu
neplati to vsak pre vsetky zmluvy
zmluva s pro content je neplatna z inych dovodov, nie pre nedostatok formy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať