Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
luslavka luslavka

luslavka je offline (nepripojený) luslavka

ahoj maricenka, tiež mi došla 1. upo. Zatiaľ som nič neplatila. Som z TN. Môj mail je luslavka@gmail.com
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

ad huhul: dobrý nápad, co takhle si poslat ty linky, kde oni za kliknutí platí a budem se bavit klikaním,není to sice markantní částka za jeden klik, ale za více kliků se to nasbíra...

ad AAnakaa: to jsou ti naši "oblibenci" je to ta stejná firma, přesměruje to,když se člověk podívá na VOP
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Firma Web-content spustila nový web:

V našom online adventnom kalendári na Vás každý deň čaká Vianočné prekvapenie - v každom okienku na Vás čakájú iné vianočné koledy a priania! K tomu žrebovanie o 240 vecných cien spomedzi všetkých zúčastnených. Môžete vyhrať Mac notebook, iPhone 3GS, Xbox 360, iPod touch a množstvo DVD a CD! A to všetko iba za 19,90 EUR! Prihláste sa teraz a získajte možnosť zúčastniť sa zlosovania o atraktívne ceny.
Nájdete nás na:

http://www.adventny-kalendar.sk/

------------------------------------------------------------------------

P.S: Tí darebáci majú tú drzosť, že si ešte spustia novú stránku.
Naposledy upravil nivarto : 23.11.09 at 18:23
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

alibernet Pozri príspevok
rozdiel je v tom, ze na zmluvu o beznom ucte alebo vkladovom ucte Obchodny zakonnik vyzaduje pisomnu formu
neplati to vsak pre vsetky zmluvy
zmluva s pro content je neplatna z inych dovodov, nie pre nedostatok formy
zvluva je neplatna okrem ineho pre aj pre nedostatok formy, u tychto zmluv nie je mozne urcit jednu zo zmluvnych stran.
0 0
Zoeska Zoeska

Zoeska je offline (nepripojený) Zoeska

tak to je jako mazec s tou strankou, chudaci ti lidé a věřím, že zaplatí větší polovina...
19,90 EUR to si člověk mávne rukou a oni to moc dobře ví.

Měli bychom něco vymyslet a varovat ostatní - postupně hledat všechny jejich webovky a rozesilat s varovaním jejich adresy.

Nebo co vas ještě napada?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nivarto Pozri príspevok
Firma Web-content spustila nový web:



Nájdete nás na:

http://www.adventny-kalendar.sk/

------------------------------------------------------------------------

P.S: Tí darebáci majú tú drzosť, že si ešte spustia novú stránku.

myslím, že v tomto prípade sa netreba obávať ničoho, takáto firma nie je registrovana v OR, vlastne nema kto vystavovat faktury, nie je komu platit, nema ich kto zastupovat pred sudom )) Tí, ktorí "uzavreli zmluvu" s Web Content s.r.o. su v pohode - to je neexistujúca firma.
V tomto prípade plati jediné - IGNOROVAŤ
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Dáša_ Pozri príspevok
myslím, že v tomto prípade sa netreba obávať ničoho, takáto firma nie je registrovana v OR, vlastne nema kto vystavovat faktury, nie je komu platit, nema ich kto zastupovat pred sudom )) Tí, ktorí "uzavreli zmluvu" s Web Content s.r.o. su v pohode - to je neexistujúca firma.
V tomto prípade plati jediné - IGNOROVAŤ
Úplne s tebou súhlasím. Máme tu staro-novú schému:
1, Opäť výhra. (Teraz je viac vecí, ktoré sa dajú vyhrať. Jedná sa však len o lákadlo, Ja si myslím, že nikto nič nevyhrá.)
2, Opäť stránka, tváriaca sa ako bezplatná. (Som si všimol, že pri registrácii cena 19,90 zmizne.)
3, Tentokrát je cena nižšia, takže je možné, že viac ľudí "radšej zaplatí".
4, Už pýtajú aj rodné číslo.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
myslím, že v tomto prípade sa netreba obávať ničoho, takáto firma nie je registrovana v OR, vlastne nema kto vystavovat faktury, nie je komu platit, nema ich kto zastupovat pred sudom )) Tí, ktorí "uzavreli zmluvu" s Web Content s.r.o. su v pohode - to je neexistujúca firma.
V tomto prípade plati jediné - IGNOROVAŤ
pravda, ale to vie pár ľudí tu na porade. Tisícky ďaľších, ktorý neznajú zákon radšej zaplatia aby nemali problémy s touto firmou. Vela krat maju problem nezaplatit aj tí čo vedia, že su to hajzlici, pretože použivaju silny psychicky natlak. Dúfam len, že to niekto vyrieší a osobne si myslím, že to nebude štát, ale nejaký nachytaný "podnikateľ"
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nivarto Pozri príspevok
Úplne s tebou súhlasím. Máme tu staro-novú schému:
1, Opäť výhra. (Teraz je viac vecí, ktoré sa dajú vyhrať. Jedná sa však len o lákadlo, Ja si myslím, že nikto nič nevyhrá.)
2, Opäť stránka, tváriaca sa ako bezplatná. (Som si všimol, že pri registrácii cena 19,90 zmizne.)
3, Tentokrát je cena nižšia, takže je možné, že viac ľudí "radšej zaplatí".
4, Už pýtajú aj rodné číslo.
pýtať môžu
nechcem sa vyjadriť na asresu tých, čo to rodné číslo dajú.
Ani na adresu tých, čo zaplatia.

Ale firma je neexistujúca, takže nie je o čom.

Tá predchádzajúca firma sídliaca v BB bola aspon založená, ale tu nie je o čom.
Naposledy upravil Dáša_ : 23.11.09 at 19:20
0 0
llussiy llussiy

llussiy je offline (nepripojený) llussiy

monikaste07 Pozri príspevok
Dakujem ,uz som nasla....ak chces ozvy sa mi na facebook akinomste....:-)

ahoj, nemas nahodou ulozenu to zrusenie zmluvy v pc a nemohla by si mi ju poslat? lebo nejak sa mi nechce nacitat ani jedna stranka z tych co tu vypisovali a vypisuje mi to nejaku chybu . uz dopredu dakujem velmi pekne
0 0
llussiy llussiy

llussiy je offline (nepripojený) llussiy

stale mi to nejde, bud mi to nechce nacitat a vyhodi mi to nejaku chybu alebo ma to hodi na stranky googlu kde mate maily a podobne hovadinky ale neotvori mi to to co chcem :/
0 0
huhul huhul

huhul je offline (nepripojený) huhul

maricenka Pozri príspevok
Ahojte vsetci.
Mam taky problem ako vsetci tu.aj mne prisla 1.upomienka a v pondelok idem za pravnikom.Chcem sa spytat ci este nikto z vas si nebol po odbornu pomoc.Veeelmi sa bojim sudu ze co ked prehram-pri nasom skorumpovanom sudnictve je to mozne-to ako budem platit vsetky sudne trovy.Neviem ako to dopadlo v Nemecku s touto firmou ale bojim sa ako to dopadne tu.Takze ak mate niekto odborne rady urcite ich sem napiste!!!prosim...
A este nieco.chodim sem kazdy den pre nove info takze ak je tu niekto z Trencianskeho kraja rada by som sa s nim skontaktovala.Dakujem
Pokud sem chodis kazdy den tak urcite vis, ze existuje hromadne trestni oznameni a urcite si se k nemu uz pridala ;-) To trestni oznameni organizuje Miroslav Antonak: www.cms-antonak.sk, existuje skupina na facebooku a zabyva se tim nekolik stranek, napr. tyhle ktere spravuji: www.financninerad.cz/downloads-portal
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Vidim, ze tu nadalej pribudaju strany. Vie mi niekto zhrnut do kopy co je nove s touto "firmou" a jej fakturami? Co uz stihla policia alebo SOI urobit?
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

SOI v BB:


Pán Adamča je predvolany na 49 a 50 týždeň (má dva termíny). Predvolanie bolo doručené. Mi môžeme konať vrámci našich kompetencii až po tomto uplynutí tejto doby (cca polka decembra) a to buď udelením pokuty alebo posunutím na policajne vyšetrovanie... čiže toľko z SOI ... ta žena už ma tých vašich podnetov hadám dosť...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Raz som čítala, že google nejakú stránku zablokoval u seba. Nedala sa vôbec vyhľadať.

Keby sa niečo takéto podarilo docieliť, nebolo by zlé.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Ano, lenze oni maju na google reklamu. Tak neviem ci by ich google len tak bloklo.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nivarto Pozri príspevok
Ano, lenze oni maju na google reklamu. Tak neviem ci by ich google len tak bloklo.
no ved skusit by sa to mohlo.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Jednoduchou cestou je prejsť na podvodnú stránku a potom v Mozzille dať Pomocník -> upozorniť na podvodnú stránku a ďalej vyplniť. Tu je príklad ako to vyzerá:

http://www.google.com/safebrowsing/r...s-portal.sk%2F

P.S: Bolo by dobré, keby sa do toho zapojilo čo najviac ľudí.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nivarto Pozri príspevok
Jednoduchou cestou je prejsť na podvodnú stránku a potom v Mozzille dať Pomocník -> upozorniť na podvodnú stránku a ďalej vyplniť. Tu je príklad ako to vyzerá:

http://www.google.com/safebrowsing/r...s-portal.sk%2F

P.S: Bolo by dobré, keby sa do toho zapojilo čo najviac ľudí.

no, myslím, že by sa dali prejst všetky ich fungujúce domeny a upozorniť na to. A aj napísať stručne, o čo danej firme ide.


neexistuje niečo podobne aj na facebooku? lebo aj tam majú reklamu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať