Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Dáša_ Pozri príspevok
Mám otázku, kde ste v poslednej dobe zaznamenali reklamu na tieto podvodné stránky? Ja som ju už niekoľko dní nevidela na etargete, ale môže ísť o náhodu.
Dáša. Tak ja ti poviem k tomuto takú vec, že som videl reklamu na adventný kalendár pri pozeraní správ TV Joj v ich archíve. A zanedlho potom tam pustli reportáž o tom kalendári. Prišla mi to ako dobrá irónia.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

Dáša_ Pozri príspevok
dnes bolo opakovane v JOJke


Mám otázku, kde ste v poslednej dobe zaznamenali reklamu na tieto podvodné stránky? Ja som ju už niekoľko dní nevidela na etargete, ale môže ísť o náhodu.

A ked dáte na google vyhľadávať napríklad básne, nájde vám aj tieto ich portály - lebo mne ich teraz neukázalo, tak neviem, či ideo náhodu, alebo výsledok nejakej akcie.
ja som na adventny-kalendar klikla na facebooku....
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Tak sa mi sem nakoniec podarilo pridať pre Vás reportáž z Novín TV Joj odvysielanú dňa 27.11.09. Tu je:

Naposledy upravil nivarto : 27.11.09 at 22:05
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

No dnes je 30.11. To znamená že sa budú účtovať úroky z omeškania
Ale nemám v úmysle zaplatiť čo i cent a podľa mňa by takým ľuďom ako je ten bývali "policajt" mali doživotne zakázať prístup na internet.
0 0
maricenka maricenka

maricenka je offline (nepripojený) maricenka

ahojte.akoto ze uz tu nikto nic ani nepipne.snad ste to vsetci nezaplatili?Kto ma este pevne nervy a nezaplatil?
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

maricenka Pozri príspevok
ahojte.akoto ze uz tu nikto nic ani nepipne.snad ste to vsetci nezaplatili?Kto ma este pevne nervy a nezaplatil?

Ja som nezapľatil a ani platiť nemienim
0 0
Desi Desi

Desi je offline (nepripojený) Desi

Tak som si prednedavnom vyriesil jeden anonymny e-mail a celkom ma pousmialo 96,00 EUR, ktore chcu od nemeckych surferov. Som zvedavy aky ma postup ich e-mail bot
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

DoGy Pozri príspevok
No dnes je 30.11. To znamená že sa budú účtovať úroky z omeškania
Ale nemám v úmysle zaplatiť čo i cent a podľa mňa by takým ľuďom ako je ten bývali "policajt" mali doživotne zakázať prístup na internet.
no ked narataju urok to bude tresny cin uzery ako vysity .. odpislai mi z Min. finnacii aj z narodnej banky ako sa pocita urok z omeskania :-) ak nebol v zmluve. a my zmluvu nemame ani uzivatielia nie sme (ak ste nezaplatili) a ani nikde nie su pisane tie uroky az na fakture - a to urobili velmi zle :-) to bude policiu velmi zaujimat
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

moze to postnut sem ako to napisali?
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

SVKmatej Pozri príspevok
no ked narataju urok to bude tresny cin uzery ako vysity .. odpislai mi z Min. finnacii aj z narodnej banky ako sa pocita urok z omeskania :-) ak nebol v zmluve. a my zmluvu nemame ani uzivatielia nie sme (ak ste nezaplatili) a ani nikde nie su pisane tie uroky az na fakture - a to urobili velmi zle :-) to bude policiu velmi zaujimat
Áno urobili a ešte niečo spravili zle napr. na začiatku keď sa firma rozbiehala nemali IČO. počas jazdy ho zmenili a po druhé pozeral som katalóg firiem a kataster čo je na internete a tá čo je spoluzakladateľka firmy odsúhlasila na súde jej platnosť čo mi nejde do hlavy ako je toto možné.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

erik.aragorn Pozri príspevok
moze to postnut sem ako to napisali?
sem to nedam lebo to citaju one zainteresovame osoby ... poslal som to antonakovi ... nech to ma po kope
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

DoGy Pozri príspevok
Áno urobili a ešte niečo spravili zle napr. na začiatku keď sa firma rozbiehala nemali IČO. počas jazdy ho zmenili a po druhé pozeral som katalóg firiem a kataster čo je na internete a tá čo je spoluzakladateľka firmy odsúhlasila na súde jej platnosť čo mi nejde do hlavy ako je toto možné.
no na to sa uz pozrie policia
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

01.12.2009. 14:43 Dokumenty ku kauze 60 eurových faktúr...
nove-antonak z FB
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

dobre si urobil, lebo Antonak je jediny, ktory sa tomu vazne venuje, je to super chalan
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

SVKmatej Pozri príspevok
sem to nedam lebo to citaju one zainteresovame osoby ... poslal som to antonakovi ... nech to ma po kope
Dobre si urobil !!!!! Antonak je jediny, ktory sa tomu vazne venuje.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Prebrané zo stránky http://www.spotrebitele.info/poradna...er=0&stranka=2

Dotaz zodpovězený dne 02. 12. 2009

DOTAZ:
Dobrý den, velice děkuji za článek o slovenských portálech. Můj dotaz: Ve VOP poskytovatel uvedl, že uživatel se stávám až po zaplacení Fa. Pokud jsem ji doposud nezaplatil, nemohu být uzivatelem a tím pádem ani jednou ze stran smlouvu uzavjírajících. Pletu se??
ODPOVĚĎ:
Celou záležitost ohledně portálu downloads-poratal.sk sledujeme. Domníváme se, že postup společnosti bude pouze v zastrašování lidí, aby zaplatili. Dle našeho názoru smlouva uzavřena nebyla, jelikož chyběl dostatek vůle placenou smlouvu zavřít apod. Společnost si je toho nejspíš vědoma a proto předpokládáme, že nebude lidi žalovat na zaplacení částky. Pokud ano, vydali bychom pro spotřebitle upozornění a také návod jak se bránit. Máte prvadu, že uživatel je v VOP definován zmatečně.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

[hore]Pozor - hot info!

http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...t-nie-nebudem/
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Spoločnosť Pro Content svojim "dlžníkom" začala zasielať Dohodu o úhrade pohľadávky v formate PDF.

Pár riadkov o tejto dohode, Stálom Rozhodcovskom súde v SR, a o tom ci tento dokument podpísať, zaplatiť (splácať) alebo ignorovať nájdete na stránke http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...t-nie-nebudem/

S pozdravom

Miroslav Antoňak
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Opakovanie matka múdrosti, tak dajme tomu že do tretice
http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...t-nie-nebudem/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať