Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
harryy Pozri príspevok
prečo je platit nebezpecnejsie ?
Lebo tým potvrdíš, že si už využil ich služby a súhlasíš s podmienkami, ktoré oni nastolili. Po roku môžu zmenit VOP trebars aj tak že sa menia poplatky na 500eur ročne za využivanie ich služieb a keďže si už zaplatil prvý krát, tak musíš aj teraz. Okrem toho si vysortírujú ludí čo im už zaplatili a budú na nich vyvíjať ešte vacsí psychický nátlak. Neviem ako to bude ďalej, ale toto by som neriešil. Nekomunikoval bysom s nimi a hral mrtveho chrobaka
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Dantess Pozri príspevok
Nekomunikoval bysom s nimi a hral mrtveho chrobaka
Ved presne to ja spravim
0 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

Tak už aj my sme obdržali do poštovej schránky 2. upomienku /prvá bola doručená e-mailom/. Prišla obyčajne, ani nie doporučene! Dokonca si už začali účtovať aj úrok z omeškania 0,50 Eur. Termín uhradenia pohľadávky je posunutý na 18.12.2009. Sme stále rozhodnutí neplatiť, ale ten psychický nátlak je už nepríjemný. Okrem deklarácie neplatnosti zmluvy zaslanej e-mailom sme nepodnikli nič viac.
ČO ĎALEJ ??? Reagovať - nereagovať?
Naposledy upravil ivus1990 : 07.12.09 at 12:40
0 0
foxott foxott

foxott je offline (nepripojený) foxott

ja ze preco stale nic neprislo som zabudol ze tam nebola spravna adresa ani meno , skoda, na tych mailovych som sa vcelku bavil som im odpisal vzdy tak od srdca
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

A čo teraz zaplatíte alebo nie ? Ja som teraz znervóznil.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Má niekto info. z facebooku? Čo ďalej?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Tak som vám aspoň niečo našiel http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...uha-upomienka/
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Jak sa volá ta skupina na Facebooku ??? sa k ním chcem pridať a nejako sa mi hu nedarí nájsť za odpoveď ďakujem.
0 0
bluebell bluebell

bluebell je offline (nepripojený) bluebell

Ja mám rovnaký problém so 60 eur-ovou faktúrou. Vie mi niekto poradiť ako mám postupovať? Ako sa pridať k tomu trestnému oznámeniu, ktoré bolo podané na spoločnosť? Nechcem sa dožiť toho, že mi zaklope exekútor na dvere. Skúsim napísať ešte p. Antoňákovi. Ďakujem za odpoveď.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Ďalšia linka. Sú tam sústredené všetky weby kde sa táto problematika rieši alebo riešila.

http://jono.blog.zive.cz
Naposledy upravil nivarto : 07.12.09 at 16:15
0 0
edu21 edu21

edu21 je offline (nepripojený) edu21

No super...dnes tá 2. upomienka došla aj mne....60 eur za nič...To je ale neskutočný podvod!!
Čo robiť ďalej????????????????
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

edu21 Pozri príspevok
No super...dnes tá 2. upomienka došla aj mne....60 eur za nič...To je ale neskutočný podvod!!
Čo robiť ďalej????????????????
http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...uha-upomienka/
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

bluebell Pozri príspevok
Ja mám rovnaký problém so 60 eur-ovou faktúrou. Vie mi niekto poradiť ako mám postupovať? Ako sa pridať k tomu trestnému oznámeniu, ktoré bolo podané na spoločnosť? Nechcem sa dožiť toho, že mi zaklope exekútor na dvere. Skúsim napísať ešte p. Antoňákovi. Ďakujem za odpoveď.
aby mohol prist exekutor musi to prejst cez sud, a musi byt dorucene rozhodnutie do vlasnych ruk. Na toto rozhodnutie treba potom podat odpor.
Nieco vo forme ze pohladavku pokladate za neopodstatnenu kedze s danou spolocnostou ste ziadnu zmluvu neuzavreli ...
Myslim ale ze zo sudu by nic nenalo prist...., kedze neexistuje ziadna zmluva.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

jx06 Pozri príspevok
aby mohol prist exekutor musi to prejst cez sud, a musi byt dorucene rozhodnutie do vlasnych ruk. Na toto rozhodnutie treba potom podat odpor.
Nieco vo forme ze pohladavku pokladate za neopodstatnenu kedze s danou spolocnostou ste ziadnu zmluvu neuzavreli ...
Myslim ale ze zo sudu by nic nenalo prist...., kedze neexistuje ziadna zmluva.

presna tak nech posielaju ...
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

mne to prislo mailom ... ale oznacena ako spam tak som to radsej neotvaral ... :-)
0 0
aannccoo aannccoo

aannccoo je offline (nepripojený) aannccoo

pridavam sa! aj mne dnes prisla druha upomienka....
0 0
bluebell bluebell

bluebell je offline (nepripojený) bluebell

jx06 Pozri príspevok
aby mohol prist exekutor musi to prejst cez sud, a musi byt dorucene rozhodnutie do vlasnych ruk. Na toto rozhodnutie treba potom podat odpor.
Nieco vo forme ze pohladavku pokladate za neopodstatnenu kedze s danou spolocnostou ste ziadnu zmluvu neuzavreli ...
Myslim ale ze zo sudu by nic nenalo prist...., kedze neexistuje ziadna zmluva.
Ďakujem, tak ste ma aspon trochu upokojili, čo sa týka tej exekúcie.
0 0
buntasik buntasik

buntasik je offline (nepripojený) buntasik

Aj mne dnes prišiel domov, ten list nazvaný upomienka (nemajú byť upomienky náhodou doručené do vlastných rúk)A ešte k tomu sa neunúvali ani opečiatkovať a podpísať to.......A tie posledné vety...to sa už hneď mohli nazvať vydierači....alebo ich k tomu prinútila kríza no neviem , neviem.

Ja som sa na tú ich stránku registrovala 30.07.2009 a bola som na nej cca všetkého asi 5 minút.....a už som aj na ňu zabudla...keďže reklamne maily nečítam, normálne som dnes prežila šok.Na telefonáty mi nereagovali najprv nedvíhali, a potom odkazovka pričom odkazy sa už nemajú ani kde ukladať:-)TO JE SLUŽBA ZÁKAZNÍKOM......tak som sadla k poste a vyhľadala tie ich upomienkové maily, čo ma nahnevalo ešte viac a hneď som im odpísala, lenže tá ich adresa nie je tiež funkčná.

Tak som sadla k tým ich VOP a normálne povedzte keď sa niekde registrujete, čítate VOP áno, keď majú pár riadkov a nie celú telenovelu....tu som zažila další šok.....keď som čitala tie ich VOP pre cca pol rokom nič také tam nebolo asi len toľko, že moje osobné údaje budú slúžiť pre vedenie ich databázy aby si mohli zistiť koľko "skutočných ľudí navštevuje ich portál.....a potom tam ešte bolo, že zadaním skutočných údajov, mám možnosť vyhrať ani neviem čo to bolo......TAK, ale nič o platení!!!!!

V registračnom maily ani len zmienka o platení, alebo o 2 - týždňovej lehote,....dokonca ani upozornenie na prílohu, ktorú som si všimla až teraz a tam je napísané, že stránka sa platí......tak prečo to nebolo v tom čase aj vo VOP na stránke?

Ale jednoznačne po rozhovore s tetou(právnička) viem jedno.....platiť im nebudem, nech si zháňajú sponzora niekde inde...
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Sú to svine! Som zvedavý, či sa nájde niekto, kto im porozbíja gebule! Nie jeden "slovenský mačo" má silné reči a hrudník s prsiami ako žena, ale aby sa ukázal ako pravý chlap v tomto momente, tak to nie, radšej zaleziem do myšacej diery
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

ZASE DOŠLA ĎALŠIA UPOMIENKA TENTO KRÁT NA E-MAIL TÁ ISTÁ ČO DOŠLA POŠTOU

Faktúra, ktorá Vám bola vystavená sa vzťahuje na zmluvu o poskytnutí
služby za sprístupnenie online databázy www.downloads-portal.sk. K využívaniu
tejto služby je nutná registrácia na našich portáloch, pod udaním Vášho mena,
priezviska, bydliska a emailovej adresy. Ďalej ste "potvrdili", že ste sa so
Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými
užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto
akceptácie ste dostali prístup na kompletnú databázu. Možnosť odstúpiť od
zmluvy v zákonnej lehote do dvoch týždňov od uzavretia zmluvy ste nevyužili.

Chceli by sme Vás upozorniť na to, že sa nachádzate v omeškaní a v prípade
neuhradenia horeuvedenej sumy bude táto pohľadávka vymáhaná právnickou
kanceláriou, ktorá sa špecializuje vymáhaním pohľadávok
. Pri poverení
vymáhania pohľadávky treťou osobou alebo začatím exekučného konania
Vám taktiež vzniknú ďalšie náklady.


V prípade, že ste zabudli prístupové heslo, môžete kedykoľvek požiadať
o zaslanie nového hesla na našom portáli.

V prípade, že máte otázky k danej faktúre, kontaktujte nás kedykoľvek
na emailovej adrese: support@pro-content.eu.

V prílohe nájdete elektronicky podpísanú 2. upomienku ako originál.
Na jej otvorenie je nutné mať nainštalovaný Adobe Acrobat Reader.



Toto ma dožralo úplne !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať