Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
gonzi gonzi

gonzi je offline (nepripojený) gonzi

Pre vsetkych ktori su z druhej upomienky "na nervy"
skuste si precitat prispevky p.Antonaka (link prikladam), nie je ich az tak vela ale su k veci (v podstate zastupuje vsetkych nas - poskodenych a naletenych ,ktori sme sa chceli zucastnit sutazi ci uz o iPhone alebo elektronicke citacky - aj ked pochybujem, ze vobec existuju - nakolko vobec nebol udany termin zrebovania "potencionalnych" vyhercov a ani ziadne dalsie podmienky ohladne "sutaze" o spominane produkty, skor len nazhromazdenie dojnych kraviek na prispevky na nieciu dovolenku ci "kavicku").

Link pre hromadne trestne oznamenie, 2.upomienku a dalsie suvisiace prispevky ku kauze PRO CONTENT

http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...splnomocnenie/

P.S. Ohladne tych 2.upomienok - pokial by slo naozaj o serioznu firmu - odosielala by upomienky DOPORUCENE (takto to vyzera, ze chcu mat v PRO CONTENT co najnizsie naklady, aby mali z tych nasich 60€ faktur co najvacsie zisky), takto mozte vlastne tvrdit ze ste ziadne upomienky NEDOSTALI!!!
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Zdravím Vás ľudia pridali ste sa k HTO (hromadné trestné oznámenie) ?
Lebo Ja áno lenže teraz sa na stránkach pána Antoňáka objavila vec že na uvedený e-mail (ktorý ste zadali pri pripojení k HTO) dôjde nejaký dokument ktorý treba vyplniť a dať overiť matrikárovi. Podľa vás je to potrebné alebo ani nie ?

Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

DoGy Pozri príspevok
Zdravím Vás ľudia pridali ste sa k HTO (hromadné trestné oznámenie) ?
Lebo Ja áno lenže teraz sa na stránkach pána Antoňáka objavila vec že na uvedený e-mail (ktorý ste zadali pri pripojení k HTO) dôjde nejaký dokument ktorý treba vyplniť a dať overiť matrikárovi. Podľa vás je to potrebné alebo ani nie ?

Vopred ďakujem za odpoveď.
Každý kto chce aby ho pán Antoňák zastupoval, mal by ten dokument podpísať. Kto si to chce riešiť s políciou, eventuálne so súdom sám, tak to nemusí podpísať.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

davam do pozornosti stranku www.bbb.szm.sk -chysta sa podanie na sud ... chcu vediet nas nazor ...
0 0
TRANSPORT KAMION ITALIA TRANSPORT KAMION ITALIA
len teraz sa pytam,preco mam poslat svoje splnomocnenie so vsetkymi osobnymi udajmi v nedoporucenom liste?ja by som to urcite poslal v doporucenom.Ved uz aj tak tu ide o prejavenie velkej dovery,vzhladom nato,ze toho cloveka osobne nepoznam.Nieze by som nieco mal proti,som rad,ze sa toho niekto chopil,ale posielat v obycajnom liste vsetky udaje,tak to neurobim.Poslem to v doporucenom,pokial to prevezme a pomoze ok,ak nie tak to serem,nezaplatim aj tak.dik
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Aha no ja si myslím že je jedno ako to pošlem len mi niečo nejde do hlavy že prečo musím ísť tomu matrikárovi a načo veď to len podpíšem a hotovo.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

DoGy Pozri príspevok
Aha no ja si myslím že je jedno ako to pošlem len mi niečo nejde do hlavy že prečo musím ísť tomu matrikárovi a načo veď to len podpíšem a hotovo.
Lebo to potom bude pre "úrad/políciu/súd" iba zdrap papiera, preto tam musí byť overený podpis.
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Jáj. No toto bude na dlhú dráhu ako to vidím
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Práve som sa dozvedel z FB, že dneska alebo v najbližších dňoch bude reportáž na Markíze na túto tému.Vo večerných správach. Sledujte. Bude to potom aj na YT.
Naposledy upravil nivarto : 11.12.09 at 18:53
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Ďakujem že si na to upozornil. Ešte raz ďakujem .
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

TRANSPORT KAMION ITALIA Pozri príspevok
len teraz sa pytam,preco mam poslat svoje splnomocnenie so vsetkymi osobnymi udajmi v nedoporucenom liste?ja by som to urcite poslal v doporucenom.Ved uz aj tak tu ide o prejavenie velkej dovery,vzhladom nato,ze toho cloveka osobne nepoznam.Nieze by som nieco mal proti,som rad,ze sa toho niekto chopil,ale posielat v obycajnom liste vsetky udaje,tak to neurobim.Poslem to v doporucenom,pokial to prevezme a pomoze ok,ak nie tak to serem,nezaplatim aj tak.dik
Ak to neposles overene, tak si to nechaj doma, pozname ho osobne, je to chalan, ktory sa angazuje v ramci svojho volneho casu, on beha po Bystrici, dava prispevky do televizii, a tebe robi toto problem!?
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Pár riadkov o stretnuti s vysetrovatelom KR PZ

http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...me-vam-novinu/

Miroslav Antonak
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

je zaujímavé, že napríklad na portali basnici.sk uvadzaju absolutne nespravne udaje - vlozku v obchodnom registri 25697/N, ICO 45287538, co je u nás neexistujúca firma.

mmch, portal basnici sa zase zacal zobrazovat na etarget - vzdy na to kliknem , ked nič iné, tak sa aspon mínajú kliky )) Aj ked ja nepatrím ku šťastlivcom s faktúrou...
0 0
skjaninka skjaninka

skjaninka je offline (nepripojený) skjaninka

Tak toto mi prišlo dneska na mail:

Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.

Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.

Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka. Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.

Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.


S pozdravom,

Peter Urban z Pro Content s.r.o.
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Ja nemám slov by som ich zavrel aj by sčernaly .
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

to je na to asi skoda reagovat .... to rozosiela asi mailovi robot podla klucovych slov ... mna to uz nebavi ... s tou firmou
0 0
gonzi gonzi

gonzi je offline (nepripojený) gonzi

Zdravim,
podla mna je celkom na mieste postupovat v celej tejto kauze jednotne, t.j. pripojit sa k HTO + poslat overene splnomocnenie. Keby kazdy postupoval sam, zbytocne by sa to podla mojho osobneho nazoru len casovo natahovalo, a v konecnom dosledku by to aj tak skoncilo na vysetrovacke v BB, kde bolo HTO podane.
Skuste si pozriet tento dokument (pre vsetkych nedovercivych - ktorym sa splnomocnenie nezda - ale skor mam dojem ze ide o ludi z PRO CONTENT, ktorym uz isto nie je jedno do akych rozmerov narastla kauza ich podvodu, a sirenim takychto pochybnosti sa snazia zmiast, popliest ci odradit vsetkych ktori im "sadli na lep" ), takze tu je spominany dokument pre vsetkych pochybovacov, ktori by radsej sli vlastnou cestou (aj ked osobne pochybujem, ze po zaslani tohto dokumentu - ziadosti budu mat od PRO CONTENT "pokoj" - skor si este zoparkrat v mailoch ci poste najdu nejake "pozdravy" od PRO CONTENT).

http://www.cms-antonak.sk/doc/deklar...eplatnosti.doc
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

V tejto deklaracii je vlastne priznanie ze ste sa registrovali co nepokladam za rozumne posielat, priznavate ze ste sa omylom registrovali a necitali VOP. Ak chcete nieco posielat treba daklaraciu pozmenit a to tak ze sa tam bude tvrdit ze ste sa neregistrovali ale ze doslo k zneuzitiu vasich udajov nezmanou osobou. Moj nazor je ale ze je zbytocne cokolvek posielat tejto firme, je to strata casu.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mmch, napísala som na etarget, "Dovolujem si upozornit, ze opätovne inzerujete podvodnu firmu: http://www.basnici.sk/kontakt.html nezaregistrovana firma, neexistujuce ICO, neexistujuce cislo vlozky "
A odpisali mi : "dakujem Vam za upozornenie. Prevadzkovatela sme upozornili a podnikli sme potrebne zabezpecenie v systeme. "

(dnes som sa už s touto reklamou na etargete nestretla)

Napísala by som aj na facebook, ale tam sa mi na ich reklamu nepodarilo naraziť.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Dáša_ Pozri príspevok
........Napísala by som aj na facebook, ale tam sa mi na ich reklamu nepodarilo naraziť.
Tam frčí hlavne adventný kalendár. Dnes som ho tam videl. Aj včera dvakrát
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať