Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

treba to napisat na SOI .... ja som to tam pislal ale to su darebaci .. treba aby mali viac podnetov ...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
SVKmatej Pozri príspevok
treba to napisat na SOI .... ja som to tam pislal ale to su darebaci .. treba aby mali viac podnetov ...
SOI lapí len slušných podnikateľov, ktorí zabudli na množstvo povinností, ktoré im zákon prikazuje. Darebákov a podvodníkov ako sú títo nechávajú na pokoji, lebo by to bolo proti ich pravidlám
0 0
3vk4 3vk4

3vk4 je offline (nepripojený) 3vk4

chcela by som sa spytat, napisat im list, ze sa tam registrovala neplnoleta a tym poziadat o zrusenie zmluvy je spravne riesenie?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

3vk4 Pozri príspevok
chcela by som sa spytat, napisat im list, ze sa tam registrovala neplnoleta a tym poziadat o zrusenie zmluvy je spravne riesenie?
Nie. Odpíšu totálnu trapošinu, ako aj na ostatné. Buď nepísať nič, alebo im poslať Deklaráciu neplatnosti zmluvy.
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Ahoj, nie ste sám takto podvedený. Je nás už vyše dvetisíc!!!
Chodťe na mail:antonak.miro@gmail.com, to je mail p. Mirka Antonáka, ktorý nás v tomto zastupuje.
Ak ste zaregistrovaný na Facebooku, prihláste sa do skupiny. Ak p. Antonákovi zašlete mailom faktúru a splníte ostatné podmienky, ktoré uvádza, môžete sa pridať pod HTO - hromadné trestné oznámenie. Hlavne nič n e p l a ť t e. P. Antoňák uložil na stránky aj DEKLERÁCIU firme Content. Pošlite ju na doručenku a potom už s nimi nekomunikujte! Veľa šťastia!
Ak sa ešte potrebujete niečo opýtať, napíšte mi na meil. Rada Vám odpoveim.
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Áno, majú už pripravené ďalšie stránky na nachytávanie ľudí. Keď som dostala prvú faktúru na 120 €, takmer ma porazilo.
Poslala som im hneď mail. Jasné že zbytočné. Poslala som im doporučený list - prišla 1. upomienka. Poslala som im Deklaráciu o neplatnosti zmluvy - prišla II. upomienka. Dnes som dostala od nich čosti v obálke. Preškrtla som svoju adresu, dala šípku na ich adrestu, napísala "späť", nalepila známku a hodila do schránky. Už s nimi nebudem vôbec komunikovať. Myslím, že na nich by platíl /možno/ iba dlhý bič a krátky dvor...
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Už ich majú, tých podnetov, vyše 300!!! Len sa s nimi bavia a usmievajú do telky, že firma, resp. konateľ, spolupracujú. Na policajnom zbore v B.B. po podaní trestného oznámenia vyše tisícky ľudí zas uvažujú, či to dajú prokurátorovi alebo nie. Nie sú si istí.
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Chcem sa niečo opýtať keby oni "podali na mňa trestné oznámenie" za to že som nezaplatil. Za ich úbohé stránky na ktorých majú (vy viete čo ), a ja by som odmietol zaplatiť tak bol by súd a kto by ho platil ? (Ta "firma" alebo ja) Za odpoveď ďakujem.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Tak dnes bude isto tá reportáž na Markíze v relácii Dnes. Kukajte. Markíza už má materiál, len sa čaká, kedy to odvysiela.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

mohol by to niekto hodit potom aj na youtube?
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

erik.aragorn Pozri príspevok
mohol by to niekto hodit potom aj na youtube?
Bude to tu. Len to musí Markíza odvysielať.
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Dnes na Markize 19.25 prispevok p. Antonaka
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

[hore]Reportáž Markíza 15.12.09(Najnovšia)



0 0
Beuska86 Beuska86

Beuska86 je offline (nepripojený) Beuska86

Dobrý večer prajem všetkým!
Bohužiaľ som sa nachytala aj ja na túto hlúposť, len ja mám niečo nové. Ja som tú stránku navštívila cez facebook.com, kde v pravom rohu mali reklamu, išlo o nejakú súťaž, už si ani nepamätám, no proste išla som tam a pri registrácii som si napísala meno priezvisko a adresu a potom som si to rozmyslela a vyšla som z tej stránky, takže som to vôbec nepotvrdila, na mail mi tiež nič nedošlo absolútne, lenže nato o mesiac mi došla faktúra ale poštou...vraj druhá, lebo že na mail mi malo už dojsť jedno, lenže nič som neobrdžala, ba dokonca ani zmluvu mailom- lebo mi mail ani nevedia.A faktúra ktorá mi poštou došla, znie na sumu 60,50 Eur, vraj 0,50 centov pokuta, mna s náď jebne. Veď ja som len na tú stránku išla, ale neregistrovala som sa tam,,,možu vedieť moje údaje s IP adresy PC bez registrácie, len tak že tam kliknem???,Ale mail nevedia lebo mi nič mailom nedošlo...Ja fakt nechápem. A vyhrážajú sa exekúciou, ale ja nič nezaplatím, veď nevyhodím len pre nič toľko peňazí. Ľudia prosím poradte, ako ste na tom vy, vyriešilo sa odvtedy niečo???Ako sa takéto môže stať?Nerozumiem. Ako mám postupovať, aj odstúpenie od zmluvy som poslala poštou doporučene 1 triedou. A odpoveď žiadna. :-(
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Beuska86 Pozri príspevok
Dobrý večer prajem všetkým!
Bohužiaľ som sa nachytala aj ja na túto hlúposť, len ja mám niečo nové. Ja som tú stránku navštívila cez facebook.com, kde v pravom rohu mali reklamu, išlo o nejakú súťaž, už si ani nepamätám, no proste išla som tam a pri registrácii som si napísala meno priezvisko a adresu a potom som si to rozmyslela a vyšla som z tej stránky, takže som to vôbec nepotvrdila, na mail mi tiež nič nedošlo absolútne, lenže nato o mesiac mi došla faktúra ale poštou...vraj druhá, lebo že na mail mi malo už dojsť jedno, lenže nič som neobrdžala, ba dokonca ani zmluvu mailom- lebo mi mail ani nevedia.A faktúra ktorá mi poštou došla, znie na sumu 60,50 Eur, vraj 0,50 centov pokuta, mna s náď jebne. Veď ja som len na tú stránku išla, ale neregistrovala som sa tam,,,možu vedieť moje údaje s IP adresy PC bez registrácie, len tak že tam kliknem???,Ale mail nevedia lebo mi nič mailom nedošlo...Ja fakt nechápem. A vyhrážajú sa exekúciou, ale ja nič nezaplatím, veď nevyhodím len pre nič toľko peňazí. Ľudia prosím poradte, ako ste na tom vy, vyriešilo sa odvtedy niečo???Ako sa takéto môže stať?Nerozumiem. Ako mám postupovať, aj odstúpenie od zmluvy som poslala poštou doporučene 1 triedou. A odpoveď žiadna. :-(
Obrat sa na p. Antonaka
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

antonak.miro@gmail.com
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

Prosím Vás poradte mi stačí keď som sa zaregistroval na stránkach pána Antoňáka ?, alebo sa mám pridať aj k tej skupine na Facebook ale tam hu neviem nájsť. Za odpovede ďakujem.
0 0
Beuska86 Beuska86

Beuska86 je offline (nepripojený) Beuska86

Chcem sa pridať k tým ľudom na facebooku, kde to mám hľadať a ako sa k tomu dostanem????
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Beuska86 Pozri príspevok
Chcem sa pridať k tým ľudom na facebooku, kde to mám hľadať a ako sa k tomu dostanem????
Omieľa sa to tu dookola, ale nikto nečíta. Choďte na stránky http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...skupiny-na-fb/
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

DoGy Pozri príspevok
Chcem sa niečo opýtať keby oni "podali na mňa trestné oznámenie" za to že som nezaplatil. Za ich úbohé stránky na ktorých majú (vy viete čo ), a ja by som odmietol zaplatiť tak bol by súd a kto by ho platil ? (Ta "firma" alebo ja) Za odpoveď ďakujem.
To záleží od toho, kto by bol úspešný v spore. Ak tá firma, tak zaplatíš dlžnú sumu a ešte dostaneš k zaplateniu aj trovy konania (v čom je súdny poplatok a náhrada ich advokátovi). Ak by si bol úspešný ty, tak neplatíš nič, ešte by si mohol požadovať svoje trovy, keby ťa zastupoval advokát.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať