Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
PetulikPeter PetulikPeter

PetulikPeter je offline (nepripojený) PetulikPeter

Zaujímavý odkaz http://www.financninerad.cz/download...adamca/nemecko
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Reportáž TV Markíza 16. 1. 2010

0 0
PetulikPeter PetulikPeter

PetulikPeter je offline (nepripojený) PetulikPeter

KRUH sa ZUŽUJE,SLUČKA ZAŤAHUJE,VILO s ELENOU na návštevu LEOPOLDOVA sa PRIPRAVUJE....
Naposledy upravil PetulikPeter : 17.01.10 at 18:28
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

tak som sa tomu začal venovať troška detailnejšie, a síce sú moje znalosti z nemeckého jazyka slabšie, našiel som pár rozhodnutí čo sa týka osôb, ktoré za tým všetkým stoja.

http://www.kanzlei-hoenig.info/wp-co...-kls-12-08.pdf

Je to rozsudok krajinského súdu vo Frankfurte nad Mohanom. Nenašiel by sa niekto, kto by to mohol preložiť z nemčiny? Je to predsa len odbornejšie a nad moje sily, takýto preklad.

Nájsť sa to dá cez google aj cez číslo spisu: 5/27 KLS 3330 Js 212484-07
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

j.benz Pozri príspevok
tak som sa tomu začal venovať troška detailnejšie, a síce sú moje znalosti z nemeckého jazyka slabšie, našiel som pár rozhodnutí čo sa týka osôb, ktoré za tým všetkým stoja.

http://www.kanzlei-hoenig.info/wp-co...-kls-12-08.pdf

Je to rozsudok krajinského súdu vo Frankfurte nad Mohanom. Nenašiel by sa niekto, kto by to mohol preložiť z nemčiny? Je to predsa len odbornejšie a nad moje sily, takýto preklad.

Nájsť sa to dá cez google aj cez číslo spisu: 5/27 KLS 3330 Js 212484-07
Tak ten rozsudok prípadu veľmi nepomôže. Hlavné pojednávanie ani neotvorili, pretože dali žalovaným stranám za pravdu.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Preloz si to cez google translator
translate.google.sk texty tohoto dokumentu sa daju zvyraznit, skopirovat a bez problemov prelozit
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

no, v horeuvedenej veci podala žalobu na prevádzkovateľa stránok, teda Viliama.A, prokuratúra vo Frankfurte. Táto žaloba bola podľa všetkého súdom vo Frankfurte zamietnutá. Dúfam, že naša prokuratúra to bude vidiet inak, lebo keď si prezerám stránky v tej obžalobe, tak sú stavané presne ako tie ktoré prevádzkuje Viliam A. a spol. na Slovensku. Dokonca tam jeho meno figuruje na každej jednej stránke. No uvidíme. V každom prípade to bude asi celoeurópsky problém, ktorý zavítal aj na Slovensko
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

http://pocitace.sme.sk/c/5198843/v-k...-stihanie.html pre doplnenie
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

[hore]H R O M A D N Á V Ý Z V A V E R E J N O S T I


vo veci ochrany práv spotrebiteľov pri poskytovaní služieb
obchodnou spoločnosťou Pro Content s.r.o.,
so sídlom na Námestí SNP 3, 974 01 Banská Bystrica


prostredníctvom internetového portálu
www.basne-portal.sk.
Hromadnú výzvu predkladá: Združenie na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade, Nábrežie Jána Pavla 439/16, 058 01 Poprad, IČO: 378721171
Združenie na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade je občianskym združením, ktoré v súlade s ustanovením § 25 ods. 1 zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov (ďalej ako zákon o ochrane spotrebiteľa) je oprávnené podávať návrh na začatie konania na správnom orgáne alebo súde vo veci ochrany práv spotrebiteľov.

Spoločnosť Pro Content, s.r.o. so sídlom Námestie SNP 3, 974 01 Banská Bystrica prostredníctvom internetového portálu www.basne-portal.sk ponúka možnosť prostredníctvom registrácie získať prístup na databázu s viac ako 1000 básňami slovenských, českých, nemeckých a maďarských spisovateľov z rôznych kategórií.

V súvislosti s registráciou na internetovom portále www.basne-portal.sk sa následne spoločnosť Pro Content, s.r.o. odvolávajúc sa na Všeobecné obchodné podmienky, na ktoré pri registrácii odkazuje, domáha od zaregistrovaných a prihlásených užívateľov zaplatenia ceny za služby poskytovanej takýmto spôsobom v celkovej hodnote 120 Eur.
Z pozície združenia na ochranu práv spotrebiteľov máme za to, že spoločnosť Pro Content, s.r.o. pri poskytovaní služieb prostredníctvom internetového portálu www.basne-portal.sk koná v rozpore s ustanoveniami zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa v platnom znení, zákona č. 180/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji, zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník a zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.




OMBUDSPOT, profesionálna zložka
Združenia na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade
touto cestou v y z ý v a



všetkých spotrebiteľov, ktorí sa konaním spoločnosti Pro Content, s.r.o. pri poskytovaní služieb prostredníctvom internetového portálu www.basne–portal.sk cítia byť dotknutí na svojich právach, aby kontaktovali Združenie na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade za účelom hromadného /spoločného postupu/ vo veci ochrany ich spotrebiteľských práv.

KONTAKTNÉ ÚDAJE: petra.cakovska@ombudspot.sk, 0914 333 863 V Poprade, dňa 12.01.2009
http://www.ombudspot.sk/
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

kde boli doteraz?? ze sa az teraz ozyvaju??
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

erik.aragorn Pozri príspevok
kde boli doteraz?? ze sa az teraz ozyvaju??
Tak konečne sa niekto nájde, kto má záujem spoločne postupovať v prípade a zastupovať všetkých poškodených, a ty ich ešte zvozíš, že meškajú....

To nie je pekné od teba..
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

neboli nikde, len sa našli ďalší, ktorý sa na danej kauze chcú nabaliť. A hlavne posielajte plné moci, aby to nedopadlo tak, ako v podobnom prípade. Myslel som si na začiatku, že pán Antoňák to myslí vážne, ale ked vidim tú reklamu na jeho stránkach, no neviem kto sa tu ešte nenabaľuje na celej tejto kauze. Idem vymyslieť aj ja niečo. Ešte sa ozvem.
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

http://www.ombudspot.sk/
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Chobot Pozri príspevok
Tak konečne sa niekto nájde, kto má záujem spoločne postupovať v prípade a zastupovať všetkých poškodených, a ty ich ešte zvozíš, že meškajú....

To nie je pekné od teba..

Ved sa tu to dllllho prebera co a ako, uz to bolo v mediach neviem kolko krat...to mi pride proste cudne ze az teraz sa ozyvaju
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

Toto mi dnes prišlo od spoločnosti Pro Content, ako odpoveď na môj mail:

> Vážený pán ...,

> Vašu písomnú reklamáciu sme obdržali dnešným dňom.
> Našou odpoveďou chceme upozorniť na nasledujúce body.
> Naše záznamy poukazujú na dokázatežnosť Vašej registrácie prostredníctvom zadania Vašej e-mailovej adresy. Na túto adresu Vám bol zaslaný aktivačný link potrebný na prístup do našej databázy.
> Naďalej tvrdíte, že žiadosť o registráciu nebola podaná Vašou osobou.
> Na vyjasnenie tejto skutočnosti by sme Vás chceli požiadať aby ste nám zodpovedali nasledujúce otázky:
> Boli ste v deň prihlásenia, ktorý nájdete na faktúre na internete? Ktorého poskytovateža internetu používate?
> Má ešte niekto okrem Vás prístup na zadanú e-mailovú schránku?
> Vykonali ste potrebné opatrenia na ochranu Vašej emailovej schránky proti neoprávnenému prístupu inými osobami ( vrátane príslušníkov rodiny ) ? Je prístupové heslo do Vašej emailovej schránky uložené v počítači a automaticky doplnené v prihlasovacom okne? Je Váš počítač používaný treťou osobou?
> Môžete kategoricky vylúčiť, že Vaše e-mailové údaje boli použité treťou osobou pri prihlásení sa náš portál?
> Môžete kategoricky vylúčiť, že Vaše emailové údaje boli použité treťou osobou, vrátane príslušníkov rodiny pri prihlásení na náš portál?
> Ak máte skutočne len vy prístup do Vašej emailovej schránky, je dôležité objasniť, ako je možné, že aktivačný link zaslaný na Vašu emailovú adresu bol spustený?


> Dobrovožné poskytnutie týchto informácií je vo Vašom, tak ako aj v našom záujme, pretože budeme aj naďalej presadzovať požiadavky vyplývajúce zo zmluvy. Súčasne bude podané trestné oznámenie voči osobe, ktorá zneužila Vaše údaje k registrácii na našom portáli a tým nás prostredníctvom Vašich osobných údajov priviedla do omylu.

> Nasledujúce údaje boli uložené ako dôkaz prihlásenia sa do našej databázy:
>
> IP: .......
> Host: ......


> Dátum registrácie: ............

> Dátum aktivácie: ..............
>
> Musíme podotknúť, že v prípade keď sa na základe uloženej IP adresy a s výslovným súhlasom užívateža preukáže, že sa dané prihlásenie predsa len uskutočnilo z Vašeho počítača a IP adresa bude priradená ku Vašemu internetovému pripojeniu, budeme nútení požadovať náhradu nám vzniknutej škody.

> S pozdravom,

> Ivana Oravcová z Pro Content s.r.o.

0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

http://www.ombudspot.sk/

Komisia na posudzovanie podmienok v spotrebiteľských zmluvách na
Ministerstve spravodlivosti SR považuje zmluvné podmienky spoločnosti Pro
Content, s.r.o. za neprijateľné
a OMBUDSPOT, Združenie na ochranu práv
spotrebiteľov v Poprade podalo na Inšpektorát SOI pre Banskobystrický kraj
návrh na vydanie predbežného opatrenia, ktorým sa nariadi zastavenie
obchodnej praktiky spoločnosti Pro Content, s.r.o. spočívajúcej v
poskytovaní služieb prostredníctvom internetového portálu
www.basne-portal.sk.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

no s tej komisie by nam mohli dat oficialne stanovisko ...
0 0
svego svego

svego je offline (nepripojený) svego

Erik, pozri www.cms-antonak.sk
0 0
svego svego

svego je offline (nepripojený) svego

Pre j.benz Zvažuj slová, kým vyslovíš odsudzovanie a pochybnosti.Antonak už podal hromadné trestné oznámenie na Pro Content v mene 2000 ľudí, ktoré vyšetrovateľ prijal, chodí na vyšetrovanie, angažuje sa v médiách, koná...A to všetko bez akýchkoľvek nárokov! A čo si spravil Ty? Napádaš a podozrievaš!
0 0
jana2311 jana2311

jana2311 je offline (nepripojený) jana2311

Och ludia je mi do plaču, koľkých nás nachytali. Aj ja mam kvôli jednemu kliku vyčitky.
Dnes mi prišla už tretia a zároveň posledná upomienka. Že vraj mam 7 dní na zaplatenie, potom môžem očákavať už len exekučné správy.
Priznám sa, že som mala chuť im to ísť dnes zaplatiť, no potom ma napadlo kuknúť na túto super stránku (škoda že ma to skôr nenapadlo).
Stránku (downloads-portal.sk) už majú vynovenú aj telefónne čísla sú nové. Dokonca som sa im po troch mesiacoch dovolala.
Strašne ma zaskočila jedna vec. Že oni tam majú odo mňa len maily v ktorých som im písala že im to určite platiť nemienim a pod... Nič také že som som im zasielala návrh na zrušenie zmluvy. Dokonca mi poslali aj mail kde bolo napísané že ak im pošlem zrušenie do konca mesiaca (novembra), druhý rok mi odpustia. TO TAM ALE NEMAJÚ.
Ja som si kupovala v decembri novy počítač a akosi sa mi všetko po december vymazalo ((( Neviem to teda dokazať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať