Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Regina55 Regina55

Regina55 je offline (nepripojený) Regina55

Nevím jak to dopadlo, určitě dají vědět na mejl tak, jak dali vědět, že se to setkání koná.
2. 2. jsem měla zaplatit, nezaplatila, nevíš za jak dlouho posílají první upomínku? Stále čekám, prozatím je klid.:-)
0 0
Regina55 Regina55

Regina55 je offline (nepripojený) Regina55

Dnes jsem dostala od OMBUDSPOT blanket pro plnou moc při zastupování při jednání v druhé půlce února. Jednání, které bylo plánováno na 5. 2. se nekonalo z časové tísně a proběhne tedy v druhé půli února. Rozesílají plné moci k podepsání a odeslání do Popradu. Pošlu ji.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

ja teda neposlem nic ... sa nechcem s nimi mimosudne vyrovnavat ... nemam s pro content ziadnu zmluvu a ni nic tak neviem preco ... by som im mal mimosudne nieco platit ... ale tak potom dajte vedie t ako to dopadne ...mali urobit to tak ze mali dojednat podmienky a uverejnit ich a potom sa mal clovek rozhodnut ... teraz podpises ani nevies co a zase budete pekne v srabe ... dohodnut sa ze zaplatis 100€ a ukoncia ti "zmluvu" a si pekne v riti lebo maju tvoje splnomocneníie ... pekne ved trosku rozmyslajte ...
0 0
skjaninka skjaninka

skjaninka je offline (nepripojený) skjaninka

SVKmatej Pozri príspevok
ja teda neposlem nic ... sa nechcem s nimi mimosudne vyrovnavat ... nemam s pro content ziadnu zmluvu a ni nic tak neviem preco ... by som im mal mimosudne nieco platit ... ale tak potom dajte vedie t ako to dopadne ...mali urobit to tak ze mali dojednat podmienky a uverejnit ich a potom sa mal clovek rozhodnut ... teraz podpises ani nevies co a zase budete pekne v srabe ... dohodnut sa ze zaplatis 100€ a ukoncia ti "zmluvu" a si pekne v riti lebo maju tvoje splnomocneníie ... pekne ved trosku rozmyslajte ...
Doteraz človek nič nepodpísal, len klikal a dostal sa do problému. Takže podpisovať nejaké mimosúdne vyrovavnie mi tiež nepripadá najlepšie.

Aby to nebol zas nejaký chyták......človek dnes už naozaj nevie kde striehne nejaký podvod....
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

skjaninka Pozri príspevok
......človek dnes už naozaj nevie kde striehne nejaký podvod....
Celý náš právny, policajný a hlavne súdny systém je iba jeden veľký podvod
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Novy mail......nemam co dodat

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍK,

ĎAKUJEME VÁM ZA PREJAVENÚ DÔVERU A ZA VYUŽÍVANIE
NAŠICH SLUŽIEB NA NAŠICH ONLINE PORTÁLOCH.

TOUTO CESTOU VÁS CHCEME INFORMOVAŤ O NOVINKÁCH A AKTUALIZÁCIÁCH NA NAŠICH PORTÁLOCH. ĎALEJ VÁM CHCEME
OZNÁMIŤ, ŽE BOLI NAŠE VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ A UŽÍVATEĽSKÉ PODMIENKY, VŠEOBECNÉ UŽÍVATEĽSKÉ INFORMÁCIE ZMENENÉ.
NAŠE NOVÉ VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ A UŽÍVATEĽSKÉ PODMIENKY, VŠEOBECNÉ UŽÍVATEĽSKÉ INFORMÁCIE NÁJDETE TAK AKO
V PRÍLOHE TEJTO SPRÁVY AKO AJ NA NAŠICH ONLINE PORTÁLOCH
NA STIAHNUTIE.

1. DATABÁZA PROGRAMOV NA STIAHNUTIE DOWNLOAD-PORTAL.SK
V NAŠEJ DATABÁZE NÁJDETE VIAC AKO 150 AKTUÁLNYCH ADRIES NA
STIAHNUTIE K NAJLEPŠÍM A NAJODPORÚČANEJŠÍM PROGRAMOM Z
NASLEDUJÚCICH OBLASTÍ: BEZPEČNOSŤ, GRAFIKA, MULTIMÉDIÁ,
SYSTÉMOVÉ PROGRAMY, HRY, HOBBY, INTERNET, KANCELÁRIA,
DESKTOP, LINUX A MNOHO ĎALŠÍCH. KU KAŽDEJ ADRESE NÁJDETE
DETAILNÝ POPIS PROGRAMU AKO AJ OHODNOTENIE NAŠIMI
ODBORNÍKMI. PROFITUJTE Z NAŠICH BEZPEČNÝCH A VŽDY
AKTUÁLNYCH DOWNLOADOV.

NASLEDUJÚCE PROGRAMY BOLI PRIDANÉ DO DATABÁZY:

1.DVD SHRINK - PROGRAM PRE JEDNODUCHÉ ZÁLOHOVANIE
DVD NA PEVNÝ DISK ALEBO POMOCOU DVD NAPALOVAČKY NA
DVD-MÉDIUM. NAJDÔLEŽITEJŠOU VLASTNOSŤOU PROGRAMU
JE, ŽE UMOŽŇUJE KOMPRIMÁCIU DVD A ČIASTOČNÚ EDITÁCIU
JEDNOTLIVÝCH PRVKOV DVD AKO NAPR. TITULKY, ÚVODY, ATĎ.
HLAVNÉ FUNKCIE PROGRAMU DVD SCHRINK:
- JEDNODUCHÉ ROZHRANIE
- KOMPRESIA DVD
- PODPORA DUALLAYER
- A MNOHO ĎALŠÍCH

2.NERO 9 LITE - NERO 9 FREE VERZIA JE BEZPLATNÁ VERZIA
OBĽÚBENÉHO NÁSTROJA NA NAPALOVANIE CD, DVD ALEBO BLU-RAY
DISKOV. FREE VERZIA JE URČENÁ HLAVNE NA NAPALOVANIE
CD A DVD. OPROTI PLATENEJ VERZII CHYBAJÚ NÁSTROJE NA
EDITÁCIU A ĎALŠIE ÚPRAVY ČI PREHRÁVANIE AUDIA ALEBO VIDEA.

3.FREE SCREEN TO VIDEO - TENTO PROGRAM SLÚŽI NA ZAZNAMENÁVANIE
ČINNOSTI NA PLOCHE POČÍTAČA DO VIDEO SÚBORU. PROGRAM JE VHODNÝ
NA RÔZNE ŠKOLENIA A HELPDESKY. PROGRAM KOMPRIMUJE VIDEO DO SÚBORU
FLV ALEBO SWF. V PROGRAME JE MOŽNÉ NASTAVIŤ KVALITU ZVUKU, VEĽKOSŤ
VIDEA, POČET KANÁLOV ATĎ.

2. DATABÁZA PLNÁ BÁSNÍ BASNE-PORTAL.SK
U NÁS NÁJDETE VIAC AKO 3000 BÁSNÍ A INFORMÁCII NA STIAHNUTIE.
ČI UŽ NARODENINOVÉ, SVADOBNÉ ALEBO SMÚTOČNÉ, U NÁS NÁJDE
KAŽDÝ NIEČO PRE SEBA.

NASLEDUJÚCE BÁSNE BOLI PRIDANÉ DO DATABÁZY

1. JOSEF ČAPEK - PÍSEŇ

2. FRANTIŠEK GELLNER - DROBKY POD STŮL HÁZÍ NÁM OSUD

3. FRANTIŠEK PEČINKA - ODCHOD

CHCEME VÁM OZNÁMIŤ, ŽE NÁŠ TEAM BOL POSILNENÝ A NAŠE
ZÁKAZNÍCKE LINKY SÚ V PREVÁDZKE OD PONDELKA DO PIATKU

OD 09.00 - 17.00 H.

NA ZNÁMYCH TELEFÓNNYCH ČÍSLACH:

+421 (0) 944 442 548

+421 (0) 907 271 668

PRAJEME VÁM NAĎALEJ VEĽA ZÁBAVY NA NAŠICH PORTÁLOCH

VÁŠ TEAM Z PRO CONTENT S.R.O.
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

Drzosť spoločnosti Pro Content s.r.o. nepozná mieru a hranice ! Ich najnovšia aktivita je výsmechom do očí ľudí, ktorích šikanujú od novembra 2009 a tak isto výsmechom pre štátne orgány, ktoré si s nimi doposiaľ nevedia poradiť !
0 0
Regina55 Regina55

Regina55 je offline (nepripojený) Regina55

Mně to chodí také. Vnucují nám představu, že ač jsme na jejich stránkách vůbec nebyli, stále je využíváme. Taková nehoráznost!
0 0
edvordo edvordo

edvordo je offline (nepripojený) edvordo

Ak by mal niekto záujem o tie ich " nové VOP ", prikladám prílohu stiahnutú z ich stránok, pričom by som chcel vypichnúť dve veci z nich:

Prvá vec: (definícia užívateľa)

Užívateľ – fyzická osoba / nepodnikateľ, alebo fyzická resp. právnická osoba podnikateľ, ktorá uzatvorila s poskytovateľom zmluvu, prostredníctvom ktorej získa prístup na databázu básní, pričom užívateľom sa stáva po uzatvorení zmluvy s prevádzkovateľom a zaplatení dohodnutej ceny služby.
.. následne sa odvolávajú v celých VOP na užívateľa, ktorým, aspoň tí, čo nezaplatili podľa vyššie uvedeného textu nie je nikto, a tým pádom sa nič z ďalšieho textu nevzťahuje na zaregistrovaných .. tak sa mi marí, že toto sme tu už riešili nie jedenkrát (a ja sa nezvyknem mýliť) ..

Druhá vec: (ktorá ma už mierne zaskočila)

V prípade, ak užívateľ (<-- ) požiada o zrušenie zmluvy po uplynutí lehoty dohodnutej v Čl. III bode 5 týchto VOP, je povinný uhradiť prevádzkovateľovi sumu, ktorej výška zodpovedá cene predmetu zmluvy za obdobie prvých 12 kalendárnych mesiacov a zmluvný poplatok za zrušenie užívateľskej zmluvy vo výške 50,- EUR.
.. ešte niekomu sa tam niečo nepáči ? 60€ (prvých 12 mesiacov) plus 50€ (zrušenie zmluvy) .. ak matika neklame, to je 110€ .. oni nie sú kompletní ..

btw. nepísali vám náhodou v mailoch, že to je 10€ za to zrušenie ? ja len tak, že či si hádžu ceny ako sa im páči alebo áno ..
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

V ich prvých VOP nebolo ani tých 10€, takže nárokovať si môžu koľko chcú. O mesiac, dva, to kľudne môžu zmeniť na 500€ za odstúpenie, 500€ za vymazanie z databázy, 500€ za zrušenie z ich spamovej databázy a možno ďalších 500€ za neposlanie vyholených chlapcov s bejzbolkami na Vašu adresu.
A kľudne by som sa stavil, že by s tým nikto nič neurobil. Polícia na nich nemá páky, ostatní kompetentní sa tvária že práve zdraželo hovädzie, tak predsa nebudú riešiť toto
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

tak nech poslu. nie kazdy je dosrany s par hrubokrkych.
0 0
DoGy DoGy

DoGy je offline (nepripojený) DoGy

veru nech dôjdu ich zepálim medzi dvermi a zakopem na záhrade a bude kľud.
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

no nech im policia klepne po prstoch ...ked nase ostatne urady spia ...
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Čo furt chcete s políciou? Naši policajti poctivo denne vyberajú mastné pokuty od vodičov! A vy im ešte chcete pridávať prácu? Nehoráznosť!
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

[hore]Zasadnutie Rady pre reklamu


Reklama na spotrebiteľské súťaže - Výherné reklamy umiestnené na sociálnej sieti a internete zadávateľa: ProContent s.r.o.
Sťažnosti dvoch fyzických osôb smerujú proti internetovej reklame zadávateľa, ktorý prostredníctvom účasti v súťaži láka užívateľov internetu na registráciu na svojich stránkach a následne im zasiela faktúry za užívanie služieb. Sťažovatelia uvádzajú, že reklamovaná súťaž nemá zverejnené pravidlá a nie sú teda jasné jej podmienky, čím spotrebiteľov uvádza do omylu.
Komisia po posúdení všetkých relevantných podkladov dospela hlasovaním k záveru, že sťažnosti sú opodstatnené. Výherné reklamy umiestnené na sociálnej sieti a internete zadávateľa: Pro Content s.r.o/Web Content s.r.o. sú v rozpore s ustanovením bodu 2.1 časti II Kódexu.
Jedným zo základných atribútov reklamy je jej čestnosť a preto reklama nemá byť koncipovaná tak, aby zneužívala dôveru spotrebiteľa. V tomto prípade zadávateľ koncipoval reklamu a systém súťaží spôsobom, ktorý spotrebiteľa dostatočne zreteľne neinformuje o podmienkach súťaže resp. zapojenia sa do súťaže a zároveň využíva nedostatok skúseností hlavne na strane mladistvých užívateľov internetu. Vzhľadom na tieto skutočnosti Komisia dospela k záveru, že reklama je v rozpore s Kódexom.
Zdroj:http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...asadnutie-rpr/

Prečítajter si aj toto (stránka pána Antonaka)
http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...dakovny-email/
0 0
maricenka maricenka

maricenka je offline (nepripojený) maricenka

Mam dotaz,podpisal niekto nieco ze suhlasime s tym ze sa budu VOP menit ako sa im zachce,Ja som s nicim takim nesuhlasila prezto ma to vobec nerozhadzalo.Ale lutujem tych co sa tam este len teraz nahodou zaregistruju.
0 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

maricenka Pozri príspevok
Mam dotaz,podpisal niekto nieco ze suhlasime s tym ze sa budu VOP menit ako sa im zachce,Ja som s nicim takim nesuhlasila prezto ma to vobec nerozhadzalo.Ale lutujem tych co sa tam este len teraz nahodou zaregistruju.
V bode 11 v pôvodných VOP je uvedené, že "Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť a dopĺňať uvedené VOP vždy, keď si to prevádzkové a legislatívne zmeny vyžiadajú ..." a ďalej "Užívateľ má právo do 14 kalendárnych dní od ich obdržania namietať ich prípadný rozpor ...". Keďže sa stále nepovažujem za užívateľa, tým by som sa stala podľa bodu I. po uzatvorení zmluvy s prevádzkovateľom a zaplatení dohodnutej sumy /žiadnu zmluvu som dosiaľ neobdržala, len VOP a tiež som nič nezaplatila/, nemienim na zmeny v ich VOP reagovať.
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

[hore]Mimosúdne rokovanie


Dňa 19. februára 2010 sa v centre právnej pomoci v Banskej Bystrici uskutočnilo mimosúdne rokovanie medzi združením na ochranu práv spotrebiteľov Ombudspot -u a právneho zástupcu spoločnosti Pro Content s.r.o., JUDr. Jozefa Švarca.

Predmetom tohto rokovania bolo mimosúdne urovnanie zmluvných vzťahov, medzi poškodenými, ktorí dali plnomocenstvo Ombudspotu a spoločnosťou Pro Content.

Právnemu zástupcovi spoločnosti Pro Content, JUDr. Švarcovi bol predložený návrh na mimosúdne urovnanie. Tento návrh bude právny zástupca tlmočiť konateľom spoločnosti Pro Content.

Stanovisko spoločnosti Pro Content s.r.o. oznámi ich právny zástupca najneskôr do 28. februára 2010 združeniu Ombudspot.

Zdržím sa hodnotenia tohto stretnutia, no rozhodne to či bolo, alebo nebolo prínosom v tejto kauze bude jasné až po 28. februári 2010 dokedy má spoločnosť oznámiť svoje stanovisko.

Predbežné stanovisko podľa všetkého by mala získať TV Markíza, ktorá ho odvisiela v pondeľňajších hlavných správach.

Zdroj:http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...dne-rokovanie/
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Ahojte, myslim,
ze v tomto odbornom clanku je krasne zhrnuta cela situacia, aj ked povodne zadanie otazky je odlisne.
Pointou je, ze dotyna spolocnost by neuniesla dokazne bremeno o platnom uzavreti zmluvy (jednoznacna identifikacia zmluvnej strany), aspon podla toho co som citala v tejto diskusii.

http://www.lawblog.sk/pravna-pomoc/p...pisomnej-formy
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

no asi tak ved o tom sme sa tu bavili ... tato diskusia je asi najdlhsia aku som kedy kde videl .... :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať