Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Plne sa s tým stotožňujem.
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

[hore]Reportáž Markíza 24.2.2010


Naposledy upravil nivarto : 25.02.10 at 07:11
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

uzasna reportaz. co tam zase tocia o ruseni nejakeho zmluvneho vztahu ? ved ziadny nikde nevznikol!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

matqo Pozri príspevok
uzasna reportaz. co tam zase tocia o ruseni nejakeho zmluvneho vztahu ? ved ziadny nikde nevznikol!
No to by prave urcil ten sud, ktory v zavere reportaze spominali. Ved si to pocuval cele nie?
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Reportáž TV PRIMA 24.2.2010

Naposledy upravil nivarto : 25.02.10 at 07:11
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

nivarto Pozri príspevok
Reportáž TV PRIMA 24.1.2010

Klasický skrvený český prístup - slováci jsou svně a zabívají se tím český kriminalisté. Hovada blbé. A tá stupidita na začiatku ani len netuší, že tých portálov je už viac ako len down-port, kráva pitomá
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Reportáž TV JOJ 27.2.2010

0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

SVKmatej Pozri príspevok
... tato diskusia je asi najdlhsia aku som kedy kde videl .... :-)
Pozri tu:
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?f=37&t=63386

Možno to aj tu naberieme také čísla
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

tak vraj to neprijali ...
0 0
nivarto nivarto

nivarto je offline (nepripojený) nivarto

Reportáž Markíza 2.3.2010
Spoločnosť návrh na mimosúdne vyrovnanie neprijala.

0 0
pnovak pnovak

pnovak je offline (nepripojený) pnovak

Ta pani Vejackova je naozaj zaujimava ale hlavne preto, ze spolupracuje s takym individuom ako je Radovan Balaz. Ked si kliknete sem
http://vorsr.sk/vorsr.html?spol=vyhrajbyt
(uz nazov firmy "Vyhrajbyt" je podozrivy) kliknite na Radovana Balaza a dajte "Preskumaj!". Bude to dost dlho trvat, lebo firiem ma viac nez dost ale stoji to za to. Po zapnuti casovej analyzy je vidiet (klikanim na sipky vlavo a vpravo) ako postupne zakladal s.r.o.cky a postupne sa ich zbavoval. Naozaj viac ako podozrive... Najhorsie je, ze takychto ludi je kopec v slovenskom biznise...
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

Faktúrujeme vám... druhé kolo faktúr od Pro (Web) Contentu
- nové informácie na stránke pána Antonaka:
http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-e...-web-contentu/
0 0
mato209 mato209

mato209 je offline (nepripojený) mato209

Zdravím vás. Pekne som naletel a potreboval by som pomoc.
Hľadal som na internete konkrétnu vec a klikol som na stránku "download-server.sk". Keď som si chcel prezrieť čo ponúkajú, zaregistroval som sa. Neuvedomil som si ale, že registráciou som vlastne podpísal zmluvu na 24 mesiacov za 120€. Až potom, čo mi došla faktúra som si pozrel, ako rafinovane to majú urobené. Verím, že bežný užívateľ to ani nespozoruje a vlastne sa zaviaže k niečomu čo nechce. Pritom takmer nič za tie peniaze neponúkajú...
Ako mám z toho vycúvať? Dá sa to vôbec?
Ďakujem za odpoveď. Marian.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pozri si tento link, presne tvoja problematika.

http://www.porada.sk/t123235-problem...ne-portal.html
0 0
mato209 mato209

mato209 je offline (nepripojený) mato209

Ďakujem, začal som to študovať. To sú veci!!! To si niekto takto beztrestne môže mastiť vrecká? Tie zmluvy by mali byť neplatné pre zjavný nepomer v právach a povinnostiach poskytovateľa a odberateľa a sú v rozpore s dobrými mravmi.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

na tej stránke je dosť viditeľne umiestnený oznam o cene za používanie pre registrovaných a vo všeobecných podmienkach je napísaný spôsob výpovede a tiež zmluvný poplatok za výpoveď zo zmluvy... pravda, kto by čítal všeobecné podmienky alebo oznamy na stránke, že registrácia je na 24 mesiacov za 5€ mesačne, splatné na celý rok naraz...
0 0
sekanec sekanec

sekanec je offline (nepripojený) sekanec

Nic NEPLATTE! Je to BANDA!
0 0
katie.2906 katie.2906

katie.2906 je offline (nepripojený) katie.2906

Mne dnes prišla faktúra od firmy web content za citujem: Ďakujeme Vám za dôveru a za využitie služby Adventný kalendár. Dovoľujeme si Vám vyúčtovať prístup ku portálu
adventny-kalendar.sk,(xmas.sk; x-mas.cz) na základe Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných
užívateľských informácií za obdobie od 12.12.2009 do 30.06.2010.
Vo VOP píšu citujem: Užívateľská zmluva sa uzatvára na dobu určitú, a to do 30.6.2010.
Znamená to, že ak by som to zaplatila /čo ale zatiaľ odmietam/, tak by to pre mňa skončilo?
0 0
Fezoj1964 Fezoj1964

Fezoj1964 je offline (nepripojený) Fezoj1964

[hore]Odpoveď spoločnosti Pro Content s.r.o. na návrh na mimosúdnu dohodu


Splnomocnený právny zástupca spoločnosti Pro Content, s.r.o. nám oznámil, že svojmu klientovi tlmočil a vysvetlil návrh prezentovaný na stretnutí v Banskej Bystrici dňa 19. 02. 2010 na mimosúdne urovnanie vzájomných zmluvných vzťahov. Spoločnosť Pro Content s.r.o. návrh OMBUDSPOT-u na mimosúdnu dohodu neprijala.
OMBUDSPOT, profesionálna zložka Združenia na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade pripravuje žalobu o porušení spotrebiteľských práv. O ďalších krokoch budeme dotknutých spotrebiteľov včas informovať.
Zdroj:http://www.ombudspot.sk/
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

katie.2906 Pozri príspevok
Mne dnes prišla faktúra od firmy web content za citujem: Ďakujeme Vám za dôveru a za využitie služby Adventný kalendár. Dovoľujeme si Vám vyúčtovať prístup ku portálu
adventny-kalendar.sk,(xmas.sk; x-mas.cz) na základe Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných
užívateľských informácií za obdobie od 12.12.2009 do 30.06.2010.
Vo VOP píšu citujem: Užívateľská zmluva sa uzatvára na dobu určitú, a to do 30.6.2010.
Znamená to, že ak by som to zaplatila /čo ale zatiaľ odmietam/, tak by to pre mňa skončilo?
myslim, ze tie VOP su uz dost prespekulovane, takze v podstate trebe zaplatit,. zaujima ma jedna vec, podla zakona o uctovnictve sa musi vyhotovit faktura za poskytovanu sluzbu bezodkladne, no a ked poslu fa z datumom vystavenia o dva mesiace neskor, myslim, ze nesplnili podmienku toho zakona.
vo VOP maju v bode 4.3., ze po uzatvoreni zmluvy - /co je v podstate potvrdenie toho mailu, ktory zaslu po registracii/ vyhotovi prevadzkovatel fakturu. v bode 4.4. , ze ho doruci uzivatelovi.

zaujimalo by ma ci to mozu dat exekutorovi v pripade, ak sa zaplati cast faktury
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať