Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korduľa Pozri príspevok
este jedna vec, riesi sa to strasne dlho, zaujimala by ma jedna vec, ked sa ludia registrovali v novembri a na orsr je datum zapisu a pri konatelovi vznik funkci 12.12. 2009, teda az po registracii - vzniku zmluvneho vztahu, to je bezpredmetne? uz sa to omielalov TV, novinach a teda chcem sa len uistit, ci tato skutocnost je v poriadku.Dakujem a prajem vsetkym zainteresovanym, aby sa to doriesilo v co najkratsom case

ja si myslím, že tvoja sestra sa nemusí obávať - firma nebola registrovaná, nemohla v novembri uzatvárať zmluvy. Ak by aj došlo k súdu, nemal by byť problém. Ale stále si myslím, že k súdu nedôjde, bolo by to pre firmu veľmi drahé. Za každý jeden návrh na platobný rozkaz by musela zaplatiť 16,6€ a s malou vyhliadkou na úspech.
Jej úplne stačia tí, ktorí sa zľaknú a zaplatia. A o to presne ide.

Nech neplatí a nech už nekomunikuje.
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

pred časom som riešil podobný problém s poisťovňou , je tu na porade asi 450 strankova diskusia.Nebudem písať o dôvodoch sporu je to na dlhu diskusiu,ale da sa porovnať s touto.Neviete si ani predstaviť čo všetko na nás skúšali.Dokonca to zašlo tak ďaleko,že nám blokovali účty a o psychickom natlaku ani nehovorim.Dokonca písali medzi diskutujúcimi,aby ich odradili od hromadnej žaloby vystupovali ako jední z nás až kým sme ich neodhalili.Bolo nás asi 2300 ľudí.V hrom.žalobe sme boli asi 95.Niektorí ten tlak nevydržali a zaujme pokoja odstupili a prišli o svoje úspory.V HŽ nas zastupovala ASU.Po čase,keď sa blížilo prvé pojednávanie tak osobne obiehali všetkých čo ostali v žalobe s prosíkom na zmier a peniazmi na drevo.Ja a niektorí iní sme napokon zmier vzali.V žalobe ostalo už len zopár ľudí,pre ktorých podľa nových inf je zo strany poisťovne pripravená ešte lepšia ponuka ako pre nás.Týmto chcem len poukazať na to,že v množstve je sila.Každý súd porozmyšľa či da za pravdu podvodníkovi,alebo 3000 ľuďom.Už ten počet o niečom napovedá
Naposledy upravil lubocko : 09.04.10 at 19:58
0 0
kattus kattus

kattus je offline (nepripojený) kattus

Ahojte
tak sa pridavam,aj ja mam faktury,dokonca dve,sila je,ze obe su na moje meno,ale na maily muzovej firmy...obe na 55eur,bez toho,aby som sa dakedy rogistrovala,stranka download-server.sk
Ked som sa ohradila proti fakture,dali mi limit,dokedy mam podat trestne oznamenie na neznameho pachatela,a im poslat o tom potvrdenie,ze sa dakto proste registroval na moje meno a mail.No mam z nich dost.Nemienim platit nic,uz vobec nie 2x......a trestne oznamenie podam akurat tak na nich.
Oponuju mi tu nejakou IP adresou,ze to je prekazatelne,z ktoreho pc to bolo a podobne...no ani neviem,co si mysliet a co robit.Som vazne v soku.
0 0
daary daary

daary je offline (nepripojený) daary

Bolo o tomto hovorené aj v telke asi pred 2-ma mesiacmi, určite tam bolo nejakými malými písmenami písané o platení, viacerí sa sťažovali že im došlo platiť, ale na výsledok (či zaplatiť, alebo nie) sa už nepamätám.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak a prisla mi na moj email 1.upomienka. meno, adresa, mesto uplny blud, myslim, ze len zhluk pismen a moj email. neviem, ci odpisovat, ci to nechat tak. Napisali mi aj IP adresu a poskytovatela internetu, hm....No IP adresu ma u nas v bloku asi kazdy rovnaku, nie,?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1 Pozri príspevok
Tak a prisla mi na moj email 1.upomienka. meno, adresa, mesto uplny blud, myslim, ze len zhluk pismen a moj email. neviem, ci odpisovat, ci to nechat tak. Napisali mi aj IP adresu a poskytovatela internetu, hm....No IP adresu ma u nas v bloku asi kazdy rovnaku, nie,?
nereaguj. keď odpisuješ, tak vedia, že majú dobrú mailovú adresu. Keď neodpíšeš, tak nemajú nič.

čo sa týka IP adresy, úplne presná je iba v prípade, že máš pevnú IP adresu. A to má málokto.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

No raz som im odpisala, ze to meno nie je moje, poslali mi tiez ten navrh na to trestne oznamenie na nezn.pachatela a este kopu upozorneni, ako som si mala zabezpecit emailovu adresu, potom som uz nereagovala, ved to nie je moje meno, ani mesto, ulica, su to vymyslene zhluky pismen. Co ja viem, ci si moja dcera nechcela do skoly najst nejaku basnicku? Pytala som sa jej, nevedela povedat.Ale nepredpokladam to.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a nevies zrusit tuto mailovu adresu a prejst na nejaku inu ?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ako sa to rusi?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1 Pozri príspevok
ako sa to rusi?
prestan ju používať a vytvor si nejakú inú.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hm..myslim, te sa tym nic nevyriesi, stale tam budu asi posielat tie upomienky.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1 Pozri príspevok
Hm..myslim, te sa tym nic nevyriesi, stale tam budu asi posielat tie upomienky.
no ale aspon sa nimi nebudes znervoznovat.

a ak mas platenu schranku, tak sa spytaj toho, od koho ju mas, ako ju zrusit.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mam ju na centrume, tak neviem, chodia mi tam ine emaily, ja sa nerozrusujem, ved to nepatri mne, tiez si myslim, ze lečn skusaju, kto naleti, ale ak ma budu este obtazovat, pojdem to nahlasit na policiu.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1 Pozri príspevok
mam ju na centrume, tak neviem, chodia mi tam ine emaily, ja sa nerozrusujem, ved to nepatri mne, tiez si myslim, ze lečn skusaju, kto naleti, ale ak ma budu este obtazovat, pojdem to nahlasit na policiu.

no ked máš schránku na centrume, tak to je najjednoduchšie. Urob si druhú, a túto prestaň používať. Zároveň si na novú schránku presmeruj všetko, čo je dôležité. Ale nie priamo cez starú schránku , ale napríklad na porade si oprav nastavenia a hotovo.

Niektore free servre, ked pol roka schránku nepoužívaš, tak ju zrušia.

Adresu nemaju, meno nemajú a hla´dat niekoho podľa ip adresy, to bude iná zábava
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
no ked máš schránku na centrume, tak to je najjednoduchšie. Urob si druhú, a túto prestaň používať. Zároveň si na novú schránku presmeruj všetko, čo je dôležité. Ale nie priamo cez starú schránku , ale napríklad na porade si oprav nastavenia a hotovo.

Niektore free servre, ked pol roka schránku nepoužívaš, tak ju zrušia.

Adresu nemaju, meno nemajú a hladat niekoho podľa ip adresy, to bude iná zábava
aj ked najdu IP a počitač z ktoreho to bolo poslane nevedia jej dokazať že to posielala ona ale určite nech s nimi prestane komunikovat cez mail
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

mne sa na ich mail nedalo odpovedať.Poslali mi VPP v el .forme.Kedže cez mail sa nedalo komunikovať,tak som tam zavolal s upozornením,že rozhovor zaznamenávam a bude použítý v prípadnych ďalších sporoch.Typek na druhej strane mi povedal,že asi došlo k omylu ,alebo si zo mňa niekto vystrelil,že sa im to už stalo a že veci dá do poriadku.Asi o dva týždne mi prišla faktura.Pravdepodobne na týchto podnikavcov podám trestné oznamenie.Ako môži predávať softver,ktorý nieje ich,a skúšajú našu trpezlivosť fakturami,na ktorých chýba podpis toho,komu je určená.Ale možno sú to nejakí invalidi bez nôh,alebo bez rúk a nevedia si zarobiť na živobytie ako my zdraví ľudia a preto musia takto,možno ich treba poľutovať,ak je to tak ,tak navrhujem zriadiť fond na ich podporu.Mohol by mať názov "FOND NA PODPORU HENDIKEPOVANýCH žOBRáKOV".Inak je vysoko pravdepodobné,že tuto poradu čítajú aj oni.
Naposledy upravil lubocko : 10.04.10 at 18:18
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lubocko Pozri príspevok
mne sa na ich mail nedalo odpovedať.Poslali mi VPP v el .forme.Kedže cez mail sa nedalo komunikovať,tak som tam zavolal s upozornením,že rozhovor zaznamenávam a bude použítý v prípadnych ďalších sporoch.Typek na druhej strane mi povedal,že asi došlo k omylu ,alebo si zo mňa niekto vystrelil,že sa im to už stalo a že veci dá do poriadku.Asi o dva týždne mi prišla faktura.Pravdepodobne na týchto podnikavcov podám trestné oznamenie.Ako môži predávať softver,ktorý nieje ich,a skúšajú našu trpezlivosť fakturami,na ktorých chýba podpis toho,komu je určená.Ale možno sú to nejakí invalidi bez nôh,alebo bez rúk a nevedia si zarobiť na živobytie ako my zdraví ľudia a preto musia takto,možno ich treba poľutovať,ak je to tak ,tak navrhujem zriadiť fond na ich podporu.Mohol by mať názov "FOND NA PODPORU HENDIKEPOVANýCH žOBRáKOV".Inak je vysoko pravdepodobné,že tuto poradu čítajú aj oni.
Nehnevaj sa, ale tvoje vyroky o postihnutych ludoch a ich pracovnom zaradeni sa mi zdali nanajvys nevhodne, proste PRIMITIVNE.No, ale kazdy komunikuje na inej urovni, na tej svojej,.
0 2
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

ako by si nazval(a) ľudí,ktorí sa snažia obrať iných o peniaze bez väčšej námahy?U mńa je to odpad ,alebo fakt majú hendikep a nevedia sa uživiť inak.Pozri,keď sa Ti to nepáči ,tak to nečítaj.A či je to primitivne,alebo nie to nech Ťa netrápi.Napíš niečo múdre.
1 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
lubocko Pozri príspevok
ako by si nazval(a) ľudí,ktorí sa snažia obrať iných o peniaze bez väčšej námahy?U mńa je to odpad ,alebo fakt majú hendikep a nevedia sa uživiť inak.Pozri,keď sa Ti to nepáči ,tak to nečítaj.A či je to primitivne,alebo nie to nech Ťa netrápi.Napíš niečo múdre.
prepač ale handikepovany je človek zdravotne postihnuty.Tito su primitivi zlodeji alebo odpad spoločnosti prečo uražaťhandikepovanych oni za svoje postihnutie nemožu
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

miky64 Pozri príspevok
prepač ale handikepovany je človek zdravotne postihnuty.Tito su primitivi zlodeji alebo odpad spoločnosti prečo uražaťhandikepovanych oni za svoje postihnutie nemožu
asi som to zle napísal,malo to byť odľahčenie,ale aj lenivosť nechuť pracovať je choroba svojím spôsobom hendikep.V žiadnom prípade som nechcel uraziť tých,čo za to nemôžu,ale toto nebude ich prípad
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať