Zavrieť

Porady

registracna pokladna alebo nie?

DOBRY DEN.ja by som potrebovala poradit,idem si otvorit servis mobilnych telefonnov a potrebujem vediet ci na tento servis potrebujem reg.pokladnu zatial to bude iba servis bez predaja nahradnych dielov a pod.za vase odpovede vam vopred dakujem ivana.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    akonáhle ale bude aj predaj náhradných dielov či už samostatne, alebo spolu so servisom bude registračná pokladňa povinnosťou
    Naposledy upravil hanelie : 03.11.09 at 12:55

    Pepe73Lopez je offline (nepripojený) Pepe73Lopez

    :) pre účely pochopenia mojej prítomnosti na porada.sk - laik, snažiaci sa zorientovať v problematike ...viac Pepe73Lopez
    Príloha č. 1 k zákonu č. 289/2008 Z. z. "SLUŽBY, NA KTORÉ SA VŤZAHUJE POVINNOSŤ EVIDENCIE TRŽIEB V ELEKTRONICKEJ REGISTRAČNEJ POKLADNICI" rieši 19. poskytovaných druhov služieb, uvedený servis (podľa mňa) nespadá pod povinnosť používať ERP.

    Opačná situácia naozaj nastane až u vás nastane moment predaja tovaru.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    ivanakaras Pozri príspevok
    zatial budem mat iba servis a mozno az po novom roku budem riesit aj predaj uvidim
    určite chod aj na net a urob ww stranku...... je vas veľa a musíš predbehnúť tých čo tu boli pred tebou...

    registracna pokladna alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.