Zavrieť

Porady

T-Com Comfort, Wifi Belkin N+

Ahojte,

mám problémik:

kúpil som si od T-Com Magio + Internet na optike.
Dodali mi ktomu router :
Belkin N+ Wifi
Všetko beží OK až na to Wifi:
router mám umiestnený na jednej strane domu, kde má stolné PC pripojené drôtom. To beží OK (i rýchlosť výborná).
Ak však chcem pracovať s notebookom na druhej strane domu, tak kvalita pripojenia je slabá a rýchlosťou sa dostanem niekde okolo 145 kb/s.

Viete mi niekto poradiť ako by sa dal zvýšiť výkon toho WiFi, aby sa to zlepšilo ?

Díky
Usporiadat
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

Nefunguje to. Urobil som vsetko manualne, nacitalo aj siet ale nevedel som sa pripojit na net. Server nenalezen. asi bude vadny router. Este skusim zavolat do t comu nech mi poradia. Mam este jeden wifi router d link 524 skusim ho spojazdnit a uvidim ci to bude fungovat.
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

zaujimave je ze ked to spojim s kablom tak sa to potom spoji aj s wifi, ale ako nahle odpojim kabel tak sa neviem pripojit.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Aj ja som mal prvykrát problém nastaviť router ,ale nakoniec som mu prišiel na chuť a chyba bola v nastavení.Už som skoro ľutoval ,že som vymenil ZyXEL za Belkin ,pretože ZyXEL mal odnímateľné antény a Belkin má antény na pevno.
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

Napojil som wifi router d link 524 vsetko som spojazdnil a fici mi aj wifi na notebooku. Ten Belkin N+ ma totalne nastval. mozno bude vadny ten router. Pojdem ho reklamovat.. Dakujem za podporu.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ja by som zmenil firmware.

aramiss22 Pozri príspevok
ja mam verziu 2.01.08
T-Com ponúka firmware 1.01.26

http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=2609

Ja mám 1.01.28

Možno ,že máš novšiu radu.
Naposledy upravil Vlado40 : 15.07.10 at 17:33
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

teraz na to nebudem mat cas, idem na dovolenku.. ked sa vratim skusim to s tym firmwarom a ked to nepojde ani potom tak to pojdem reklamovat..
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

Dnes som ho bol reklamovat.. Dam vediet ako som dopadol.
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

Vratili mi ho asi po tyzdni no aj tak nefunguje.. som z toho zufaly..
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Niekedy treba dat posledny ovladac na WiFi klienta, hlavne WPA2 sifrovanie nie vzdy funguje ale zatial som to vzdy vyriesil bud upfate FW na routery alebo posledny ovladac na WiFi na NB.
Skus ci ti to funguje bez sifrovania.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
bengy Pozri príspevok
Ahojte,

mám problémik:

kúpil som si od T-Com Magio + Internet na optike.
Dodali mi ktomu router :
Belkin N+ Wifi
Všetko beží OK až na to Wifi:
router mám umiestnený na jednej strane domu, kde má stolné PC pripojené drôtom. To beží OK (i rýchlosť výborná).
Ak však chcem pracovať s notebookom na druhej strane domu, tak kvalita pripojenia je slabá a rýchlosťou sa dostanem niekde okolo 145 kb/s.

Viete mi niekto poradiť ako by sa dal zvýšiť výkon toho WiFi, aby sa to zlepšilo ?

Díky
ja som to riešil rozvodom cez el.sieť nie su problemy z kablovačkou a rychlosť je tiež slušna
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

miky64 Pozri príspevok
ja som to riešil rozvodom cez el.sieť nie su problemy z kablovačkou a rychlosť je tiež slušna
Tak som ešte internet nezapájal , ale keď sa sidnál šíri po fáze 220V ,čo si myslím ,že tak je,tak je to smola ,ak na druhej strane domu bude ta fáza iná.Väčšinou je napr. v dome 3-fázový rozvod 220V.
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

nejde ani bez sifrovania.- uz som ho reklamoval dva krat a stale mi ho vratia z rovnakou odpovedou... TEST OK. asi tam pojdem treti krat a naposledy.. mal som doma tri notebooky a ani z jedneho som sa nepripojil na net.. skusali sme rozne nastavenie..stalie nacitava sietovu adresu...
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Skus pozriet vo WiFI nastaveniach:
- ak máš zapnutý 20 + 40 MHz šírku pásma tak to vypni a nechaj 20 only.
- skús dať fixný kanál a nie auto
- daj 802.11g only
Včera som tak riešil jeden Belkin s rovnakými príznakmi.
0 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Asi ti notebooky podporuju staru normu skontroluj na ktorej norbe bezis B,g, N alebo G a N ... N a N+ su najnovsie normy starsimi kartami sa nane nepripojis...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať