Zavrieť

Porady

Pdvodný autobazár Autopeto

feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

Týmto by som chcel varovať všetkých ktorý plánujú kúpiť auto od autobazáru autopeto je to neseriózny autobazár ktorý stáča kilometre a nieje možne sa s ním potom dohodnúť ako som sa presvedčil na vlastnej koži a zákon u nás na to nieje... Takže si dva krát rozmyslite či vám ozaj stojí za niečo od nich vôbec kupovať.
Usporiadat
day day

day je offline (nepripojený) day

postup pri kupe:

pri kontakte upozornit predavajuceho, ze chcete auto dat odkontrolovat v znackovom servise, ked suhlasi je to pozitivny krok, v servise ziadat potvrdenie o stave vozidla,
nekupovat podivne lacne, zlaty stred.
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

veronika2222 Pozri príspevok
Môžme sa stretnúť osobne a ja ti dokážem, že obe autá, čo som kúpila v tomto autobazáre sú v poriadku, nemajú stočené kilometre, nie sú s nimi žiadne problémy, bolo potrebné vymeniť akurát olej a filtre, ale na to som bola upozornená už keď som podpisovala zmluvu... ! Expertom si tu ty, ale na vytváranie zlého mena ! Nie som jeho fanynka,píšem to preto, lebo viem, ake to je ked ti niekto neprávom takto verejne pošpini meno..ale aspoň si teraz dokázal všetkým ostatným, ktorí to tu čítajú, že sa nevies na veci pozriet aj z tej stránky, že niekto by mohol mat auto z tohto bazaru v dobrom stave...
Zaujimave ze doteraz si ma nekontaktovala asi v tom nieco fakt bude... Proste je to banda co staca kilometre a este vam povie mozeme sa sudit bude sa to tahat 2 roky a potom zatvorim srocku a urobim druhu.... Tak to je pekny pristup!!!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať