Zavrieť

Porady

MiniPorada - a jej možnosti

Využila som možnosť, ktorú v ostatnom čas poskytuje Porada a s niekoľkými ďalšími členmi som založila miniPoradu. Uvítala som túto možnosť, pretože na nej možno neformálne hovoriť na akúkoľvek tému a predpokladám, že členom poskytuje ochranu a súkromie, ak si to želajú. Napríklad tým, aby jej obsah mohli vidieť len jej členovia. Tú ochranu vidím v tom, aby tam nemohli sliediť nicky, s jedným a tým istým základom.

Napriek garancii, že jej obsah vidia len členovia, niekedy ten pocit nemám. Preto som založila túto tému a dovoľujem si požiadať administrátora, aby ma uistil, že okrem neho, k príspevkom v miniPorade nemajú prístup iní členovia Porady-nečlenovia skupinky, ak je táto možnosť zvolená. Teda ani moderátori, v rámci svojich moderátorských právomocí. Túto informáciu nepotrebujem vedieť preto, žeby sa v miniskupinke viedli podvratné, alebo nevhodné debaty, ale sa mi zdá, žeby to bolo korektné, aby sa dalo na túto garanciu spoľahnúť. Tiež si myslím, že toto môže zaujímať aj ostatných, ak založia miniPoradu a budú sa rozhodovať o spôsobe, akým bude fungovať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
arizona Pozri príspevok
jarecko, vieš o tom, že máš rovnaký avatar ako alla66 ?
Strááášne to mýli

Ale nie, alla má oveľa krajšejšíííííííí,sexi!
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

ludex Pozri príspevok
Ale nie, alla má oveľa krajšejšíííííííí,sexi!
Aspon niekto, kto vidi rozdiel a ked je, tak niet co riesit.

Kedze moj povodny prispevok sa nakoniec dostal do stavu kde sa zacina porovnavat, ktory avatar je viac sexi idem riesit problem v mojom prispevku do temy kde na to vyzyva sam administrator toutou vetou: Ak by Vám niečo nefungovalo prosím oznámte mi to v tejto téme-Overovanie nových členov, koniec vandalom na Porade
Naposledy upravil jarecko : 25.03.10 at 09:54
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať