Zavrieť

Porady

dátové prenosy cez GPRS

Ahojte,

prosím o radu/vysvetlenie.

Používam rok a pol Orange internet cez HUAWEI. Už druhú faktúru máme započítanú vyššiu sumu na zaplatenie - položka "dátové prenosy cez GPRS". Po informovaní sa v Orange bola ich jedinou odpoveďou - možnosť predplatiť si službu detailný mesačný výpis.

Viete, čo znamená položka "dátové prenosy cez GPRS"? Je to štandardné používanie internetu, alebo niečo navyše/iné?...

Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

ved si precitaj temu od zaciatku. Je to tam vysvetlene. Mas 3G, potom je EDGE a pod tym, najpomalsie je GPRS a treba sa pozriet do zmluvy ci tie kotuhy z Orange neuctuju to GPRS zvlast. Cize data, ktore mas predplatene sa minaju len ak si v dosahu 3G alebo EDGE nadstavby siete.
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Prosím vas o radu. Pri kupe nového mobilu s paušalom nam bola ponuknutá sluzba internet v mobile, na 3 telefony. My s manzelom sme ju nevyužívali , iba nas syn Po urcenej dobe, som bola internet v mobloch zrušiť, (asi po 3 mesiacoch), lebo oni to sami neurobia. Ale na fakture nam dosla zase suma za dáta GPRS. A dost vysoka suma. Je mozne, že si učtuje orange nás internet? Syn sa totižto pripája na naše vifi. Ako je to prosim vas s prenosmi, dá sa to zistit, na čo sa moj syn pripája? Ved ked je odhlasený internet v mobile, tak sa automaticky nedá pripojit, nie? Dakujem za kazdú radu.
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Este vas poprosím, prezreli sme si výpis, syn tvrdí, že sa stale napaja len na vifi doma, alebo v kaviarni ,ma už 17 rokov. V rozspise ma napr. čas od 20.09do 20.09 hod. prenos dat 17873 v hodnote 20.54 eur bez DPH - je tam napisané ORANGEWap, potom hned za tým cas 20.09 Facebook 258 KB za 0,30 eur. Je to v poriadku? Čo može stať minutu 20 eur? Tvrdí, že nič nestahuje. Prosím o radu. Dakujem
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Ja som tu dnes tak trocha na pokračovanie : Tak, sme na to prisli, asi sa musel pripojit cez mobil, a nevsimol si to , stalo sa to 4 krát v mesiaci, stále na pár minút. Ale poprosím niekoho kompetentného, je mozne za minutu v orange internete minúť 25 eur s DPH? A este napr. vo výpise je pokec - na ten už rok nechodí, ani si heslo nepamätá, na facebook ano- to je v pohode. Sú tie údaje pravdivé? Vypisujú len Orange wap - tam su najväčšie sumy, a pokec a facebook. Má niekto PROSÍM s niečim takým skúsenosti? Dakujem
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Vies sem hodit oskenovany alebo odfoteny vypis? Nemusis cely, staci tu cast, kde su tie poplatky za GPRS.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Darica Pozri príspevok
Prosím vas o radu. Pri kupe nového mobilu s paušalom nam bola ponuknutá sluzba internet v mobile, na 3 telefony. My s manzelom sme ju nevyužívali , iba nas syn Po urcenej dobe, som bola internet v mobloch zrušiť, (asi po 3 mesiacoch), lebo oni to sami neurobia. Ale na fakture nam dosla zase suma za dáta GPRS. A dost vysoka suma. Je mozne, že si učtuje orange nás internet? Syn sa totižto pripája na naše vifi. Ako je to prosim vas s prenosmi, dá sa to zistit, na čo sa moj syn pripája? Ved ked je odhlasený internet v mobile, tak sa automaticky nedá pripojit, nie? Dakujem za kazdú radu.

Darica, preco svoje prispevky duplujes do viacerych tem? Vznika tu riadny chaos!!!
http://www.porada.sk/t60446-orange-r...ml#post2064677

odporucam precitat si : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Temu uzatvaram!

Otazky boli zodpovedane
Darica moze pokracovat v inej teme, kde su diplicitne zadane jej otazky
Posledne prispevky su aj tak ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať