Zavrieť

Porady

Stratená mačka

Dobry vecer.
Stratila sa mi mačka a neviem, dokedy mam nadej, ze sa vrati. Viem, ze sa radi tulaju, ale uz tyzden nie je doma. Byvam v RD a v okoli su len RD. Pochodila som vsetky dostupne cesty, ci nahodou......, ale nic. Co mozem este podniknut? Je mi luto, mam este dufat, ze sa vrati?
Usporiadat
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

my máme kocurika,rocneho,tiez chodi na potulky v noci,bojime sa stale ci sa vrati elbo mame blazniveho suseda co striela po vtakoch tak sa bojime aj o nho,rozniesli sme plagatiky,ze ho mame(byvame v RD),ale veter. nam poradila kastraciu,kastrovany je pol roka ale predsa je potulkar,len raz rped kastraciou sa stratil na dva dni,ale potom sa cely unaveny vratil nastastie domov.
0 0
Tinka.ba Tinka.ba

Tinka.ba je offline (nepripojený) Tinka.ba

Raz vecer sme poculi miaukanie, otvorime dvere a tam bol vyziabnuty kocurik.. nakrmili sme ho a uz bol nas vyrastol z neho krasny, velky, sedy, tigrovany kocur... stalo sa, ze zmizol na par dni, niekedy sa vratil dobity od ineho kocura, ale vzdy sa vratil a vzdy sme ho dali doporiadku... Bohuzial nam takto zmizol pred 4 mesiacmi a od vtedy je nezvestny. Dufame, ze neskoncil pod kolesami auta, ale si ho niekto adoptoval...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

DanielaSĽ Pozri príspevok
Aj nám sa kedysi na jar stratil náš kocúrik a už viac neprišiel....celé to bolo okolo neho záhadné, lebo v tej dobe zmizli asi 3 mačky okrem neho... Bolo nám to veľmi ľúto, dlho sme smútili, ale zabezpečili sme si nových dvoch....a po týždni sa nám jeden kdesi stratil tiež..už sme mysleli, že je zase po ňom..a po dvoch dňoch ho neter našla asi v polke dediny pri kostole.... máme z nich teraz radosť.
žeby bol na omši ???
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Retuska Pozri príspevok
my máme kocurika,rocneho,tiez chodi na potulky v noci,bojime sa stale ci sa vrati elbo mame blazniveho suseda co striela po vtakoch tak sa bojime aj o nho,rozniesli sme plagatiky,ze ho mame(byvame v RD),ale veter. nam poradila kastraciu,kastrovany je pol roka ale predsa je potulkar,len raz rped kastraciou sa stratil na dva dni,ale potom sa cely unaveny vratil nastastie domov.

To ti kocúr lieta ????????????????

Skús ty - - dva dni v kuse .
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Mačky sú tuláčky a keď sa vydajú na potulky, môžeme len čakať, či sa raz vrátia, alebo dúfať, že ak sa vrátia budú v "pôvodnom stave" ako pred výletom. Nedávno sme mali takéhoto tuláka v záhrade. Asi dva týždne nás navštevovalo podarené mačiatko. Odkiaľ prišlo a kam išlo doteraz neviem. Vyhliadlo si jeden strom, na ktorom pravidelne sídlilo. Ďalej sa nedostalo, náš pes strážil svoj "revír" a vytrvalo "húkal" pod stromom. Bola to sranda, nakoniec sme
museli psa odtiahnúť. Kým sa odohrával tento cirkus, mačiatko sme vyfotili (viď príloha, viac v albume).
5.jpg  
3 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

Aké krásne mačiatko...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

gilda Pozri príspevok
Mačky sú tuláčky a keď sa vydajú na potulky, môžeme len čakať, či sa raz vrátia, alebo dúfať, že ak sa vrátia budú v "pôvodnom stave" ako pred výletom. Nedávno sme mali takéhoto tuláka v záhrade. Asi dva týždne nás navštevovalo podarené mačiatko. Odkiaľ prišlo a kam išlo doteraz neviem. Vyhliadlo si jeden strom, na ktorom pravidelne sídlilo. Ďalej sa nedostalo, náš pes strážil svoj "revír" a vytrvalo "húkal" pod stromom. Bola to sranda, nakoniec sme
museli psa odtiahnúť. Kým sa odohrával tento cirkus, mačiatko sme vyfotili (viď príloha, viac v albume).
Krásna mačička. Aj k nám chodí do záhrady na chalupe nejaký kocúrik, už dlhšiu dobu. Dávame mu mačacie granulky aj mäsko z konzervy, ale len keď sme tam. Neviem, kde je, keď nie sme tam, ale má tam prístrešok a ked prší, tak sa tam schováva. Včera bol manžel pooberať nejaké zvyšky úrody a našiel pri dome na zemi ulovenú myš. Predtým chodila mačka, tá zmizla a začal chodiť on. Pred našimi psami uteká, ale nie je treba, lebo peso vrtí chvostom a nechá ju, len fenka po ňom vybehne, ale už nevládze utekať, takže len šteká. Neviem, čo znamená tá chytená myš. Škoda, že sme tam neboli, boli by sme ho pochválili.
0 0
anam anam

anam je offline (nepripojený) anam

Myslím, že to je poďakovanie sa za to, že mu nechávate žrádlo.
0 0
Becky37 Becky37

Becky37 je offline (nepripojený) Becky37

Ahojte,moja mačička mala 7 mesiacov a asi pred 5 dňami zmizla hľadala som všade a nikde nieje uz si začínam myslieť že nepríde :/ mám ešte dúfať ?
Naposledy upravil Becky37 : 27.03.12 at 09:20
0 0
Sedulacka Sedulacka

Sedulacka je offline (nepripojený) Sedulacka

Takovaaa sedaaa myyys :)
7 mesiacov? To je vek okolo ktoreho sa uz aj moze harat, mozno len sla zhanat kocurov a prinesie si domov nadielku
0 0
Becky37 Becky37

Becky37 je offline (nepripojený) Becky37

aha takze ešte môžem dúfať že sa vrati ak sa jej nič nestalo ? A koľko to asi bude trvať ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Becky37 Pozri príspevok
Ahojte,moja mačička mala 7 mesiacov a asi pred 5 dňami zmizla hľadala som všade a nikde nieje uz si začínam myslieť že nepríde :/ mám ešte dúfať ?
Tak nám sa približne v tomto veku pravidelne strácajú naši kocúrikovia. Vlani zmizol jeden..teraz ďaľší... Ráno nás odprevadil...večer už nebol, darmo sme pískali, volali..niet ho už tretí týždeň. A predpokladám, že už sa ako aj ten prvý nevráti. Nechápeme to...všetci susedia aj svokra mačky majú roky a naši zmiznú..nevedno kam. Pritom zrazené na ceste sme nenašli nič.
0 0
Becky37 Becky37

Becky37 je offline (nepripojený) Becky37

Nám sa narodilo 5 maciatok a všetky boli kocurikovia okrem nej :/ a práve ona zmizla
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak nám sa približne v tomto veku pravidelne strácajú naši kocúrikovia. Vlani zmizol jeden..teraz ďaľší... Ráno nás odprevadil...večer už nebol, darmo sme pískali, volali..niet ho už tretí týždeň. A predpokladám, že už sa ako aj ten prvý nevráti. Nechápeme to...všetci susedia aj svokra mačky majú roky a naši zmiznú..nevedno kam. Pritom zrazené na ceste sme nenašli nič.
Nema niekto na okoli psa,ktory nema rad macky?
0 0
Becky37 Becky37

Becky37 je offline (nepripojený) Becky37

Alebo nemáte susedov ktorým vadia mačky ? Lebo ja mám suseda ktorý ich nenavidi a všetky naše mačky chodievaju často k nemu.Pred rokom skoro zabil moju mačičku,neviem čo jej spravil ale mala poraneny chrbát a nevedela ani chodiť,ale našťastie prežila.Preto sa bojim že mojej druhej mačičke ktorá teraz zmizla,niečo urobil (
0 0
Sedulacka Sedulacka

Sedulacka je offline (nepripojený) Sedulacka

Takovaaa sedaaa myyys :)
Becky37 Pozri príspevok
aha takze ešte môžem dúfať že sa vrati ak sa jej nič nestalo ? A koľko to asi bude trvať ?

Dufat mozes, ale vies ako je to s macickami ktore maju slobodu behania po vonku- jedneho dna sa nemusia vratit... ale este to nevzdavaj Vela stastia
0 0
Sedulacka Sedulacka

Sedulacka je offline (nepripojený) Sedulacka

Takovaaa sedaaa myyys :)
Becky37 Pozri príspevok
Alebo nemáte susedov ktorým vadia mačky ? Lebo ja mám suseda ktorý ich nenavidi a všetky naše mačky chodievaju často k nemu.Pred rokom skoro zabil moju mačičku,neviem čo jej spravil ale mala poraneny chrbát a nevedela ani chodiť,ale našťastie prežila.Preto sa bojim že mojej druhej mačičke ktorá teraz zmizla,niečo urobil (
Jasne, plna dedina smradlavych ozranskych polovnikov ktori strielaju macky lebo su... no napadaju mi len same vulgarizmy ked si na nich spomeniem... toto je vec, ktora sa len tazko da riesit, ak je raz niekto debil a chce ublizovat mackam, cestu si najde a dokazuje sa mu to tazko :/
0 0
jazzy jazzy

jazzy je offline (nepripojený) jazzy

Nám sa asi pred mesiacom tiež ráno nevrátil kocúr, 5-ročný, vykastrovaný, domáci povalač, ale v noci chodí von. Prišiel po týždni úplne vysilený, 3 labky mal rozrezané, bol v hroznom stave. Zverolekár povedal, že bol asi niekde zavretý, niekomu zrejme vbehol do pivnice alebo kôlne a nevedel sa dostať von. A ako sa pokúšal dostať von, tak si dokaličil labky. Dostal narkózu a doktor mu to hodinu zašíval. Prvé dva dni len spal a bol úplne hotový. Ale teraz je už v pôvodnej forme, rany sú zahojené, štichy vybrané, len jeden pazúrik sa mu ešte nezaťahuje dovnútra. A už túžobne pozerá cez balkónové dvere von, len máme strach ho ešte púšťať von.
Ale mali sme mačku (už je v mačacom nebi), ktorá sa vrátila po 3 mesiacoch a bola úplne v pohode.
0 0
Becky37 Becky37

Becky37 je offline (nepripojený) Becky37

no podľa mna už nepríde,uz je to dlho.....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Psa myslím nik nemá... ale za našimi záhradami je pole a les...a vidieť chodiť neraz po záhradách líšky alebo kuny. Alebo som myslela, či aj nie nejaký vták. Taký odkundes malý mačací podobný na nášho chodí cez náš dvor ....neviem ani komu patrí... a ten sa nestratí. A náš vychovaný , udomácnený viac dnu ako von...ako príde jar, tak zmizne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať