Zavrieť

Porady

..mám zaplatiť, alebo nie?..

...originál...
..prosím vás o radu...prednedávnom,keď mi doviezli sedačku, tak firma- teda chlapci z firmy napratali sedák do výťahu, stlačili tlačítko a zlomila sa strunka,čím sa znefunkčnil- teda pokazil výťah.,privolaní opravári mi tvrdili, že to je malá závada,tlačítko vydržalo 35 rokov a že oprava sa zaplatí z fondu, do ktorého platím pravidelné platby....činžákový pánboh- teda predseda samosprávy ale bol iného názoru a faktúru za opravu prikázal poslať priamo mne..oprava jednej strunky na tlačítku stojí 43€, v tej cene je asi aj cesta opravárov (2x24km) a ich celodenná mzda alebo čo,lebo oprava trvala 6 minút..a bola som dôrazne upozornená, že to musím zaplatiť, lebo mi do konca roka narastú penále...presvedčiť ho, že ja som to nepokazila, sa nedá, firma tiež nie je ochotná to za svojich zamestnancov zaplatiť..tak neviem, mám to zaplatiť ja, alebo nie, alebo čo mám urobiť..
Usporiadat
peton peton

peton je offline (nepripojený) peton

Dobrá vec sa podarila. Vivat Porada!
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Prečítal som to celé. Je to fakt na hlavu. U nás je to jedno kto zavolá opravárov na výťah, Vždy sa to platí z FO.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Asi vidím zaujatosť hlavy domu, ???, zástupcu vlastníkov, podľa zákona.

Pepsikova isto netancuje ako on píska. Takých ako je pepsikova, by malo byť v každom dome dve tretiny.

Jasné, ak dobré píska, dve tretiny tancujú na správnu notu. Potom to v dome môže fungovať, ale vrták sa nájde, bez toho by to nebolo ono.

No, od ostatných závisí koľko toho rozvŕta.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať