Zavrieť

Porady

RAM

je mozne aby sa prehrievala ramka pri stahovani filmov pretoze ked stahujem 3 filmy tak sa mi prehrieva na 50 az 70% ramka mam 2 krat 2GB ramky Kingston 800 CL5 mislim si ze mi to nikdy nerobilo az poslednu dobu mi blbnu vacsinou som mal okolo 20 max. 40% zatazenia aj ked som robil viacero veci naraz procak mam 3 jadrovy AMD Phenom
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rýchlosť sťahovania je daná jednak rýchlosťou pripojenia, ale aj rýchlosťou odosielania. Darmo bude mať rýchlosť pripojenia napr. 10MB/s, keď zdroj (server s uloženým filmom) bude odosielať dáta rýchlosťou napr. 56 kb/s. Potom mu ani ten flashget nepomôže, stále to pôjde len tou rýchlosťou, akú povolí zdroj.
BTW: FF, Opera, Chrome, IE atď - to všetko sú prehliadače na prehliadanie stránok internetu. Flashget je len aplikácia na uľahčenie, alebo organizovanie sťahovania súborov a tiež používa uvedené prehliadače, alebo priame pripojenie FTP. A VŠETKY si berú prostriedky a vyťažujú RAM. O rýchlosti som už písal.
Naposledy upravil misoft : 23.11.09 at 18:45
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

flashget nema nic spolocne s prehliadacmi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale má spoločné s rýchlosťami pripojenia!
BTW: rúra, ktorá ti pustí 10L/s ti nikdy nedá 50L/s - t.z. server, ktorý pustí 56kB/S ti nikdy nedá 10MB/S. A každý prehliadač, program, aplikácia si nutne ukrajuje zo systémových prostriedkov PC, teda aj z RAMky aj z CPU
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

misoft Pozri príspevok
Rýchlosť sťahovania je daná jednak rýchlosťou pripojenia, ale aj rýchlosťou odosielania. Darmo bude mať rýchlosť pripojenia napr. 10MB/s, keď zdroj (server s uloženým filmom) bude odosielať dáta rýchlosťou napr. 56 kb/s. Potom mu ani ten flashget nepomôže, stále to pôjde len tou rýchlosťou, akú povolí zdroj.
BTW: FF, Opera, Chrome, IE atď - to všetko sú prehliadače na prehliadanie stránok internetu. Flashget je len aplikácia na uľahčenie, alebo organizovanie sťahovania súborov a tiež používa uvedené prehliadače, alebo priame pripojenie FTP. A VŠETKY si berú prostriedky a vyťažujú RAM. O rýchlosti som už písal.
reagoval som na to
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Ocuj stiahni toto: http://wordrider.net/freerapid/

A tahaj cez to
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

chcem sa spitat hore kolega to pisal spekulujem si navysit upload z 256kb na 512kb je tam moznost ze by mi len o trocha rychlejsie stahovalo filmy ?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Upload je odosielanie dát od teba, takže nie.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ak chces rychlejsie stahovat, tak potrebujes vyssi download
upload je rychlost smerom do internetu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Písal som to aj predtým, s.r.o. (už si to uvedom):
Darmo bude mať rýchlosť pripojenia napr. 10MB/s, keď zdroj (server s uloženým filmom) bude odosielať dáta rýchlosťou napr. 56 kb/s. Potom mu ani ten flashget nepomôže, stále to pôjde len tou rýchlosťou, akú povolí zdroj.
Pokiaľ to zdroj nepovolí, tak darmo budeš chcieť sťahovať vyššou rýchlosťou, aj tak to pôjde tak rýchlo, ako to bude púšťať zdroj (zdrojový server).
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ze ta lacnejsia ma frekvenciu 800MHz a drahsia 1066MHz
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

je tam rozdiel co sa tyka vykonu?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ta z vyssou frekvenciou je rychlejsia to je logicke
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

teoreticky su s 1066 rychlejsie, v praxi je tam rozdiel do 5%
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

este sa chcem spitat ddr3 ram sa daju dat na maticnu dosku am2 s ddr2
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

s.r.o. Pozri príspevok
este sa chcem spitat ddr3 ram sa daju dat na maticnu dosku am2 s ddr2
Musíš mať dosku s podporou DDR3. Ak máš dosku, čo podporuje len DDR2, tak ak tam dáš pamäť DDR3, tak ti ju nemusí rozpoznať, lebo DDR3 a DDR2 nie sú kpmpatibilné. Pozri, aký typ pamäte a akú frekvenciu podporuje doska a podľa toho kúp typ pamäte.

NEEXPERIMENTUJ!!!, lebo potom nás tu zahltíš problémami, ktoré si tým spôsobíš..

Pätica AM2 s tým nemá nič spoločné, to je typ pätice pre procesor.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať