Zavrieť

Porady

ALFA- aká je???

Ahojte,

účtujem v sústave JÚ a v programe PRO-FIT.Chcem si zakúpiť program ALFA, tak sa Vás chcem spýtať, dá sa naučiť pracovať s tým? Alebo by som mala ísť na kurz, kde sa to naučím. Je to ťažké začať pracovať s Alfou ako samouk?
Usporiadat
jjaajjaa jjaajjaa

jjaajjaa je offline (nepripojený) jjaajjaa

Volala som do Krosu min. týždeň - zľavy vraj budú krátko pred Vianocami.
Naposledy upravil jjaajjaa : 12.11.05 at 00:34
0 0
jjaajjaa jjaajjaa

jjaajjaa je offline (nepripojený) jjaajjaa

Alfa, Olymp aj Omega sú super.Som ich užívateľom už 7 rokov a môžem tie programy všetkým iba vrele doporučovať. Učila som sa s nimi pracovať sama a aj keď nie som génius, zvládla som to celkom ľahko.
Čo sa týka objednávania, najrýchlejšie je vložiť im peniažky za program na účet a do 2 dní to máte doma.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
jjaajjaa
Volala som do Krosu min. týždeň - zľavy vraj budú krátko pred Vianocami.
To je super. Aj tak sa ma snúbenec pýtal, čo chcem na Vianoce a Alfu som chcela kúpiť tak či tak....ešte keď ju tu tak chválite...

Zatiaľ mám demoverziu a podľa mňa je to výborný soft.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Janka6685
To je super. Aj tak sa ma snúbenec pýtal, čo chcem na Vianoce a Alfu som chcela kúpiť tak či tak....ešte keď ju tu tak chválite...

Zatiaľ mám demoverziu a podľa mňa je to výborný soft.
A čo keby ti snúbenec pribalil k Alfe (soft) aj Alfu Romeo, to by boli Vianoce.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ajobs
A čo keby ti snúbenec pribalil k Alfe (soft) aj Alfu Romeo, to by boli Vianoce.
...

Ževraj mi na začiatok bude stačiť malý Fiatik, aby som nerozbila hneď taku mašinu. Ale ja chcem peugeot, najlepšie 307 CC.

Šoferovať už viem....už len vodičak...
0 0
felama felama

felama je offline (nepripojený) felama

Ja pracujem s Alfou už niekoľko rokov, je dobrá, iné softvéry som neskúšala, kamarátka robí v MRP, ešte pod Dos-om, no to je neporovnateľné s Alfou. Práve teraz sa rozhodujem aký softvér si zakúpim na podvojné, ale asi OMEGU. Poraďte mi so softvérami na podvojné? Ďakujem, pozdravujem všetkých.
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Kros poriada v novembri sériu Seminárov - bezplatných predvedení programu OMEGA a OLYMP. Na týchto seminároch si môžete objednať programy s 15% zľavou. Vstup je voľný. Termíny sú zverejnené na ich stránke.
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Ja mám zakúpenú OMEGU, robila som v Pohode a v práci mám Money S3 ale ak mám pravdu povedať OMEGA mi pripadá najjednoduchsia a najprehľadnejšia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať