Zavrieť

Porady

podnikanie v rodinnom dome

Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vlado.porada Pozri príspevok
    Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
    Komu chceš vystavovať faktúru ? V rod. dome máš len sídlo firmy alebo aj túto prácu skutočne vykonávaš ako živnostník ?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    vlado.porada Pozri príspevok
    Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
    Prečo zakladáš dve rovnaké témy? To Ti nestačí jedna? Bolo by dobré, keby si tú druhú tému vymazal.

    vlado.porada je offline (nepripojený) vlado.porada

    som Vlado vlado.porada
    Pre WAGNERA: ospravedlnujem sa za to, ze som vytvoril dva rovnake temy. Môzes mi poradit, ako jednu z nich vymazem? Akosi neviem ako. Vdaka.

    vlado.porada je offline (nepripojený) vlado.porada

    som Vlado vlado.porada
    Fakturu chcem vystavit rodicom, ktori su vlastnici domu. V dome mam sidlo firmy a zaroven tam byvam. A pracu aj vykonavam, jedna sa o montaz sadrokartonu do domu. Poradis?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    vlado.porada Pozri príspevok
    Pre WAGNERA: ospravedlnujem sa za to, ze som vytvoril dva rovnake temy. Môzes mi poradit, ako jednu z nich vymazem? Akosi neviem ako. Vdaka.
    Pod založenou témou by si mal mať " uprav". Keď to otvoríš, tak by Ti to malo ponúknuť vymazať tému. Tak daj vymazať. Ak by si to nemohol spraviť, požiadaj Richarda, nech tému vymaže - napíš mu správu a vysvetli dôvod. Pre druhý krát, pokiaľ Ti na založenú tému nikto neodpovedá, tak v nej pridaj príspevok a napíš " posúvam" Tým sa téma stane viditeľnou pre daný deň.

    vlado.porada je offline (nepripojený) vlado.porada

    som Vlado vlado.porada
    Pre WAGNERA: pod zalozenou temou mam tlacitko uprav. No po jeho stlaceni tam urcite nie je vymazat. Tak skusim druhy spôsob, teda napisat Richardovi. Lenze spravy môzem posielat iba ak mam 5 prispevkov a som 5 dni stary. Takze nula bodov. Ano, som tu novacik, no viem aj citat a pisat. A viem, ze stranka by potrebovala trosku upravit. Ved mozno rovnake problemy maju aj dalsi. Tak teda vdaka za rady.

    podnikanie v rodinnom dome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.