Zavrieť

Porady

Vianocny vecierok

Nasa spolocnost organizuje v strede tyzdna vianocny vecierok zo zaciatko od 19:30 do 05:00 samozrejme s moznostou vyberu alkoholickych napojov. Zaujimalo by ma ci ma zamestnavatel narok na druhy den rano v praci ma podrobit dychacej skuske, kedze logicky ak ostanem do konca a budem pozivat alkohol nemam sancu to vyspat kedze prac.doba mi zacina o 8:00.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    niki10 Pozri príspevok
    Nasa spolocnost organizuje v strede tyzdna vianocny vecierok zo zaciatko od 19:30 do 05:00 samozrejme s moznostou vyberu alkoholickych napojov. Zaujimalo by ma ci ma zamestnavatel narok na druhy den rano v praci ma podrobit dychacej skuske, kedze logicky ak ostanem do konca a budem pozivat alkohol nemam sancu to vyspat kedze prac.doba mi zacina o 8:00.
    Nárok samozrejme má.
    Môžeš si zobrať dovolenku, ak plánuješ piť, či zabávať sa do rána.

    niki10 je offline (nepripojený) niki10

    niki10
    Jasne to je logicke. Ale niekto mi spominal ze existuje nejaky § alebo zakon ktory hovori ze ak zamestnavatel organizuje do rannych hodin posedenie s alkoholom poskytne na druhy den volno (pokial je pracovny), ale ze ci je to ponimane ako dovolenka alebo nejako inak to neviem.
    Nevie niekto o tomto § alebo zakone..??

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    niki10 Pozri príspevok
    Nasa spolocnost organizuje v strede tyzdna vianocny vecierok zo zaciatko od 19:30 do 05:00 samozrejme s moznostou vyberu alkoholickych napojov. Zaujimalo by ma ci ma zamestnavatel narok na druhy den rano v praci ma podrobit dychacej skuske, kedze logicky ak ostanem do konca a budem pozivat alkohol nemam sancu to vyspat kedze prac.doba mi zacina o 8:00.
    nárok určite má, ale je to na tebe a hlavne na povahe pracovnej činnosti, ktorú v práci vykonávaš, či je vhodné, aby si mal v sebe nejaké to promile alkoholu a o spánku sa v tvojom prípade veľmi hovoriť nedá, ak je koniec o 5.00 a začiatok prac. doby o 8.00. Ak dobre počítam, tak by si spal max. 1 - 1,5 hod.
    PS: čo tak prestať piť cca o 1.00 hod. a dobre sa najesť, ja osobne pri takýchto akciách si na druhý deň beriem dovolenku, ale nie kôli tomu, že by som mohla nafúkať, ale ak nespím potrebný čas, tak v práci by zo mňa veľa asi nemali.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.