Zavrieť

Porady

Usporiadat
mvacho mvacho

mvacho je offline (nepripojený) mvacho

Zdravím. Nedá mi nereagovať. Minulý mesiac som zavolal pánu Danekovi, lebo som od neho kupoval na jar štepenú asiminu a ked prišli neskoré mrazy, tak mi ten štep odumrel. Poprosil som ho, či by mi to zaštepil na budúcu jar znovu. A on sa mi hneď ponúkol, že mi ju vymení za novú, čo sa následne aj stalo. Dostal som pekný nový stromček. Ak niekto nie ste spokojní s Vašou rastlinou, tak podľa mňa je to vec dohody a pán Danek ju nemá problém vymeniť za niečo iné, resp. vyreklamovať. Taktiež mi už reklamoval amalanchier, bez problémov.
Naposledy upravil mvacho : 20.06.11 at 11:03 Dôvod: chyba
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

A čo ešte si reklamoval? Lebo ja nič!!A ani som nechcel Tak vo co Go? Ty jednopríspevkový člen...
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

A ja som si myslel, že sa tá séria jednopríspevkových členov už skončila.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

V lepšom prípade ten Taliansky sen skončí takto A tri roky sú v pr....
Pomôcky:motorová píla,vrúblovací nôž,vrúble,pásku a jedného šikovného
0 0
Pepe.d Pepe.d

Pepe.d je offline (nepripojený) Pepe.d

Paloo a co sa stazujes ? Sak ked si sikovny tak mas hned niekolko odrod na jednom strome
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

A dokonca 4 v 1-nom!!! Akurát nemusel čakať,alebo mal kúpiť štyri štepence-vtedy!!
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Hrdzoska Pozri príspevok
Tu sú moje asiminy.
Mohol by som poprosiť aktualne foto? Ako sa zväčšujú plody ?
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Milas265 Pozri príspevok
A dokonca 4 v 1-nom!!! Akurát nemusel čakať,alebo mal kúpiť štyri štepence-vtedy!!
A už mohli možno aj plodiť
0 0
Hrdzoska Hrdzoska

Hrdzoska je offline (nepripojený) Hrdzoska

Milas265 Pozri príspevok
Mohol by som poprosiť aktualne foto? Ako sa zväčšujú plody ?

Väčšina plodov opadala, no na jedno strome mi ostalo 5 ks a na druhom 1 ks. Dnešná veľkosť je cca 7 cm.Prikladám foto
26.6.2011 paw paw 001.jpg  
26.6.2011 paw paw 002.jpg  
1/1
2 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Pekné..dík za info...
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Hrdzoska Pozri príspevok
Väčšina plodov opadala, no na jedno strome mi ostalo 5 ks a na druhom 1 ks. Dnešná veľkosť je cca 7 cm.Prikladám foto
Som rád že sú tu fotky Luigin, ja sám veľmi na to fotenie nie som... a ešte by to niekto prehlásil za fotomontáž
ROzhodne to nie sú jediné Luigi ktoré kvitnú a rodia, práve naopak a určite ich nie je nutné preštepovať, hoci na škodu do iste nie je. Smozrejme takéto preštepenie sa nezaobíde bez zrezania a následného vyslepenia a tak sa potom úroda dostavý paradoxne o nejaký ten rôčik neskôr ale to s pohľadu stromu, ktorý prežije dlhšie ako my nie je dôležité...
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Už je tu dlho kľud,nepochváli sa niekto?
0 0
Hrdzoska Hrdzoska

Hrdzoska je offline (nepripojený) Hrdzoska

paloo Pozri príspevok
Už je tu dlho kľud,nepochváli sa niekto?
Ked pozbieram prvú úrodu tak sa pochválim- ale to bude až v septembri. Zatiaľ mi pomaly plody rastú.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Mňa skorej ako plody,zaujíma aké majú rastliny prírastky?
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Takto velké plody sú aktuálne v Trenčíne

http://www.asimina.advanced.sk/SK/asim_foto.html
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Takto velké plody sú aktuálne v Trenčíne

http://www.asimina.advanced.sk/SK/asim_foto.html
Na túto stránku som napísal či má momentálne nejaké sadenice hurmikaki a nedal si ani tú námahu aby mi odpísal :-(((
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Túto Primu som vysadil pred tromi mesiacmi , vtedy mala 75cm a teraz má 126 cm asi za dva roky by som mal mať prvé plody . Aspoň dúfam.
IMG_0799.jpg  
1 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Túto Primu som vysadil pred tromi mesiacmi , vtedy mala 75cm a teraz má 126 cm asi za dva roky by som mal mať prvé plody . Aspoň dúfam.
51 cm prírastok v prvom roku-fantaziaMusí to byť kvalitná rastlina,žiaden scípak!Nech sa darí.
1 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
51 cm prírastok v prvom roku-fantaziaMusí to byť kvalitná rastlina,žiaden scípak!Nech sa darí.
veď ona ešte stále rastie , do zimi očakávam ešte aspoň 10 cm . Tak že predsa tých len tých 60 eur nebolo až tak moc za tú rastlynu. Napríklad táto stála iba 20 eur ale ešte raz by som ju nekúpil lebo je to humus a neviem že či prežije.
IMG_0801.jpg  
IMG_0802.jpg  
IMG_0804.jpg  
1/1
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Prežije,len ju daj do vhodného kvetináča pre asiminy...to jest "vysokého,aby mohla tvoriť kolový koreň.Listy by som strekol
niečím proti plesni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať