Zavrieť

Porady

Usporiadat
mimo278 mimo278

mimo278 je offline (nepripojený) mimo278

To ju mas z Cernobylu alebo co? Krasna
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Túto primu som vysadil v Máji vtedy mala 75 cm , pred tromi týždňami mala 126 cm a dnes má až 154 cm . Začínam mať obavy lebo toto nie je podľa mňa v poriadku a ešte stále rastie . Keď to takto bude pokračovať , tak možno do konca roka sa budem mocť pochváliť z nejakými plodmi
Ešte napíš do konca ktorého roku...
Gratulujem,pekná "potvora"....Mne sa tohto ročné sadenice skôr scrvkávajú
ale dôležité,že sú zelené....na trojročných sa ukazujú budúcoročné kvety/puky/ tam sú prírastky okolo 50-60 cm...
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

Pekne sa vytiahla. Ja mám rovnakú skúsenosť ako Milas, to znamená prvý rok po vysadení nulový rast, druhý rok tých 15-20 cm a tretí rok (môj prípad) rastie ako divá, aj 50-60 cm.
1 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Ja si myslím že na budúci rok by som mal mať kvetné puky a potom nasledujúci rok by sa mohol ukázať nejaký ten kvietok . Ale zaujímavé je že Overleese mala tiež 75cmkeď som ju kupoval a teraz má 100 cm tak že oproti prime veľký rozdiel.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Túto primu som vysadil v Máji vtedy mala 75 cm , pred tromi týždňami mala 126 cm a dnes má až 154 cm . Začínam mať obavy lebo toto nie je podľa mňa v poriadku a ešte stále rastie . Keď to takto bude pokračovať , tak možno do konca roka sa budem mocť pochváliť z nejakými plodmi
Tie azbestové vlnovky boli 2500mm alebo 1250mmtak mi to nejak nesedí
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Tie azbestové vlnovky boli 2500mm alebo 1250mmtak mi to nejak nesedí
Dobrý postreh ale teraz si ma ešte nedostal tu som nafotil tri asimini , aj jeden list som od fotil ten má okolo 35 cm je tam aj rez na azbeste . tie vlnovky mali 2500 mm ale to čo mám pri asiminách to le iba rezaní odpad na metri nevidno číslá ale keď chceš tak ti spravím aspoň 2 megabajtovú fotku a pošlem ti ju emailom tam si to možeš priblížiť ako len budeš chcieť
IMG_0904.JPG  
IMG_0906.jpg  
IMG_0908.jpg  
IMG_0909.JPG  
IMG_0910.JPG  

1/1
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Dobrý postreh ale teraz si ma ešte nedostal tu som nafotil tri asimini , aj jeden list som od fotil ten má okolo 35 cm je tam aj rez na azbeste . tie vlnovky mali 2500 mm ale to čo mám pri asiminách to le iba rezaní odpad na metri nevidno číslá ale keď chceš tak ti spravím aspoň 2 megabajtovú fotku a pošlem ti ju emailom tam si to možeš priblížiť ako len budeš chcieť
Tu máš aj všetky tri naraz , tu si možeš porovnať výšku ale ako ťa poznám tak tebe ani to nebude stačiť
IMG_0924.JPG  
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

to ťa prejde až budeš musieť zaplatiť likvidáciu toho azbestu...
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
to ťa prejde až budeš musieť zaplatiť likvidáciu toho azbestu...
Tie azbesty tam mám iba preto aby mi lopta od suseda nepoškodila asiminy keď sa tam tak často hrajú . Keď rastliny budú väčšie , potom ti tie azbestové vlnovky darujem vraj šíria rakovinu
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Tie azbesty tam mám iba preto aby mi lopta od suseda nepoškodila asiminy keď sa tam tak často hrajú . Keď rastliny budú väčšie , potom ti tie azbestové vlnovky darujem vraj šíria rakovinu
Už ťa hladám
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Nenájdeš.. Ten človek neexistuje,lebo mu nemôžeš ani SZ poslať
Asi sa bojí,že by niekto niečo chcel od neho,nebodaj odrezok čínskej ...
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Na zemeguli nie je človek,ktorého by nenašlia ver,že mu tie asimíny zo zahrady odveziem ak nedostane rozum
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Milas265 Pozri príspevok
Nenájdeš.. Ten človek neexistuje,lebo mu nemôžeš ani SZ poslať
Asi sa bojí,že by niekto niečo chcel od neho,nebodaj odrezok čínskej ...
Čo je to ZS ? Sľúbil som ti že namnožím kiwi,nezabudol som , už sa to deje. bach2@azet.sk. tu ma nájdeš len to neprezraď Palovi lebo ma zbije. Ke´d chceš odrezky , napíš kedy a pošlem ti ich ale neviem že aké
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Na zemeguli nie je človek,ktorého by nenašlia ver,že mu tie asimíny zo zahrady odveziem ak nedostane rozum
To čo chceš nájsť ? Veď aj minule keď si ho hľadal , nakoniec si zostal od pása dole mokrý
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Kdor čaka, dočaka. "Potrpljenje je božja mast ", so rekli stari ljudje, ampak se pa splača.
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Kdor čaka, dočaka. "Potrpljenje je božja mast ", so rekli stari ljudje, ampak se pa splača.
Kdaj bo Božiček?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..radšej prezraďte ako tie Asiminy zazimujete prvý rok ...a či vôbec treba...
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Valčake Pozri príspevok
..radšej prezraďte ako tie Asiminy zazimujete prvý rok ...a či vôbec treba...
Podľa mňa stačí keď to prihrnieš zeminou do výšky aspoň 40cm a nemalo by sa tomu nič stať .
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..moja nemá 40cm..to nebude ani vykúkať, ale díky za odpoveď prihrniem...
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Valčake Pozri príspevok
..moja nemá 40cm..to nebude ani vykúkať, ale díky za odpoveď prihrniem...
Tak 30 cm ale počkaj si ešte na Milasa a Pala lebo ja som to iba počul , ja tým skúsenosti nemám ja rastliny neprikrývam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať