Zavrieť

Porady

Usporiadat
urad.skol urad.skol

urad.skol je offline (nepripojený) urad.skol

Dobrý deň,
doplatok k platu podľa § 32 b zákona č.317/2009 vyplácame naďalej?Ďakujem
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
http://www.minedu.sk/data/USERDATA/O..._prikladmi.pdf

http://www.porada.sk/t125536-p4-dopl...elu-platu.html
Naposledy upravil zdenka131 : 02.02.11 at 16:51
5 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

ahojte,
prosím vás, ako je to v prípade platu vychovávateľky - ona má stále rovnaký doplatok k funčnému platu - rovnakú výšku - aj pri zvýšení odpracovaných rokov o 1 rok
napr.
je v 8 triede, má odpracované k 31.12.2010 27 rokov čiže 446+96=520 a doteraz mala doplatok k platu 48 €, Ostane jej??? Už nevládzem rozmýšľať.
Ďakujem
reve
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Reve Pozri príspevok
ahojte,
prosím vás, ako je to v prípade platu vychovávateľky - ona má stále rovnaký doplatok k funčnému platu - rovnakú výšku - aj pri zvýšení odpracovaných rokov o 1 rok
napr.
je v 8 triede, má odpracované k 31.12.2010 27 rokov čiže 446+96=520 a doteraz mala doplatok k platu 48 €, Ostane jej??? Už nevládzem rozmýšľať.
Ďakujem
reve
Doplatok jej zostane, ale nie v takej výške. Ak sa jej plat zvyššoval napríklad o 3 € za odpracované roky, tak doplatok k platu jej o 3€ zníži, čo znamená že v konečnom dôsledku sa jej reálna mzda vôbec nezmení.

Teda plat vychovávateľky máš v jednej komode s dvoma šuflíkmi . V prvom šufílíku más tarifný plat+zvýšenie tarifného platu za odpracované roky a v druhom šuflíku máš doplatok k platu na základe § 32b. To čo priložíš do prvého šuflíka, odobereš z druhého ale súhrnná suma peňazí v komode ostáva tá istá. Tento postup opakuješ dovtedy kým z toho druhého šuflíka nepresunieš všetky euráčiky do toho prvého čo pri súčasnom raste miezd môže trvať pekných pár rokov.
Naposledy upravil Sabadka : 07.02.11 at 12:45
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Veľmi pekne si vysvetlila s tou komodou...
0 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

veľmi pekne Ďakujem, myslela som si to, ale nebola som si úplne istá.
Reve
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať