Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

a dobrú noc
Naposledy upravil Zitulda : 24.01.10 at 20:40 Dôvod: vieš prečo??? ja si myslím iba a takto tento príspevok nemá cenu.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Zitulda Pozri príspevok
a dobrú noc
Konečne niečo odvážnejšie !
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1


... úchvatné... to sú strapce Tá pani Zima je ale umelkyňa!
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Nemôžem sa pohnúť, aby som ho nezobudila...
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

... absolútna súhra ...
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Kto mi odpovie? už dva krát som napísala príspevky s citáciou, odpoveďou aj otázkami a žiaľ zmizly všetky. Ešte som to nestačila ani odoslať.
Komu vadilo šantenie Stanka aké slová používal? Ja som šantila s ním...vyfasovala som červenú lampičku kto mi povie ZA ČO? :eek:
Lilka 1 ... ďakujem Ti obrázky pekné pridávaš, si tu na tejto téme nová ale nezabudni aj ty pridať pod obrázky iných svoj súhlas. Neber to v zlom odo mňa, uraziť som ťa ani odohnať odtiaľ nechcela...to iba moja rada.
Táto ružička je pre Teba aby si sa nehnevala,už som Ti to chcela skôr napísať...no teraz to urýchlili

Vieš, ja som tu už dlho - onedlho dva roky a aj stará som ako matuzalem a dnes som určite niekoho nas..la.
Naposledy upravil Zitulda : 24.01.10 at 21:08 Dôvod: iba úprava hrúbky
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Zitulka, v ktorej téme sú tie červené lampičky, o ktorých píšeš? V tejto? Ja som ich nevidela u Teba, len u Stana.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Lilka 1 Pozri príspevok
Konečne niečo odvážnejšie !
Jááááj Lilka, to si ešte nevidela staré baby šantiť?...píšeš že odvážnejšií obrázok? ...to iba preto, že tá stará baba šantila s mladým chalanom a tak som sa že teraz sa mi aj stolička podo mnou od vzrušenia točí nielen oči sa mi točili, keď tu zavítali dvaja mladí chalani.a už nás a už nás odháňajúúú...idem radšej o dom dál ...na pivo. kto sa pridá?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Meggi 1 Pozri príspevok
Zitulka, v ktorej téme sú tie červené lampičky, o ktorých píšeš? V tejto? Ja som ich nevidela u Teba, len u Stana.
Meggi moja v príspevku č. 864- môj dnes som pridávala tesne poobede, potom som mala deti a zbadala som teraz večer, keď som súhlasy prideľovala od mojich prísp. č.734.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Zitulda Pozri príspevok
Meggi moja v príspevku č. 864- môj dnes som pridávala tesne poobede, potom som mala deti a zbadala som teraz večer, keď som súhlasy prideľovala od mojich prísp. č.734.
Pozrela som sa na ten príspevok a áno, naozaj je neviditeľný.
Toto bola jedna téma, kde nebolo treba nikdy lampičkovať, neboli spory a osočovanie, kde sa vždy dá zrelaxovať pohľadom na pekné obrázky. Nepokazme si ju...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zitulda Pozri príspevok
Meggi moja v príspevku č. 864- môj dnes som pridávala tesne poobede, potom som mala deti a zbadala som teraz večer, keď som súhlasy prideľovala od mojich prísp. č.734.
Príspevok 864 je viditeľný, najprv je citácia, potom obrázok a text, v lampičkách, či ako to voláte je plusový bod - jednotka.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte pekný večer j
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

terezamaria Pozri príspevok
Príspevok 864 je viditeľný, najprv je citácia, potom obrázok a text, v lampičkách, či ako to voláte je plusový bod - jednotka.
Súhlasím, zas som sa pozrela, aj ja to už mám tak. Niekto dal tento príspevok zas na hranicu viditeľnosti.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1


Želám všetkým dobrú noc a úspešný začiatok nového týždňa.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dobrú noc j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

..postrážim j
Naposledy upravil jozka56 : 24.01.10 at 22:35
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dobrú noc každému...aj Vám sovičky poraďácke...ahá čo som na záíver našla...ste zlaté
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Brr aj u Vás je taká zima? U nás je teraz - 19 °, to aby človek z domu nechodil.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať