Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Preklad neviem - dačo s veľkou zimou, ale obrázok sa mi páči. Niečo podobné som videla aj na bilboarde, ako reklamu na izolácie.
Ani neviem, či som stihla so všetkými súhlasiť. Jednak ma vyhadzuje moje pomalorýchlostné pripojenie, v práci samozrejme do CCCC mrknem výnimočne, jednak sme doma mali trochu zlé obdobie. Asi úplný záver tých mojich predvianočných a vianočných nehôd a chorôb a rodinnej nepohody bol telefonát od dcéry hneď po 3. kráľoch "Mamíííí, môžem prísť ?" Najprv na týždeň ako hosť, a potom sa z nej pomaly vysúkalo, že nuž teda jej život so snúbencom nie je zrovna to pravé orechové...a tak sa pomedzi plač a smutné vážne rozhovory medzi mladými dospelo k stavu, že zasnúbenie aj spoločná domácnosť sa zrušili a dcéra sa vrátila ku mne. Poprehadzovali sme nábytok, poupratovali šály, pulóvre, rifle a knihy... Bolo to vyčerpávajúce obdobie, nie kvôli námahe so sťahovaním, ale skôr kvôli citovej stránke...Taký rozvod bez papierov po temer 3 ročnom vzťahu...
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Jožka, už si sa vykurírovala?

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dav Pozri príspevok
Preklad neviem - dačo s veľkou zimou, ale obrázok sa mi páči. Niečo podobné som videla aj na bilboarde, ako reklamu na izolácie.
Ani neviem, či som stihla so všetkými súhlasiť. Jednak ma vyhadzuje moje pomalorýchlostné pripojenie, v práci samozrejme do CCCC mrknem výnimočne, jednak sme doma mali trochu zlé obdobie. Asi úplný záver tých mojich predvianočných a vianočných nehôd a chorôb a rodinnej nepohody bol telefonát od dcéry hneď po 3. kráľoch "Mamíííí, môžem prísť ?" Najprv na týždeň ako hosť, a potom sa z nej pomaly vysúkalo, že nuž teda jej život so snúbencom nie je zrovna to pravé orechové...a tak sa pomedzi plač a smutné vážne rozhovory medzi mladými dospelo k stavu, že zasnúbenie aj spoločná domácnosť sa zrušili a dcéra sa vrátila ku mne. Poprehadzovali sme nábytok, poupratovali šály, pulóvre, rifle a knihy... Bolo to vyčerpávajúce obdobie, nie kvôli námahe so sťahovaním, ale skôr kvôli citovej stránke...Taký rozvod bez papierov po temer 3 ročnom vzťahu...
Oli, lepšie z kratšej cesty.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dav Pozri príspevok
Preklad neviem - dačo s veľkou zimou, ale obrázok sa mi páči. Niečo podobné som videla aj na bilboarde, ako reklamu na izolácie.
Ani neviem, či som stihla so všetkými súhlasiť. Jednak ma vyhadzuje moje pomalorýchlostné pripojenie, v práci samozrejme do CCCC mrknem výnimočne, jednak sme doma mali trochu zlé obdobie. Asi úplný záver tých mojich predvianočných a vianočných nehôd a chorôb a rodinnej nepohody bol telefonát od dcéry hneď po 3. kráľoch "Mamíííí, môžem prísť ?" Najprv na týždeň ako hosť, a potom sa z nej pomaly vysúkalo, že nuž teda jej život so snúbencom nie je zrovna to pravé orechové...a tak sa pomedzi plač a smutné vážne rozhovory medzi mladými dospelo k stavu, že zasnúbenie aj spoločná domácnosť sa zrušili a dcéra sa vrátila ku mne. Poprehadzovali sme nábytok, poupratovali šály, pulóvre, rifle a knihy... Bolo to vyčerpávajúce obdobie, nie kvôli námahe so sťahovaním, ale skôr kvôli citovej stránke...Taký rozvod bez papierov po temer 3 ročnom vzťahu...
Rozchod dvoch ľudí je veľmi bolestný. Hlavne, ak sú spolu už nejaký ten "piatok". Ale určite je lepšie rozlúčiť sa na tej kratšej ceste, ako ísť spolu a stále dúfať, že postupom času sa dá všetko zase do poriadku. Držím tvojej dcére palce nech sa z toho smutného obdobia dostane čo najskôr, a nech stretne človeka, ktorý ju bude milovať a bude pre ňu oporou ako sa hovorí, až do konca života.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Oli neboj, dcéra je mladá, trochu skúsila, je späť doma, život musí ísť ďalej....a trom babám je doma určiiite veselo
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Čajíkujem, paralenujem, vitamínujem, ale oproti včerajšku som tuším horšie, ale teraz budem dva dni doma, tak sa snáď z prechladnutia dostanem. j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav si príma mamaj
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Jožka, prvé tri dni bývajú najhoršie.
... aby ti bolo lepšie ...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ďakujem, tak ešte jeden deň mi bude nedobre j
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Jožka, toto sú vitamíniky pre Teba, spapaj celý kôš a zajtra Ti bude určite lepšie.....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mirka ďakujem j
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
[QUOTE=Dav;1287970]Preklad neviem - dačo s veľkou zimou, ale obrázok sa mi páči. Niečo podobné som videla aj na bilboarde, ako reklamu na izolácie.

Doslovný preklad: už je zase veľká zima......
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Dav si príma mamaj
Ďakujem, Tebe aj všetkým, za podporu
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Oli, neboj dcéra sa dá na poriadok, je lepšie sa rozísť teraz ako keby mali ešte aj bábo.....hlavu hore a držím Vám palce.....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Elenka, Jožka, Mysimis, Rodina.... za priateľstvo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jozka56 Pozri príspevok
Mirka ďakujem j
Jožkááááááááááá snáď tú kocka formu nemáš z toho vírusového ochorenia. Vieš koho oslovujú kocková hlava.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Oli rada, veď život naozaj nie je prechádzka ružovou záhradou, ale na to sme tu kamky j
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jozka56 Pozri príspevok
Oli rada, veď život naozaj nie je prechádzka ružovou záhradou, ale na to sme tu kamky j
Čoby nie... samozrejme treba tú ružovú záhradu vidieť a k tomu priateľky dobre prečisťujú zrak.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mysimis Pozri príspevok
Oli, neboj dcéra sa dá na poriadok, je lepšie sa rozísť teraz ako keby mali ešte aj bábo.....hlavu hore a držím Vám palce.....
Ďakujem. Aj ja si hovorím, že je lepší návrat z kratšej cesty. A ako sa vychovávajú deti v neúplnej rodine, ma naučil život ..., a naozaj je dobré, že nemali bábiku, to by bolo oooooveľa horšie.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Čoby nie... samozrejme treba tú ružovú záhradu vidieť a k tomu priateľky dobre prečisťujú zrak.
Ste dobré očné lekárky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať