Zavrieť

Porady

Ako získať priestory baru?

Ahojte..

Mám na vás par otazok,neviem, či som to dala do dobrej témy, ale hadam ano..

Ide o to, mam zaujem o otvorene novej prevadzky baru. Ale je tam jeden problem. Priestor mi blokuje pán, ktorý danú prevadzku baru používa na pranie penazí zo svojej stavebnej firmy. Aby ste boli v obraze, je to uplny pajzel, človek ked tam vojde, dostane facku z neprijemného zápachu. Co sa tyka čistoty, to je na bode mrazu. Poháre neumyté, pani vám donesie nápoj, a na pohari vidíte stopy od rúžu. Vsetko sa lepí, je to tam velmi neprijemné. O blokovaní ani nehovorím. Socialne zariadenia su v dezolátnom stave. Predáva sa tzv. pančovaný alkohol, otvorené viacere flašky rovnakého alkoholu. Zavriet to nezavrú, lebo majitelia zakazdým kontroly podplatia, a tym sa to končí. Navštívila ich hygiena, danový úrad, colníci a nič. Jednoducho sa nechali podplatit.

Idem sa opytat, da sa niečo voči tomuto robit? alebo je to uz davno stratené?
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
adriana007 Pozri príspevok
ale ja nikoho o majetok nepripravujem. Kebyze je to tak ako ma byt, tak sa v tom nerypem. Jednoducho, ak to bude mat aj po kontrolách v poriadku (čo myslim, ze nie) tak to ostane jeho, a moze dalej predavat tie patoky, a prat peniaze.. Je to jednoduche..
A ak tie kontroly nedopadnú dobre, tak ho oberieš o jeho majetok? Podľa akého zákona?
Naposledy upravil marjankaj : 10.01.10 at 16:17
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja by som si do takej fest zadymenej a pripomínajúcej socializmus krčmy kľudne rád zašiel a zažil atmosféru pajzlu.A tie tvoje obvinenia vieš aj dokázať???Tak potom podaj trestné oznámenie.
0 0
adriana007 adriana007

adriana007 je offline (nepripojený) adriana007

a to mozem podat trestné oznamenie?? hm.. ale na čo? na neumyte pohare? :-(
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
adriana007 Pozri príspevok
a to mozem podat trestné oznamenie?? hm.. ale na čo? na neumyte pohare? :-(
Veď tvrdíš že sa tam predáva pančovaný alkohol, perú peniaze , podplácajú kontroly , tak to dokážZaujímave je že ešte neskrachoval ,ono Adrianka sú ľudia ktorým také krčmy vyhovujú
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
adriana007 Pozri príspevok
a to mozem podat trestné oznamenie?? hm.. ale na čo? na neumyte pohare? :-(
Za pokus to stojí
Možno mu naparia 20 rokov za mrežami, zhabú majetok a ty budeš mať cestu voľnú.
0 0
adriana007 adriana007

adriana007 je offline (nepripojený) adriana007

a ze porada.. tu si len kazdy robi srandu..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
adriana007 Pozri príspevok
a ze porada.. tu si len kazdy robi srandu..
Srandu si robíš ty.
Akým právom chceš niekomu siahnuť na jeho majetok?
A ešte chceš po nás, aby sme ti našli dôvod.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

adriana007
toto je naozaj porada ale nečakaj že ti niekto poradí ako vyšupnúť podnikatela z vlastných priestorov preto, že ty tie priestory chceš získať pre seba. To je úbohé. Ved si otvor vo vlastných priestoroch bar a ukáž mu teda ako sa správne podniká.A zlož si tie ružové okuliare a najprv si pozistuj čo obnáša prevádzkovať bar .
1 0
adriana007 adriana007

adriana007 je offline (nepripojený) adriana007

Včera hygiena úplne zavrela ten podnik. Nie na môj podnet, ale na niekoho iného,kto sa v tom vrtal tiez.. Priestor dostal novy majitel..

Dakujem za pomoc...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
adriana007 Pozri príspevok
Včera hygiena úplne zavrela ten podnik. Nie na môj podnet, ale na niekoho iného,kto sa v tom vrtal tiez.. Priestor dostal novy majitel..

Dakujem za pomoc...
Teda už je to vyriešené. Alebo teraz chceš vyšupnúť aj nového majiteľa?
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
adriana007 Pozri príspevok
Včera hygiena úplne zavrela ten podnik. Nie na môj podnet, ale na niekoho iného,kto sa v tom vrtal tiez.. Priestor dostal novy majitel..

Dakujem za pomoc...

A zazvonil zvonec a rozprávky je koniec!!!!!!
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
adriana007 Pozri príspevok
Včera hygiena úplne zavrela ten podnik. Nie na môj podnet, ale na niekoho iného,kto sa v tom vrtal tiez.. Priestor dostal novy majitel..

Dakujem za pomoc...
Kto zaváha, ne.....
0 0
adriana007 adriana007

adriana007 je offline (nepripojený) adriana007

..ved prave.. prosila som o pomoc, o radu.. a Vy ste ma hned odsudili.. no ale čo uz..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
adriana007 Pozri príspevok
Včera hygiena úplne zavrela ten podnik. Nie na môj podnet, ale na niekoho iného,kto sa v tom vrtal tiez.. Priestor dostal novy majitel..

Dakujem za pomoc...
adriana007 Pozri príspevok
..ved prave.. prosila som o pomoc, o radu.. a Vy ste ma hned odsudili.. no ale čo uz..
Tak toto je trochu divné. "Hygiena" predsa tiež nemôže len tak zo dňa na deň niekomu zobrať majetok. Len prepis na katastri trvá nejaký čas.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
adriana007 Pozri príspevok
..ved prave.. prosila som o pomoc, o radu.. a Vy ste ma hned odsudili.. no ale čo uz..

Divné! Hygiena síce môže zavrieť podnik,ale pokial si majitel platí riadne a včas nájomné,tak sa asi bude starať o to,aby nedostatky odstránil a pokračoval v prevádzkovaní ďalej! Ale,myslím že nemá význam túto tému rozoberať ďalej! Prajem všetkým príjemný deň!
0 0
adriana007 adriana007

adriana007 je offline (nepripojený) adriana007

Majitel sa toho vzdal, ze to opravovat nejde, ze to sa toho chce zbavit.. no
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ten sucany (druhy) majitel zrejme namiesto vypisovania na Poradu zasiel do Coop Jednota a informoval ich, ze ak sa uvolni nejaky priestor, ze bude mat zaujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať