Zavrieť

Porady

Avast Antivirus

Ahoj,prosím Vás,nemáte niekto plnú verziu antirítusového programu avast?Veľmi by som ho totiž potrebovala.Možno sa pýtate,prečo si ho nestiahnem,ale stahovala som si ho z jedneho uz okukaneho fora,a vzdy sme s nim boli naplno spokojni,az doteraz...Totižto,keď sa mi sťahoval,už bol skoro stiahnutý,ale antivirus,čo teraz mám skúšobnú verziu,mi ukázal,že sa tam nachádza vírus trójsky kôň.Našťastie ešte nebolo neskoro a dala som prerušiť spojenie.Prosím vás,ak ho niekto máte v plnej verzii bez vírusu,dajte vedieť.leila3911
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to Chobot: ja som sa na vlada nevrhla len tak, keby bol vysvetlil tak ako ty, čo vlastne priložil, tak by som bola ticho, ale začať sa oháňať tým, že ho názor druhého nezaujíma- na to som veru reagovala. A za ďalšie, keď bola jeho rada legálna a v poriadku, tak mal svoje príspevky ponechať aj s patričným vysvetlením.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

willma Pozri príspevok
to Chobot: ja som sa na vlada nevrhla len tak, keby bol vysvetlil tak ako ty, čo vlastne priložil, tak by som bola ticho, ale začať sa oháňať tým, že ho názor druhého nezaujíma- na to som veru reagovala. A za ďalšie, keď bola jeho rada legálna a v poriadku, tak mal svoje príspevky ponechať aj s patričným vysvetlením.
V tom s tebou súhlasím, že jeho reakcia bola trochu prehnaná.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Chobot Pozri príspevok
Veľmi jednoducho, veď existuje kopec password recovery programov (pre zip, rar, word, excel...).
Mimo témy:
Ahoj chobot.
Musím sa priznať že som prekvapený že si mal chuť skúsiť to heslo natvrdo rozlúsknuť. Ja sa priznám že by som to považoval za stratu času. Aj keď chápem dôvody pre ktoré si to spravil a dobre že sa ti to podarilo.
Pretože normálny človek ak niečo chce zaheslovať, tak nezvolí heslo "40". Ak áno, tak sú na to len dva dôvody - nezáleží mu na tom aby to heslo nebolo prelomené, alebo - jeho IQ sa rovná sile toho hesla.
Píšem to len preto, aby sa niekto nedostal do omylu že heslá sa len tak ľahko dajú prelomiť, aj keď použije softvér na zlomenie hesla. Som si na 100% istý, že ak by tam bolo heslo typu "f1X,bu(45z5k" - tak by nebolo v reálnom čase možné heslo prelomiť.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stevo5 Pozri príspevok
Mimo témy:
Ahoj chobot.
Musím sa priznať že som prekvapený že si mal chuť skúsiť to heslo natvrdo rozlúsknuť. Ja sa priznám že by som to považoval za stratu času. Aj keď chápem dôvody pre ktoré si to spravil a dobre že sa ti to podarilo.
Pretože normálny človek ak niečo chce zaheslovať, tak nezvolí heslo "40". Ak áno, tak sú na to len dva dôvody - nezáleží mu na tom aby to heslo nebolo prelomené, alebo - jeho IQ sa rovná sile toho hesla.
Píšem to len preto, aby sa niekto nedostal do omylu že heslá sa len tak ľahko dajú prelomiť, aj keď použije softvér na zlomenie hesla. Som si na 100% istý, že ak by tam bolo heslo typu "f1X,bu(45z5k" - tak by nebolo v reálnom čase možné heslo prelomiť.
Máš absolútne pravdu. Sila hesla rastie s počtom jeho znakov. Pre tento prípad som nechal otestovať heslá s dlžkou 1-6 znakov, pričom testovalo čísla, malé písmená, veľké písmená. špeciálne znaky a medzere som vylúčil. Takže takýmto spôsobom sa dá prelomiť slabé až mierne stredne silné heslo. Teda bolo šťastie, že autor použil takto slabé heslo.

Keby niekto chcel prelomiť heslo, ako si udal (12 znakov), tak by to tomu softu trvalo možno rok, kým by otestoval všetky kombinácie. Takže ak chce niekto dobre zabezpečiť svoje súbory, treba dať heslo minimálne 10 znakov a použiť aspoň 1 špeciálny znak (napr. €, @, & a pod.).
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Pre zaujimavost prikladam test antivirov:
http://www.dsl.sk/article.php?article=8489&title=

Avast s Nodom si neviedli az tak zle
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať