Zavrieť

Porady

MMS (Miracle Mineral Supplement)

Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

wegamizi Pozri príspevok
lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.
som aj ja zvedavá, rada by som porovnala skúsenosti s užívaním...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ĽUDIA , VEĎ ČÍTAJTE .....

napríklad :

DMSO je dobre známa látka užívaná lekármi v širokom merítku od roku 1955 a dá sa zohnať v lekárňach alebo na internete.
...kde to bolo doteraz ???...

A toto ma dorazilo .....

Rakovina

Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6×6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, naobed a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1×1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2×2, ďalší deň 3×3 atď. Pokiaľ sa ale objavia nevoľnosti, zvracanie alebo hnačky, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovaní kvapiek znovu pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 – 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou na zintenzívnenie liečby je popri užívaní MMS1 užívanie MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/...i-a-tehotnych/

Že po kvapkách 1x1 , potom zvyšovať ....dovoľte sa mi zasmiať ....kua , keď mi spustili chemo do žili ...36 hodín v kuse tiekla chémia , že iná káva to bola a overená !!!

Veď aj preto som ešte " tu " , nervy vám žeriem ....

Keby to také fasa bolo , tak chlapík je držitelom všetkých rôznych ocenení , Nobelovkou končiac ...nie milionár , ale MILIARDÁR ...posledný rebríček najbohatších by surovo vyhral , mal by imanie ako všetci dohromady ....

Ale , inak , prírodu neodsudzujem ...príroda je všemocná ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
deane7 Pozri príspevok
Nevieš čo píšeš. Nepleť MMS a DMSO. Jim Humble lieči hlavne maláriu a čo sa týka rakoviny tak zatiaľ sa jej liečba pomocou MMS iba skúma.
....necituješ , takže sa len domnievam , že ku mne zdvíhaš varovný prst na obranu menovaného a aj uvedenej procedúry .....

Takže , milý deane7, nemýľ si prosím Ťa citáciu s mojím textom ...

To , čo píšem , to som , ku..a prežil , o tom sa s Tebou nemienim baviť ....

To , čo som CITOVAL , tak to vonkoncom neriešim ...ALE viď nasledovné
MMS pri chrípke, rakovine, AIDS, bolesti zubov a ďasien, u detí a tehotných
V tomto článku nájdete ukážky protokolov, ktoré sa osvedčili pri liečení niektorých chorôb pomocou MMS.
Rakovina

Štádium 1-3: Účinnou metódou na zvládnutie rakoviny je protokol zvaný 6×6. To znamená, že užijete šesť kvapiek MMS aktivovaných 30 kvapkami aktivátora, a po hodine ďalších šesť aktivovaných kvapiek, a to opakujete trikrát denne: ráno, naobed a večer. Samozrejme, pri ťažkých prípadoch rakoviny začnite dávkou 1×1. Túto dávku môžete každý deň zvyšovať, teda 2×2, ďalší deň 3×3 atď. Pokiaľ sa ale objavia nevoľnosti, zvracanie alebo hnačky, znížte dávku o jednu alebo aj dve kvapky aspoň na jeden deň, potom v zvyšovaní kvapiek znovu pokračujte. Takto môžete postupne zvyšovať dávku až na 15 kvapiek. Pri tomto počte by už rakovina mala byť skoro vyliečená.

Štádium 4: Ďalšou metódou na zvládnutie rakoviny je užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 – 10 kvapiek každú hodinu.

Ďalšou možnosťou na zintenzívnenie liečby je popri užívaní MMS1 užívanie MMS2 kapsúl, a to aspoň štyri krát za deň, s postupným zvyšovaním na šesť a viac za deň. Samozrejme, začnite pomaly, uvidíte, ako to vaše telo bude zvládať.
Takže ja nepíšem , ja citujem .....


Vyhlásenie:
Všetky informácie na stránkach Regeneračného centra pochádzajú od pána Jima V. Humbla. Firma MMS Slovensko (distribútor MMS a knihy o MMS na Slovensku) ani Regeneračné centrum neposkytuje žiadne informácie ani návody pre používanie MMS.
A hento vyhlásenie je alibizmus jak sviňa ....

MMS je zázračným přípravkem pro Vaše zdraví.

Jim V. Humble doporučuje tuto přípravu MMS:

Jeho příprava je neuvěřitelně jednoduchá a rychlá.

Platí zásada, že je nutné používat přesně koncentrovaný profesionálně připravený roztok MMS a Aktivátor - 10% roztok kyseliny citronové (na každou jednu kapku MMS připadne pět kapek aktivátoru).

MMS – je dodáváno v již připravené koncentraci v hnědých, plastových 100 ml. lahvičkách (č.1)

Aktivátor – příprava : smícháte 1 díl krystalické kyseliny citronové s 9 díly destilované nebo čištěné vody. Tak vznikne 10% roztok kyseliny citronové (např. 1 zarovnaná polévková lžíce krystalků kyseliny citronové a 9 lžic vody).
Promíchejte vzniklý roztok až do té doby, kdy budou krystalky zcela rozpuštěny. Tím je aktivátor připraven k použití. Nalijte vzniklý roztok do lahvičky označené jako Aktivátor (č.2)
Příprava MMS:

Platí zásada – na jednu kapku MMS vždy přidat 5 kapek Aktivátoru.
1. Kápněte jednu kapku MMS do suché sklenice.
2. Přidejte do stejné sklenice 5 kapek Aktivátoru
3. Promíchejte a nechte 3 minuty reagovat.
4. Po uplynutí 3 minut dolijte sklenici pitnou vodou nebo čerstvě vylisovanou jablečnou šťávou a vypijte


Při zvyšování počtu kapek MMS je nutné vždy na každou kapku MMS přidat 5 kapek Aktivátoru

Příklad: 6 kapek MMS + 30 kapek Aktivátoru, dobře promíchat, počkat 3 minuty, dolít vodou a vypít.

Upozorňujeme, že chuť MMS s aktivátorem a vodou je mírně řečeno nedobrá. Místo vody na dolití se dá použít čerstvě vylisovaná jablečná nebo ananasová šťáva. Pokud použijete kupovanou, doporučujeme BIO jablečný mošt bez přidaného vitamínu C (E 300).
Naposledy upravil buchač : 21.03.10 at 18:58
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wegamizi Pozri príspevok
lofr:Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.


Tak ako to dopadlo? Pochval sa. Sme zvedavi.
...aj ja ....

Zatiaľ sa tu spomenuli kŕčové žily a hemeroidy ....inak nič ...

Inak na hemeroidy je dobrý kúpeľ z dubovej kôry a iné prírodné produkty ...tiež sú na nete ......napríklad ...

http://www.beltina.cz/onemocneni/hemeroidy/
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Keď sa so mňou nemieniš baviť tak ma necituj a nereaguj na mňa. Ja už na Teba reagovať nebudem, urobil som si o Tebe názor a nezaujímaš ma.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

buchač Pozri príspevok
ĽUDIA , VEĎ ČÍTAJTE .....

napríklad :



...kde to bolo doteraz ???...

A toto ma dorazilo .....

http://regeneracnecentrum.sk/clanky/...i-a-tehotnych/

Že po kvapkách 1x1 , potom zvyšovať ....dovoľte sa mi zasmiať ....kua , keď mi spustili chemo do žili ...36 hodín v kuse tiekla chémia , že iná káva to bola a overená !!!

Veď aj preto som ešte " tu " , nervy vám žeriem ....

Keby to také fasa bolo , tak chlapík je držitelom všetkých rôznych ocenení , Nobelovkou končiac ...nie milionár , ale MILIARDÁR ...posledný rebríček najbohatších by surovo vyhral , mal by imanie ako všetci dohromady ....

Ale , inak , prírodu neodsudzujem ...príroda je všemocná ...
Verim, ze taketo 100% recepty na liecbu rakoviny, ta vyvadzaju z miery. Mam rodicov, ktori obaja sa liecia z tejto pliagy, takze chapem tvoje pohnutky takto reagovat. Chemoterapia ako taka pri liecbe rakoviny je v mnohych pripadoch ucinna, ale vieme, na druhej strane ake svinstvo sa dostava do tela pacienta. Vsetko je to na organizme, ako bojuje s chorobou a ako bojuje aj s chemoterapiou.
Tym, ze ma zaujimaju aj ine liecebne metody roznych chorob, chcem si len rozsirit obzor vedomosti inych moznosti. Je na kazdom z nas, ako kto pocuva svoje telo a dokaze reagovat na rozne signaly. Tam je zaklad uzdravenia a dalsieho plnohodnotneho zivota. Ked niekto nechce, nepomoze ani chemo ani MMS ani iny zazrak.
1 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

deane7 Pozri príspevok
Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Ja som pochopila túto tému ako výmenu skúseností s užívaním MMS. Som tu očakávala príspevky od užívateľov, bez ohľadu na to, či by boli pozitívne alebo negatívne.
Nemám nič proti tomu, ak tu niekto cituje info z webu a pridá k tomu vlastný názor. Ale užívateľ MMS by som povedala je už na trochu vyššom leveli ako len teoretik......ja som si pred kúpou MMS prečítala veľa diskusných fór na túto tému, kde sa vyjadrovali užívatelia....užívala som ho, mám teraz prestávku, nepozorujem na sebe žiadne zhoršenie zdravotného stavu, našťastie som neliečila nič závažné ako rakovina a pod....skôr som si liečila silné prechladnutie a prvýkrát v živote som dostala herpes, takže sa mi aj rýchlejšie vyliečil...dokonca aj kúpeľ a pridávanie MMS do šampónu môžem tiež doporučiť.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ja nechápem prečo tu niektorí používajú citácie na predchádzajúci príspevok a prečo niekto nevyberie len niečo konkrétne z príspevku ak už cituje. Potom sa v tom nevyzná ani divá sviňa a porada stráca zmysel. Poznám ľudí čo na MMS nedajú dopustiť. Jeden známy keď ide na malú tak nemusí sedieť ako žena a necvrká 5 minút. Mňa bolelo rameno a pichalo pod pažou rok, nepomohla elektroliečba 15x ani ultrazvuk 10x ani maste ani tabletky, po týždni s MMS sa bolesť záhadne stratila.
Na inom fóre jeden píše že si urobil kúpeľ s MMS2 a po dvoch takých kúpeľoch sa mu stratili problémy s hemoroidami a svrbením. Ja som používal masť aj čípky, odkedy sa kúpem v MMS nepoužívam. Dubová kôra poctivo aplikovaná takmer žiaden efekt. MMS - úľava. Neviem čo by som k tomu dodal.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

asi by si dodal len toľko, že niet nad vlastnú skúsenosť...a to hovorí za všetko.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Keď som založil tému, hneď ma podozrievali z dílerstva, niekedy radšej držať hubu a nechať si to pre seba.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

len kľud, ja som sa tu na porade tiež stretla s niečím podobným, to že sa človek pýta na nejaký produkt hneď neznamená že ho predáva...tiež nemám rada tzv. jasnovidcov, čo hneď vedia aký máš úmysel...
a ako dlho užívaš MMS ak smiem vedieť? používaš ho v kvapalnej forme alebo v tobolkách (tuším sa to nazýva MMS2) ?
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Začal som po vianociach. Dostal som sa na 3x denne 16 kvapiek. Robím si aj kúpeľ, cca 200 kvapiek. Skúsil som aj MMS2, dnes som si s MMS2 urobil kúpeľ. Teraz neužívam nič, (vnútorne) treba robiť aj prestávku.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

no ja som sa dostala na max. 12 kvapiek 2x denne....ale mám tiež prestávku, chcem si kúpiť MMS2, keďže je možnosť dávkovania cez tobolky...v robote nemám na to podmienky aby som si kvapkala MMS a zasmradila kanceláriu výparmi z Cl ....chcem vyskúšať dávkovanie častejšie ale v menších dávkach, čítala som, že je to efektívnejšie, ale vyskúšam a uvidím, či to aj na mňa platí...kúpeľ ale nie až 200 kvapiek, bolo to menej, koľko už neviem ale mám to napísané v letáku...
s koľkými kvapkami čistíš vaňu?
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Pri takej dávke 200 kvapiek a kedže si to robíme často, aj žena, tak vaňu stačí len umyť. Mám novú akrylátovú vaňu a stále je čistá. Ak si budeš robiť kúpeľ s 20 - 30 kvapkami tak má čistenie význam. To MMS2 ale nekupuj od MMS, lebo tam je to drahé. Ja som dal za kilo 300 českých korún a je to 90%-né, z MMS posielajú myslím 70%-né. Ide len o to, aby to bol ten chlornan vápenatý. Používa sa to na dezinfekciu bazénov, kúpiš všade kde predávajú prípravky na hygienu bazénov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

deane7 Pozri príspevok
Začal som po vianociach. Dostal som sa na 3x denne 16 kvapiek. Robím si aj kúpeľ, cca 200 kvapiek. Skúsil som aj MMS2, dnes som si s MMS2 urobil kúpeľ. Teraz neužívam nič, (vnútorne) treba robiť aj prestávku.
Ešte mi prosím Ťa objasni, aký je rozdiel medzi MMS a MMS2.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

MMS je chloritan sodný, užíva sa aktivovaný kys. citrónovou
MMS2 je chlornan vápenatý, užíva sa naplnený v tobolkách - granulky
Popísal by som Ti to, ale vlastne by som iba kopíroval, pozri si podrobnosti tu:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
Akúsi oficiálnu stránku neuvádzam pretože tam sa to aj predáva a dosť draho. Na tom fóre zistíš podrobnosti a klubáci aj posielajú z veľkého balenia oveľa lacnejšie. MMS2 kúpiš aj v Maunfilde či iných predajniach kde sa predávajú prípravky k bazénom, len musíš prečítať čo je tam napísané, musí tam byť chlornan vápenatý.
Naposledy upravil deane7 : 22.03.10 at 20:50
2 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

link na diskusné fórum u pramene.cz o MMS som si aj ja prečítala a musím povedať, že mi to veľa dalo, dokonca tam je aj zverejnená excelovska tabuľka, kde sú rozpísané dávky pre dospelých a deti.....čo sa týka dodávateľa MMS toho som si našla inde viď http://www.porada.sk/t129274-kvapky-mms.html
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Je to dobrý biznis. Aktivátor kupovať nepotrebujem, je to len obyčajná čistá kyselina citrónová za pár centov (bez cukru a bez pridaného vitamínu C, žiaden citrovit ani vitacit) a liter MMS bežne posielajú iní za 10€. 1,5 litrovú fľašu aj s dobierkou tuším za 18€ a môžeš sa kúpať aj dezinfikovať, ja s tým občas aj kľučky, wc dezinfikujem.

Tú kyselinu citrónovú už nerobíme 20%-nú ale 50%-nú, teda objemovo s vodou 1:1. Potom sa to jednoduchšie dávkuje, na 1 kvapku chloritanu 1 kvapka aktivátora. Fľašky Bralen kúpiš v lekárni 50ml za 18 centov, majú hore kvapátko.
1 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

bol by si taký dobrý a poslal mi kontakt cez SS na dodávateľa od ktorého si si objednal ty?
a ďakujem za doterajšie informácie a rady
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať