Zavrieť

Porady

Sociálna poisťovňa - veľmi súúúúúúúúrne

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ahojte.

Práve vypĺňam mesačný výkaz do sociálnej poisťovne zasielanom elektronickou formou. Mám dvoch zamestnancov na DoBPŠ, čiže za nich vypĺňam len úrazový fond, ale nechce ma pustiť ďalej, lebo stále vypisuje, že nemám vyplnené ostatné kolónky. Neviete čo mám robiť?

Ešte jedna vec. Kam sa má platiť garančné poistenie a rezervný fond solidarity? Vo výkaze pre soc. poisť. to nie je.
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Evaman
Vďaka Jani a prosím Ťa, ešte stále platí, že www.socpoist.sk ? Lebo na tejto stránke mi stále vyhadzuje error a stránka sa nedá zobraziť. Všetky akékoľvek ostatné stránky mi fungujú len táto nie. Som z KE, prosím všetkých , tiež z KE , ktorým sa chce aby mi napísali či im funguje stránke. Aj keď oblasť by na to vplyv mať nemala.
Díky
Som tiež z KE. Vyťukala som www.socpoist.sk a nabehla mi ich stránka úplne bez problémov.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No to som z toho jeleň, veď som ani nastavenia žiadne nemenila, asik idem volať správcovi siete.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Evaman
No to som z toho jeleň, veď som ani nastavenia žiadne nemenila, asik idem volať správcovi siete.
Skús zavolať a daj potom vedieť, čo ti povedali.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No takže , ráno robili údržbu siete, zrejme tam niečo pošahali, už mi stránka socky nabehla, tak neviem kde bola chyba.
Ale už sa párkrát stalo, že ak robia údržbu siete , odpoja internet celkom a potom nás jednoducho zabudnú pripojiť a my čakáme ako takí .. Potom voláme , že čo sa deje, že pol dňa nejde internet a oni , že jáj, sme vás zabudli pripojiť. Alebo niečo prenastavia a potom tu behajú hore dolu a nevedia to zas spojazdniť. Hrôza a potom vraj plať za služby !!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať