Zavrieť

Porady

elektronicky podpis ako na to?

po novele zakona je mozne ziadat o vratenie dane elektronicky ale so zarucenym el. podpisom.....kde a ako sa vybavuje? ma s tym skusenost? velmi by mi to pomohlo

dakujem
Naposledy upravil Dav : 21.07.11 at 17:41
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ano ano. To bol najvacsi problem vcera. vsetko nainstalovane, vsetko ficalo na prvy krat. A pridat certifikat mi neslo. Zabudla som na Tvoju radu, ze to sa da len do 13.tej. Dnes rano som to uz nahodila a vecer budem posielat "poštu" uz
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Keď si zvykneš na ZEP, už sa ho nebudeš chcieť nikdy vzdať, ver mi. Viem o čom hovorím ! /nie je to žiadna reklama, je to iba komfort, ktorý si môžeme pri svojej práci dovoliť./
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes komfort - zajtra nutnosť
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ano ano, preto som si ho vybavila. Bola som vystrasena vysokymi poplatkami, lebo som tomu nerozumela, a ked clovek otvoril cenniky certifikacnych autorit, tak ho hned zavrel s tym, ze tak toto nie je este pre mna. Ked uz tomu chapem, tak som si to hned kupila.... prvy rok sice vyssie naklady, ale kazdy dalsi 19,90 € bez DPH je suma ktoru urcite miniem na benzin na vsetky urady...

Vybavujem elektronicke vsetko teraz. Aj zdravotnu poistovnu.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Presne tak, pomaly sa stane nutnosťou. A tá cena veru nie je žiadny strašiak. Len si to ľudia nechcú uvedomiť, že ozaj koľko stojí poštovné, benzín. Nik si však neváži cenu svojho času ! Ten má pre mňa niekedy najvyššiu cenu.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som tie cesty na urady vzdy spojila s kamoskou a s kavickou, tak pre nas to bol relax Pokial to samozrejme nedopadlo tak ze klient podpisal papiere 2h pred zaverecnou danoveho uradu, ktory mam 30km od bytu...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Prvy podany Prehlad o zrazenych a odvedenych preddavkoch na dan

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

Všetkym dakujem, ktori sa pricinili o tento uspech
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
zk24 Pozri príspevok
Prvy podany Prehlad o zrazenych a odvedenych preddavkoch na dan

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

Všetkym dakujem, ktori sa pricinili o tento uspech

Tak prijmi prvú GRATULÁCIU odo mňa !
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a odo mňa druhú
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zk24 Pozri príspevok
Prvy podany Prehlad o zrazenych a odvedenych preddavkoch na dan

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

Všetkym dakujem, ktori sa pricinili o tento uspech
pohodička však? kafino na stole, čítačka v usb porte, klik, klik, klik a pá, pá (ukladaj si kópie správ o podaní)
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vsetko ukladam
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Ja som si kúpil zaručený elektronický podpis na základe info, že sa uvažuje zaviesť od nového roka aj podávanie priznaní k DPH len elektronicky. Cestou e-Taxu na základe dohody o el. komunikácii s jednotlivými DÚ som už predtým podával za seba a dvoch klientov dokumenty elektronicky. Obtiaž bola v tom, že som išiel vždy na tri rôzne kontá. Teraz je tých subjektov na elektronickú komunikáciu viac a všetky ich mám na svojom konte. Je to oveľa pohodlnejšie a prehľadné.
Momentálne neviem, či je (bude?) povinnosť podávať priznania k DPH len elektronicky. Viete o tom niečo? Ďakujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Peter, pozri tento link

http://www.porada.sk/t168568-elektro...-1-2012-a.html
1 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Vďaka!!! Nie som zorientovaný. Mal som dlhú absenciu :-)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Však už som Ťa tu dlho nevidela
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
STRELEC Pozri príspevok
...
Momentálne neviem, či je (bude?) povinnosť podávať priznania k DPH len elektronicky. Viete o tom niečo? Ďakujem....
Táto povinnosť je zakotvená v § 14 Daňového poriadku a od 1.1.2012 bude platiť, že daňové priznania sa budú podávať elektronicky.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Doplním, že už všetky DP k DPH podávané v januári 2012, teda už za 12/2011 a 4.kv. 2011.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som dnes vybavila uz aj el.podatelnu na VšZP. Teda tobol zažitok. Tam zaspal život v tej Ružovej doline. na sociálke, kde som myslela ze budem nadavat a cakat 2 hodiny, tam som bola vybavena za tri minuty pri okienku + čakanie 10 minut.

Zdravotna poistovna ma na salame totalne. Vybavila som, ale myslela som ze ma porazi...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

zk24 Pozri príspevok
Ja som dnes vybavila uz aj el.podatelnu na VšZP. Teda tobol zažitok. Tam zaspal život v tej Ružovej doline. na sociálke, kde som myslela ze budem nadavat a cakat 2 hodiny, tam som bola vybavena za tri minuty pri okienku + čakanie 10 minut.

Zdravotna poistovna ma na salame totalne. Vybavila som, ale myslela som ze ma porazi...
tiez som mala zazitok pri vybavovani el.podatelne v zdravotke... ale este sa netes... ja som zistila az doma, ze certifikat nenainstalujem na domacom pc, lebo to treba urobit na tom na kt. som si zriadovala konto a poslala ziadost o ES... takze som zvedava, ci aj podavat budem moct len z toho pc... ak ano, tak to bude este zaujimave... :/
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

andreaS Pozri príspevok
tiez som mala zazitok pri vybavovani el.podatelne v zdravotke... ale este sa netes... ja som zistila az doma, ze certifikat nenainstalujem na domacom pc, lebo to treba urobit na tom na kt. som si zriadovala konto a poslala ziadost o ES... takze som zvedava, ci aj podavat budem moct len z toho pc... ak ano, tak to bude este zaujimave... :/
ano to viem. Na to ma upozornovali na hotlinke, ked som tam volala. mala som to rozpracovane v praci, a som to teda vypla a vygenerovala certifikat z domu, lebo odtial budem podavat vykazy.

ono to musis vraj len rozbehat na tom pocitaci kde si to vytvarala, nasledne sa da certifikat skopirovat trebars na usb a uz mozes podavat z hociktoreho. Len prvotna instalacia musi prebehnut na tom pocitaci. Je to strasna volovina, ale co uz. Bola som upzornena
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať