Zavrieť

Porady

elektronicky podpis ako na to?

po novele zakona je mozne ziadat o vratenie dane elektronicky ale so zarucenym el. podpisom.....kde a ako sa vybavuje? ma s tym skusenost? velmi by mi to pomohlo

dakujem
Naposledy upravil Dav : 21.07.11 at 17:41
Usporiadat
Flasho Flasho

Flasho je offline (nepripojený) Flasho

A to presne ako zistim ci mi konto spristupnene na sluzbu vratenie dani??? Momentalne som to podaval tak ze som sa prihlasil na drsr tam dal vyber subjektov potom klikol na polozku vratenie dph. tam klikol na prihlasit a nasledovne som bol presmerovany na stranku VAT Refund. Tam vsetko vypisem ale ked dam odoslat na EP tak sa nic nestane a neviem to podpisat
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Máš túto službu sprístupnenú príslušným DÚ daňovníka, za ktorého ideš žiadať vrátenie DPH zo zahraničia ? To nejde samopreklikaním sa.

Ja mám napríklad 18 daňovníkov na elektronické podávanie DP sprístupnených a štyroch mám výlučne len na vrátenie DPH. Toto máš ?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
To konto k vráteniu DPH sa aktivuje na základe písomnej žiadosti a plnej moci a doloženej registrácie na portáli drsr.sk.

Nemôže sa ti náhodou podpisovač Xades schovať niekde na pozadí a preto ti nepovolí podpísať ? Mne to šlapalo ako švajčiarske hodinky, tento týždeň
Naposledy upravil Economic : 30.09.12 at 14:56
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Flasho Pozri príspevok
Vie mi niekto poradit snazim sa prehodit v drsr na zep ale nejde mi to. Dam spravu certifikatov tam kliknem na tlacitko testovat nasledovne sa vypise Spôsob Vašej el. komunikácie je možné zmeniť. Potom kliknem na chcem pouzivat ZEP v komunikacii s danovou spravou a nic sa nestane. Mozem kliknut kolko chcem a nic to nespravi. Mam nainstalovany d.signer aj xades, k tomu aj Siemens cardOS a tak isto aj Siemens card OS API 3.2. Vie mi s tym niekto poradit potrebujem podpisat tlacivo na vratenie DPH ale to mi nejde po jeho vypisani kliknem na Podat na EP vyskoci tabulka prosim cakajte ta za chvilu zmizne a nic sa nestane pls o radu uz neviem co s tym
Máš špatne nainštalovanú podpisovú politiku. Potom treba do systému pridať certifikát a až potom je možné podpísať žiadosť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať