Zavrieť

Porady

elektronicky podpis ako na to?

po novele zakona je mozne ziadat o vratenie dane elektronicky ale so zarucenym el. podpisom.....kde a ako sa vybavuje? ma s tym skusenost? velmi by mi to pomohlo

dakujem
Naposledy upravil Dav : 21.07.11 at 17:41
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
SZ máš predsa aj v elektronickej podobe, a ak nie, tak sa nedá nič robíť oscanuješ.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

SZ mám aj v elektronickej, ale teda ako ju pošlem nepodpísanú spoločníkmi ? celkom dobre tomu nerozumiem
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
kremienok76 Pozri príspevok
SZ mám aj v elektronickej, ale teda ako ju pošlem nepodpísanú spoločníkmi ? celkom dobre tomu nerozumiem
SZ sa podpíše a potom sa skenuje aj s overovacími pečiatkami /pri prvozápise/. pri úplnom znení /teda pri zmene/ stačí keď ho konateľ podpíše, nemusí sa overovať.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
kremienok76 Pozri príspevok
SZ mám aj v elektronickej, ale teda ako ju pošlem nepodpísanú spoločníkmi ? celkom dobre tomu nerozumiem
podľa mňa sa to dá nejako technicky skombinovať
všetky strany SZ z elektronickej verzie plus poslednú s podpismi a pešiatkami o overení sa oscanujú, menej roboty, či?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Keď sa chce, všetko sa dá technicky, veru aj takto.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Dá sa to.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

jáááj, fakt vám všetkým ďakujem, myslím, že keď začnem tak to pôjde samo ... idem robiť tri nabudúci týždeň tak dúfam, že si to nacvičím...
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Tak držím mocne palčeky
0 0
Martin_Timko Martin_Timko

Martin_Timko je offline (nepripojený) Martin_Timko

kremienok76 Pozri príspevok
jáááj, fakt vám všetkým ďakujem, myslím, že keď začnem tak to pôjde samo ... idem robiť tri nabudúci týždeň tak dúfam, že si to nacvičím...
To som si myslel aj ja, natrapil som sa so skenovanim, nebolo to az tak, ze to islo samo. Snad to tebe pojde lepsie. Ozaj a registraciu mas uz urobenu na Portali?
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

Martin_Timko Pozri príspevok
To som si myslel aj ja, natrapil som sa so skenovanim, nebolo to az tak, ze to islo samo. Snad to tebe pojde lepsie. Ozaj a registraciu mas uz urobenu na Portali?
No pekne, zasa niekto nepotešil.... registráciu ako takú mám, notársku zápisnicu som posielala v piatok, tak dúfam, že okolo utorka mi to spojazdnia.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Prečo nepotešil... len málo upozornil.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

ešte vás chcem poprosiť o radu: ten elektronický formulár návrh na zápis, podpisy sa overujú ? alebo spoločníci len podpíšu neoverene a ja ZEP-om podpíšem ?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
kremienok76 Pozri príspevok
ešte vás chcem poprosiť o radu: ten elektronický formulár návrh na zápis, podpisy sa overujú ? alebo spoločníci len podpíšu neoverene a ja ZEP-om podpíšem ?

Na elektronickom formulári overiť podpis ? To by sa ako malo ?

Nie elektronický formulár podpisuje oprávnená osoba ZEP-om.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
To od kedy už na tom maturuješ ? Oplatilo sa Ti vôbec k vôli tomuto vybavovať ZEP a všetko okolo toho ?
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

ahojte všetci, tak vás zasa idem poprosiť o radu: pri tretej s.r.o. mi prišlo zamietnutie, máme chybu v ZS, dá sa to nejako doložiť cez portal.gov.sk alebo len v papierovej forme na súd ? lebo dopátrať sa k tekajto informácií je dosť problém ... a hlavne keby som to podala celé znova opravené, nedá sa na OS v BB vrátiť poplatok ... vďaka za pomoc
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
kremienok76 Pozri príspevok
ahojte všetci, tak vás zasa idem poprosiť o radu: pri tretej s.r.o. mi prišlo zamietnutie, máme chybu v ZS, dá sa to nejako doložiť cez portal.gov.sk alebo len v papierovej forme na súd ? lebo dopátrať sa k tekajto informácií je dosť problém ... a hlavne keby som to podala celé znova opravené, nedá sa na OS v BB vrátiť poplatok ... vďaka za pomoc
Samozrejme, dá sa to urobiť cez portálgov.
Alebo aj v papierovej forme, no prílohy musia byť 2x.
je to všetko v cene súdneho poplatku už zaplateného.
Všetko to urobíš v rámci tohto podania.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

nahráva sa tlačivo námietky, cez zmenu či nový zápis ? lebo sa nedá ani spisová značka nahodiť cez portal ...
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Na portáli je možnosť voľby podania Námietok...
No vyplňuješ aj tlačivo Námietok zo stránky www.orsr.sk a ak je treba, aj nový návrh vyplňuješ... Neviem čo je v Námietke, ťažšie sa mi preto presne odpovedá.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

ja už som na hlavu padnutá, alebo prepracovaná....x-krát som pozerala ten zoznam... ďakujem krásne, už to vidím, fakt vďaka
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Rado sa stalo !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať