Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ďakujem za hlboké "erotické" zážitky. Neľutujem, že som bola na stretku. Doma som hneď informovala ako často sa stretka konajú s upozornením, že to celoslovenské je 3 dni - bacha na to. A tak ako píše Tinika, so všetkými sa mi snívalo len škoda, že neviem ktorá ste ktorá . No raz darmo Sito je sito, rýchlo príde rýchlo odíde tak ako keď dáš múčku na sitko.Krásny víkend.
PS: S tým stretkom v Blave som myslela vážne.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

A samo ďakujem za odvoz Jurajovi, príjemnej osôbke a Monike a jej "vodičovi" za bezpečný návrat.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Good morning....

4 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Troškan pozde, milý drozde ...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dobréééé ránko všetkým ,
hlásim príchod o pol jednej v noci domov, po príchode som už nemala síl zapínať pc, letela som ako nenormálna, pod 90 ani cez dedinu (ale pssst), to zo strachu, aby ma niekto nečapol po ceste (ukrajinci-mafianci) ,

a ďakujem za príjemne strávený večer v spoločnosti vás všetkých, organizátorkam Hnedoočke a Evke, Paťkovi - najmladšiemu členovi stretka, že mi dovolil ho pomojkať , Lenuške, Tinike, Buchymu, Majke67, Milke a proste všetkým zúčastneným za super náladičku, rada som spoznala nových členov promont majku, natku a aby som nezabudla, prekvapkanááá som bola zo Sitečka a Jamije, že merali takú diaľku a aby som nezabudla - Jamija - super kultúrna vložka !!! nasmiala som sa čosi

tešííím sa veľmi nabudúce, na vás všetkých!!!
1 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

[QUOTE=Gabhus;1536099]teda baby dorazili ste domov a ešte máte energiu na písanie.

Gabi, že či? Veď batérie dobité na 1000% výkon
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivenka Pozri príspevok
Troškan pozde, milý drozde ...
1 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jamija /cestovateľka naša/ zvládla presun v pohode, už je v KE...ešte ju čaká jedno stretko a fičí smerom k rakúskym hraniciam
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Do ružova vyspinkané sme sa s Majkou rozlúčili s Jarkou - jamijou, v pohode dorazili domov , ja mám aj koťogo vypité...akurát svinský kávovar štrajkuje...Ďakujem Valike a Evke za organizáciu a všetkým tým čo boli ďakujem, že prišli a potešili ma. Ale najmä držím palce Jarke, aby dobre docestovala domov a klobúk dole...že sa odhodlala a prišla tak ďaleko na naše stretko. Všetkým prajem pekný víkend.
4 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Kočky a zopár kočkošov, Valike a Evke ďakujem za skvelú organinizáciu celého stretka, nebola ani zima, ani sme nemuseli čakať 2 hodiny na večeru ... Všetko bolo super, bola som rada, že som videla starých známych i nových ...
Bolo mi ľúto, že Zitka, Shrek a Danushka nemohli pre objektívne príčiny prísť ... Aj Sito bol zlatý, že prišiel, hoci hneď aj odišiel ...
Ešte raz všetkým ďakujem za super večer a teším sa na budúce ...

Pa, pa ... a veľké cmuuuuk ...

P.S. Moja Monča bola veeeeeľmi prekvapená, keď nás videla na tej chodbe, že nás bolo až toľko ...
3 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

ja o pol 2 sa zobudila reku uz asi otvaras dvere domov a ty uz bola v posteli ))
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

a uz teraz rozmyslam o novyc clenoch kto je kto resp. aj tych čo poznam podla tvare ale neviem priradit meno a nick nic sa neda robit musite prist nabuduce zas a osviezit mi pamat .))
1 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Tinika Pozri príspevok
ja o pol 2 sa zobudila reku uz asi otvaras dvere domov a ty uz bola v posteli ))
Tini, to asi patrilo mne, no už som v tom čase spinkala, ale milé, že si na mňa myslela, to sa ráta
ty si celú noc spala s nami všetkými, riadne si to prežívala
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... a nezabudnite poslať fotečky kočeny :-)))
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ja som Vás jedným očkom z postieľky sledovala, dúfam že ste to cítili .
Viróza tentoraz zaúradovala, ale teraz už to ináč spravím. Najbližšie, keď sa vyhlási stretnutie východniarov, preventívne budem posilňovať svoju imunitu, aby som sa aj potešila s Vami všetkými.
Jurko buchač mi telefonoval, že ste sa super bavili a tak to má byť, teším sa aj teraz, že stretnutie vyšlo .
5 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
prajem rýchle uzdravenie, pokecáme na budúce ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...good night

3 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

buchač Pozri príspevok
...good night

veľmi rada by som si tiež zdriemla, ale varím, vysávam, upratujem, periem, žehlím ......
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... taky tak Timka... len tu sem-tam jedným očkom kuk, čo nové..
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Lenka1979 Pozri príspevok
... a nezabudnite poslať fotečky kočeny :-)))
Aj ja som zvedavá na fotky plllllsssssss , je mi to ľúto že som sa nezúčastnila takého super stretka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať