Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No, konečne som aj ja doma.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
to ťa Buchač vysadil v hungarii?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale nieeee. Jamija do Prešova dobehla od Rakúskych hraníc a ja som bežal z Prešova až k Rakúskym hraniciam. A už som doma. Od Rakúskych hraníc. Z Prešova.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
sito Pozri príspevok
Ale nieeee. Jamija do Prešova dobehla od Rakúskych hraníc a ja som bežal z Prešova až k Rakúskym hraniciam. A už som doma. Od Rakúskych hraníc. Z Prešova.
ty si lietaš od hranici k hranici jak kométa.....
Naposledy upravil hnedoočka : 16.10.10 at 22:54
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
kočky,sľúbený recepísek na koláč...a hor sa do pečenia!

Rýchly jablkový koláč

1 šálka /3 dcl/ polohrubej múky
1 šálka detskej krupice
1 šálka kryštálového cukru
1 prášok do pečiva

všetko spolu zmiešať v miske.

nastrúhané 1 kg jablká
1 hera
vanilka, škorica, prípadne orechy
postup: plech vymastíme Herou, vysypeme šálku zmiešanej zmesi, na to dáme polovičku nastrúhaných jabĺk,ktoré posypeme vanilkou , škoricou....kto chce i orechami /ja som dnes nedávala/.Na to vysypeme druhú šálku zmesi, zopakujeme jablká,vanilku a škoricu a zakončíme treťou šálkou zmesi.
Celé to polejeme roztopeným zvyškom Hery a dáme upiecť.
Vychladnuté posypeme práškovým cukrom s vanilkou.
12 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Valika hneď dnes ho vyskúšam, velikánske vďaka.
Naposledy upravil EMILY04 : 17.10.10 at 11:15
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

No koláč sa podaril a dokonca ho robil manžel.
No on to trošku pomenil, keďže sme mali doma viac hrušiek ako jabĺk tak máme hruškový, no je super.

Takže chlapi hor sa do pečenia keď to dokáže upiecť aj môj manžel.
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Chlapi, nóóóó, neviem? Kto si čo upečie, nech si aj zje! Tak nejak, to povedal JURO JÁNOŠÍK.

EMILY, nič a štyri, môže byt milý, aj chutný. Každý koláč sa dá ziecť, len aby ho mal kto upiecť. A hlad, nehlad. Alebo, aj hlaď, pohlaď, očami, dá sa aj rukami.

0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Tak také jednoduché pečenie mám rada, dávam ti, "hnedoočka",
1*
a určite ho vyskúšam, lebo som ten koláčik v Prešove aj chutnala a fakt bol dobrý, len neviem, či sa aj mne tak dobre podarí. Dám vedieť,
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Pozdravujem všetkých zo stretka veľmi nestíham ale aspoň tak jednoducho. Ďíki za krásne zážitky za perfektné posedenie dúfam, že nabudúce tiež tam budem. Hlavne ďakujem Valike a Evičke no a pravdaže aj Jarke ale aj ostatným jednoducho ste SUPER .
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

pridala som fotky, kuk do albumu tu na porade, nájdete tam sériu fotiek zajačika aj buchyho ako sa chystal na koláče
1 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Pekný deň, a ešte mi niekto povedzte ako sa dostanem k fotkám. Nie som členom Miniporady ..... kde sa mám preklikať? Ďakujem.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Choď hore na lištu MiniPorady, klikni a tam hore na pravej strane požiadaj o členstvo, toť vsjo.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Teraz som komunikovala s Timkou1 a nič také tam nemám. Mám tam iba pozrieť všetkých členov a kategórie
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Asi v tom bude nejaká zrada, skúsila som sa preklikať na inú MiniPoradu a tam som mohla požiadať o členstvo. V tém stretko východ mi to nendééééé. Asi musím mať protekciu u Jarecka . Tak mi ju prosím vybafte.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Holky a hoši....hor sa do môjho albumu
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Evi, dík, pekné fotečky.
... ale ja mám depku, ktorá trvá cca 2 týždne, kedy mi všetci strašne chýbate, potom je to už lepšie a dá sa to vydržať ..
Teším sa na ďalšie stretnutie!!!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

...ak Ťa to, Leni, ukľudní...sme na tom podobne...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Moji milí priatelia z ministretka východu...prajem každému krásny začiatok týždňa a pekné nasledujúce jesenné dni.

Ospravedlňujem sa a je mi naozaj veľmi ľúto, že som sa nemohla s Vami všetkými opäť stretnúť, niektoré nové tváre osobne spoznať, mladomanželom zaželať úspechy na spoločnej ceste životom, a hlavne zvítať sa s malým poraďáčikom Patrikom.
Žiaľ, asi moja radosť bola tak veľká, že tú radosť neuniesol synov Fiat a ostali sme trčať autom v tretine cesty. Späť sme sa vracali (vďaka mojej polovičke, čo prišiel pre nás) našou starou Feldou v čase, keď už niektorí stretkujúci šli tiež domov.
Pevne verím, že sa ešte stretneme, ak ...ale to radšej nenapíšem...musím myslieť pozitívne.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Zituška, na budúce to vyjde, neboj sa a stretneme sa všetci spolu.
Aj nám bolo veľmi ľúto,že sa vám prihodilo to,čo sa prihodilo, a keď nám Evka povedala,že si volala a stala sa vám tá nepríjemnosť s autom, ver, že nám bolo tiež smutno. Teškám sa na budúce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať