Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Na miniporade máme troch nových členov Ivenka, margaretka71, promont maja, ktorí na stretku č. 2 boli. Potom máme dvoch nových členov, Halli, erzet, ktorí na stretku č.1 ani č.2 nebolí. No členmi nie sú, aj keď na stretku č. 2 boli nata 37, s21, jamija. Prečo nie sú? Čo, ak ich to bolí?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Sito,dobre sa bavím na tvojich príspevkoch.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Na, tam si nebola, zábava bola. Bav sa teda dnes, však to nie je des. Len niekto má a niekto nemá, ako sa to má?
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Situško ja by som tam bola skôr, lem mi trocha navigácia na Porade vôbec niekedy robí problémy. Zo začiatku som to brala ako informácie k práci ale že sa tu aj pobavím mi nikdy v živote nenapadlo. Ach keby som bola aj v živote "nová" a nie "stará"
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

sito Pozri príspevok
Na miniporade máme troch nových členov Ivenka, margaretka71, promont maja, ktorí na stretku č. 2 boli. Potom máme dvoch nových členov, Halli, erzet, ktorí na stretku č.1 ani č.2 nebolí. No členmi nie sú, aj keď na stretku č. 2 boli nata 37, s21, jamija. Prečo nie sú? Čo, ak ich to bolí?
Bolí, bolí, bolí.., práve som sa chcela spytať, či dá niekto súhlas jareckovi, a prijmete ma do miniporady.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Jarka, kvôli Tebe otvoríme extra triedu maxi Porady.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ja bude už dobrá, nechám si zajačie ušká doma, no dúfam, že dáte niekto aj mne súhlas do miniporady
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nebadal som. Stará? V Prešove, nie na porade, ale aj na porade je zábava.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ivenka a ja taká šťúpla a že maxi.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jamija Pozri príspevok
Ja bude už dobrá, nechám si zajačie ušká doma, no dúfam, že dáte niekto aj mne súhlas do miniporady
Sito hlási, že súhlasí.

Krk na to dám, že nie som sám!
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jamija Pozri príspevok
Ja bude už dobrá, nechám si zajačie ušká doma, no dúfam, že dáte niekto aj mne súhlas do miniporady
choď do miniporady Stretko východ - na lište hore požiadaj o členstvo v miniporade a odklikni a sa dostaneš do miniporady
2 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Sitečko, na stretku som bola najmladšia ale ak by si bol dlhšie tak si to všimneš.
Jarka - to asi robili tie uška, pomóóóóc, ešte blikajú ? A mrkvička v záhradke Ti neostala Zajo, už si popapala ?
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Jarka, ta kde si? Stále Ťa tam nevidím.
Keď si cestu od rakúskych hraníc až na východ zvládla, toto by už malo byť pre Teba hračkou
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jarka sa nám stratila? či poblúdila cestou k miniporade?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
sito Pozri príspevok
Pravda, pravda všetkého moc škodí, potom sa zle vodí. Dobré prase, všechno spase. Lenka, pripravovať sa môžeš, aby si bola pripravená, keď hnedé očka zamrkajú, Prešovskú bandu na stretnutie zavolajú. Nie, aby mala šéfka tiky, zbehla by sa banda, každý týždeň z celej republiky.

Ale môže byť, potom to bude na ...


sito Pozri príspevok
Na miniporade máme troch nových členov Ivenka, margaretka71, promont maja, ktorí na stretku č. 2 boli. Potom máme dvoch nových členov, Halli, erzet, ktorí na stretku č.1 ani č.2 nebolí. No členmi nie sú, aj keď na stretku č. 2 boli nata 37, s21, jamija. Prečo nie sú? Čo, ak ich to bolí?
sitečko....už som sa narehlila i nestačím sa čudovať akú štatistiku tu máme....z každého rožka troška.....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Však je to len Východ, Západ. Prvé, druhé. Štyridsaťtri ľudí, a 194 foto, no proto!
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Sita našho Sitečko, bolí trochu srdiečko
či boli, či neboli, či Erzet, či Halli
na stretko sa náhlili, iní im to zmarili
strašne sa len tešili, do priazne sa dostali
fotečky si pozreli
Jarka uška vystrčila, tiež pozrieť sa zatúžila,
lebo naša Jamija, smiechom všetkých dobíja
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

čo tu vidím v tento nočný čas? Zas Vás chytil rýmovač?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Jáááj, Tutočka moja , hlavný rýmovač asi zaspal ja umyjem zubky a idem chrapkať...hurááá za dva dni ideme do práce ..............................................
pekné sníčky deťúrence z Východu
Naposledy upravil Halli : 22.10.10 at 22:35
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

jamija Pozri príspevok
Bolí, bolí, bolí.., práve som sa chcela spytať, či dá niekto súhlas jareckovi, a prijmete ma do miniporady.
Ten alebo ta co bol-a na druhom stretku a nie je este v miniPorade ziadny suhlas od jarecka nepotrebuje, ale potrebuje urobit jeden klik na vetu ,, Ziadam o clenstvo ,, ktora je vpravo hore na prvej strane miniPorady na liste. jarecko potom urobi druhy klik na slovicko ,, accept ,, a si tam. Je to jednoduche na oboch stranach, len ty musis urobit prvy krok, ktory si zatial neurobila.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať