Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Halli Pozri príspevok
...ta co ..? na vychodze nič nové?
Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť /
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

hnedoočka Pozri príspevok
Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť /
Veruže sa mi cnie za východniarmi...no čo už, ja sa pre istotu ozývam "hrube" popredu, aby sme to tento rok stihli
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

hnedoočka Pozri príspevok
Sympatizantka naša, je pekné od teba, že sa nám ozývaš.....
So stretkom to zhrniem asi tak:
najprv do 31.3 daňové priznanie /krvopotne/, potom nasledovala mesačná, kvartálna a debilná ročná štatistika...po nej rozbor k valnej hromade - čaká ma valná hromada a keď som si myslela, že už konečne vydýchnem a fungujem normálne, včera mi došiel pozdrav z daňového - v júni mi začína daňová kontrola za rok 2009.....
ešte že vymákli termín, lebo v júli mám dovolenky....ale možno dovtedy ani neskončia....

Takže ak by niekto z východniarov mal záujem trošku sa povenovať stretku, budem len rada!
Ináč to vychádza až niekedy v septembri, vzhľadom na dovolenkové obdobie a budúce mamičky /aby nám nestihli porodiť /
juuuj len aby som stihla este prist ) tak dufam, ze v septembri, lebo v oktobri uz mozem rodit .)))
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Tinika Pozri príspevok
juuuj len aby som stihla este prist ) tak dufam, ze v septembri, lebo v oktobri uz mozem rodit .)))
to naozaj? gratulujem ...
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

m.hladka Pozri príspevok
to naozaj? gratulujem ...
naozaj a dakujem
2 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... ak bude v august-september - určite neprídem.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
a to už prečo?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... lebo dúfam,že dovtedy šťastne porodím..
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

babenky, gartulujem a držím Vám palce. Aj za to, že pozitívne posúvate demografický vývoj
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Lenka aj Ty. som rada..tak držím palce Vám obom, aj Tebe Tinika No dievčatká potešte ma či prezradíte ale obe.. či bude po praslici, alebo meči?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Anciáša jeho ten smailík mal byť a prsty mi klipli vyššie...prosíííí prepáčte mi. Lenka hlavne Ty. už radšej nebudem prikladať smailíkov.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... bodaj by nás viac bolo na porade, ktoré by sa tešili na ten "svoj termín"...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Halii mojko, naozaj by som bola veľmi rada, keby si došla konečne. Hotel, kaviareň i jedáleň zaistené máš, ale v KE. Aspoň sa Ti budem môcť pochváliť blokom...imým sa chváliť nemôžem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Dievčatá super konečne počujem, že rodia aj zdravé, pekné ženy , blahoželám
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
za seba ďakujem veľmi pekne. Verím,že nás bude viac, čo sa budú môcť pochváliť...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jój kočenky...ale ste mi to zamotali.
Lenka, ja som tvoj termín doplietla, neviem, prečo som vedela ,že je to 11 mesiac.....ale to by si bola asi unikát vo vynosení dieťatka....

Teraz ,keď ani august ,ani september, tak neviem...bez teba by to zase nebolo ono.
V júli som zase ja preč viac než dva týždne a najhoršie ,že na začiatku...prídem friško v práci porobiť , i na konci.Takže na stretko nebude čas.
Pozerám, že Zitulda si už privatizuje Halli.... zlatá....
No nič , uvidíme....necháme to na daňovú kontrolu, aká bude pohotová....
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
jój kočenky...ale ste mi to zamotali.
Lenka, ja som tvoj termín doplietla, neviem, prečo som vedela ,že je to 11 mesiac.....ale to by si bola asi unikát vo vynosení dieťatka....

Teraz ,keď ani august ,ani september, tak neviem...bez teba by to zase nebolo ono.
V júli som zase ja preč viac než dva týždne a najhoršie ,že na začiatku...prídem friško v práci porobiť , i na konci.Takže na stretko nebude čas.
Pozerám, že Zitulda si už privatizuje Halli.... zlatá....
No nič , uvidíme....necháme to na daňovú kontrolu, aká bude pohotová....
Joj moja zlatá, ale šak nikde nie je napísané, že ja tam musím byť. Potom mi poviete ako bolo.... Ak sa do augusta neurobí, tak ja už na 100% neprídem. Tak príjemné stretkovanie priatelia.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Lenka1979 Pozri príspevok
Joj moja zlatá, ale šak nikde nie je napísané, že ja tam musím byť. Potom mi poviete ako bolo.... Ak sa do augusta neurobí, tak ja už na 100% neprídem. Tak príjemné stretkovanie priatelia.
nooo Lenka a nemýliš sa náhodou? bez Teba to nebude ono!!! fňuuuk

ja by som najradšej dala stretko na jún, verím, že aj hnedoočke by sa podarilo prísť
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Timka1 Pozri príspevok
nooo Lenka a nemýliš sa náhodou? bez Teba to nebude ono!!! fňuuuk

ja by som najradšej dala stretko na jún, verím, že aj hnedoočke by sa podarilo prísť
... no hej mojko, len čím neskôr, tým je to pre mňa nereálnejšie...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

viem viem moja zlatá, práve preto píšem, že v júni, aj tebe by sa podarilo aj Tinike, lebo na jeseň by vás už veľa chybalo .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať