Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Halli Pozri príspevok
Do kelu ešte stále neviem, riešim návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff
Halli, návštevu nasačkuj do raketoplánu a prileťte šicke ...... aj so sestru .....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Timka1 Pozri príspevok
Halli, návštevu nasačkuj do raketoplánu a prileťte šicke ...... aj so sestru .....
...škoda, že tu neni to "srandovne"-zábavné, takto nemôžem ani súhlas dať lebo bude na Východe poplach, že ozaj doletím ....Ta co zrobím? Letenky boli dááávno zabeštelované, ako som sa dozvedela o stretku ...no teraz išli na návštevu k mojim rodičom, ale na večer ich mám doma, tak dnes toho veľa nenarobím
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Halli Pozri príspevok
Do kelu ešte stále neviem, riešim dôležitú návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff
zamaskuj, že ich pozývaš na obed do historického centra Prešova a keďže východniare sú národ pohostinný a družný, tak sa k vám pridáme ,aby vám lepšie chutilo......hm?

či zháňame z leteckej školy Prešov eroplán?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

hnedoočka Pozri príspevok
zamaskuj, že ich pozývaš na obed do historického centra Prešova a keďže východniare sú národ pohostinný a družný, tak sa k vám pridáme ,aby vám lepšie chutilo......hm?

či zháňame z leteckej školy Prešov eroplán?
No máš pravdu, už boli aj na Východe pred dvoma rokmi a veľmi sa im páčilo. Len teraz majú v pláne obísť rodinnú "sešlost" tak im ukazujeme, že nemáme dve točky 20cm od seba v kúpelni a volant napravo
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...
4 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

legolas Pozri príspevok
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...
jeeej super legolas, práveže sme začali neskoro robiť "nábor", ale dúfam, že ti to vyjde, radi ťa vidíme a tešííííme sa

pripíšem ťa do zoznamu
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
legolas Pozri príspevok
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...
vôbec nám to nevadí, práve naopak, tešíme sa...tak sa snaž....

vy, čo ste nechodili na stretká a ste z blízkeho východu, musíte sa hlásiť sami, lebo nie o každom vieme.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Timka1 Pozri príspevok
jeeej super legolas, práveže sme začali neskoro robiť "nábor", ale dúfam, že ti to vyjde, radi ťa vidíme a tešííííme sa

pripíšem ťa do zoznamu
Valika, nebude nám potrebné rezervovať športovú halu s obsluhou?

Mám taký dojem, že keby sa celoslovenské stretká robili na východe, tak už aj my naplníme počet....
3 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

legolas Pozri príspevok
...ak by Vám to nevadilo dievčatá, tak by som sa aj ja rád stretol s vami na tom stretku, ale ak sa mi nepodarí prísť do 18nástej večer, tak už neprídem..škoda, že som sa to dozvedel až včera od Zitky...
legolas, idem ťa trošku spovedať, čítam ti v profile v záujmoch - včely, nemáš náhodou na predaj včelý med? kúpim
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

hnedoočka Pozri príspevok
Valika, nebude nám potrebné rezervovať športovú halu s obsluhou?

Mám taký dojem, že keby sa celoslovenské stretká robili na východe, tak už aj my naplníme počet....
hnedoočka, koľko bolo poraďákov na celoslovenskom super stretku? predpokladám, že sme ich už dávno tromfli
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod., ale majiteľ reštiky je upozornený, že sa taaak strašne naňho tešíme, že je pravdepodobnosť skoršieho príchodu


aktualizácia kusov

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka O.
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50
Gabhus
promont maja
legolas


spolu 29 kusov - počet sa nám zvyšuje :-)

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky
Naposledy upravil Timka1 : 06.10.11 at 14:45
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

hnedoočka Pozri príspevok
...musím vám takto dať zábavný bodík, keďže autor Porady usúdil, že tu sa zábava konať nebude......
Buchy, mám dilemu, či také niečo značkové nájdem v šatníku...teraz roštujem...ktorá z nich je Timka1?
keďže je nižšia ,tak asi tá napravo od pc s trčiacimi prštekmi z topánok......
Valika, šak neroštuj, bo tota v stredze a ľaptopom som jáááá...ta ne Paľi?
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...zabudla som Pekný dník Vám...a nik sa nepýtal či erzetík sa náhodou neukáže? Ja som poslala sitečkovi email, zatiaľ ale som nekukla poštu.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

joooj, strašne tu chýbajú tlačitka "zábavné", namiesto nich dávam "úžitočné", lebo ak sa človek dobre zasmeje, je to úžitočné pre jeho zdravie :-))))
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Zitulda, skús erzetika osloviť, možno by prijechal :-), čo by nás potešil
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Timka1 Pozri príspevok
hnedoočka, koľko bolo poraďákov na celoslovenskom super stretku? predpokladám, že sme ich už dávno tromfli
tuším 25...
Zitulda, nemáš chybu,aj ja sa tu rehocem...Shrekovi odišla SMS, pošlem aj erzetíkovi.....šak možno motyka vystrelí...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jupíííííííí!
MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod.,
Hodina H a deň Dje tu - druhá fronta konečne otvorená!

2 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

HALLOOO, zajtra v restauracii MAXIM - miesto stretnutia - podavaju na obed aj špecialitku, a to: losos v citronovej omacke, americke zemiaky, zeleninova priloha. Kto sa hned hlasi!!!!! DNES DO 16,00 HOD MUSIM DOHLASIT POCET MAJITELOVI RESTAURACIE. Pripravuje sa cerstvy, nie je to "podkova". Tichy bondz: nikto to v PO okrem tejto reštiky takto nepripravuje. Je to špecialitka podniku. Takže kto ma chut, nech mi to da hned vediet. DAKUJEEEEEM
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Dnes je tu veselo ako za oných čias.
0 0
Robbi Robbi

Robbi je offline (nepripojený) Robbi

Škoda, že som na služobke, prišiel by som Vas pozrieť.

Zabavte sa aj za mna...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať