Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Aj ja hlásim šťastlivý príchod domov z maxi - mini stretka. Timka1 ďakujeme s Dankou za odvoz na stanicu, stihli sme to tak akurát.
Ďakujem za príjemnú atmosféru v spoločnosti milých ľudí a tiež za možnosť spoznať vás aj osobne. Ste jednoducho super.
5 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Košice hlásia príchod domov. Ďakujem Timke za super organizáciu, Vám všetkým, ktorí ste si našli čas sa stretnúť, za super posedenie, Sitovi za sito, sitko, sitečko ... Pa, pa a na skoré stretnutie ...
5 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ďakujeme Timke, bolo dobre ale málo Som dorazila tiež
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A nedáte tu nejaké fotečkéé? Nech vidíme, akí ste tam boli šťastní a krásni. Lebo je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Len teraz som vstala a už hajde na Poradu.Nie ,že by som až teraz dorazila,ale v neskorých nočných hodinách.Cesta bola hrozná: vo vnútri teplúčko, príjemne ,vonku nás ale prekvapil silný dážď ,vietor, mokrá asfaltka,napadané lístie, tak som razila cestu slimačím tempom.

Timke aj ja ďakujem za aktivitu, všetkým ostatným za super príjemnú atmosféru, ministrovi za prekvapivú a milú návštevu /myslím, že u všetkých prítomných si vysoko zabodoval a dúfam, že aj ty si sa cítil príjemne/.

Personálu reštaurácie MAXIM sa výborné jedlo a skvelú obsluhu.

A nakoniec náš zlatý KLINEC .....sito, sitko ,sitečko /my vieme, prečo sa oddnes tak volá.....že?

sito, ty si vždy prekvapením našich stretnutí...tá tvoja básnička.../dúfam,že bude zverejnená/ jednoducho nemá chybu.A k tomu Modré z neba, slivovička, chlieb, soľ...sitečka- samozrejme a môj KLINEC !!!!! Dúfam, že som na nič nezabudla......

pá moji, som nesmierne rada, že som s vami bola a teším sa na ďalšie zoznámenia a stretnutie.
7 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

mini, super, maxi!
6 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

hnedoočka Pozri príspevok
Len teraz som vstala a už hajde na Poradu.Nie ,že by som až teraz dorazila,ale v neskorých nočných hodinách.Cesta bola hrozná: vo vnútri teplúčko, príjemne ,vonku nás ale prekvapil silný dážď ,vietor, mokrá asfaltka,napadané lístie, tak som razila cestu slimačím tempom.
Ako to ten Iľko?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

hnedoočka Pozri príspevok
sito, ty si vždy prekvapením našich stretnutí...tá tvoja básnička.../dúfam,že bude zverejnená/ jednoducho nemá chybu.A k tomu Modré z neba, slivovička, chlieb, soľ...sitečka- samozrejme a môj KLINEC !!!!! Dúfam, že som na nič nezabudla......
Šak vieš, čo sito napíše, to je a niekedy sa to aj je.

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tweety Pozri príspevok
A nedáte tu nejaké fotečkéé? Nech vidíme, akí ste tam boli šťastní a krásni. Lebo je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.
To tak, pozrite sa do kredenca a zrkadla!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sito Pozri príspevok
To tak, pozrite sa do kredenca a zrkadla!
JA nemám fotečkéé v kredenci, Ty vari áno? Ale nebuď labuť, aspoň cez SS by ste mohli.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ani cuker, že! Keby si hu tam mala, dety by ty ho nezedly. U mna je to spalna, pre sito, riečicu, aj. Labuť? Buuuť!
Naposledy upravil sito : 08.10.11 at 09:48
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tweety Kvety, nespravil by to klinček?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

No ja nestíham čítať, ani tu ani na fejsbúúúku, konečne som sa ozvala, že????

Moji milí priatelia!!!

Ďakujem za krásne piatkové poobedie a večer, príjemnú atmosféru, super zábavu, toľko som sa už dávno nenarozprávala a nenasmiala (vďaka najmä Milke, AdeG a Rišovi a tiež promont Majke), ja som sa strašne tešila na to maxi stretko, dva dni predtým som bola naladená a v dobrej nálade, ale po stretku budem minimálne týždeň dobre naladenááááá a to vďaka VÁM všetkým čo ste sa zúčastnili.

Naši švárni mládenci opäť nesklamali a prekvapili - sito precestoval pol republiky, aby nás videl, misoft tiež prekvapil účasťou :-), Vladko a Riško, tiež Juraj, ďakujem za spestrenie stretkovského programu ....... mám sériu fotiek zo sitok, tak potom neskôr večer hodím do albumu miniporady, tešte sa :-)))

a aby som nezabudla, ďakujem príjemnej obsluhe, švárni fešáci to boli :-) apropo, super DOMÁCA BUJÓNOVÁ kuracia polievka, ešteže to napravil ten losos v citrónovej omáčke .....

a v neposlednom rade ďakujem p. ministrovi, že prijal moje pozvanie medzi nás stretkujúcich a dúfam, že sa dobre cítil medzi nami :-)))))


Pekný víkendík vám prajem, ešte sa tu ukážem dnes, ale mám dosť dusno dnes, takže až neskôr večer, cmuk cmuk, všetkých vás objímam :-))))
9 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Neverte všetkému, čo píšu! Že na východe žijú ako cigáni, teraz kto, cigáni? A kto gáni?

Naši švárni mládenci opäť nesklamali a prekvapili - sito precestoval pol republiky, aby nás videl, šak je to za rohom, žeby cibuľa?

Povedal som svoj názor, že ako pri pohrebe. Štvrtého oznam o tom bol, siedmeho sa konalo, teraz všetci majú bôľ, ale už čakajú, ktorý vôl, povie zas si sadnime za stôl.

Ak keby ste videli, vedeli, čo som ja videl, keď som Vás už nevidel? Ale u Maxim, maximálne ...
6 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Juj,tak to som rada,že ste všetci takí šťastní a spokojní zo stretka, celý čas som na Vás myslela a v dobrom závidela,že sa znova uvidíte a nasmejete.... dúfam,že ďalšie stretko vyjde aj mne,lebo momentálne stále "visíme na cicine" a aj keby som ako chcela, nedalo sa... na ďalšom už budeme väčší tak pevne verím,že nabehnem už aj ja.... rada by som videla fotečky ak ich tu hodíte, nech si pospomínam na všetkých úžasných ľudí ktorých poznám.... cmuk.
8 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Lenka, fotečky priložím do albumu miniporady neskôr, zatiaľ nestihačka, ale ktosi mal ešte foťak, asi Vlado :-) ten určite zase preskakuje kaluže :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

dievčatá a mládenci, v miniporade STRETKO VÝCHOD sú nové fotečky z mini-maxi včerajšieho stretka v Prešove, takže môžte nakuknúť, kto má prístup :-)

a chcela som sa pýtať, dať ich aj na FB do našej skupiny?
Naposledy upravil Timka1 : 08.10.11 at 16:56
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Valika, ďakujeme Ti ešteže Ťa máme...ináč ani dôkaz nemáme, že sme tam boli
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a ani by sme poniektorí nechápali .....chápeš ????

Lebo ja ešte stále nie ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...že na odchode som .....či ...????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať