Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
hnedoočka Pozri príspevok
Ešte som zabudla, tak nemôžem ísť spať: Hladkí a Danielka.......chýbali ste nám!!! aj Shrek a Robbi , samozrejme
Ja?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja?
jj, že ty....Danushka je Danuška......
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

no hej, ale foto nemvidím...nikto mi he nečekol, to je ale robota...no šup mi ho
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja?


To tu asi treba písať Danielka StaroĽubovnianská , bo sa nevieš stotožniť .
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tak som si pozrela Vaše fotečky veľká škoda, že sa to tak rýchlo zbehlo a ja som si to nemohla zariadiť, ale nabudúce dúfam, že budem na nich s Vami. Prajem krásny dník na Výchóóóód...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Halli Pozri príspevok
Tak som si pozrela Vaše fotečky veľká škoda, že sa to tak rýchlo zbehlo a ja som si to nemohla zariadiť, ale nabudúce dúfam, že budem na nich s Vami. Prajem krásny dník na Výchóóóód...
.......hm .......
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
.......hm .......
piatok bol lepší.....
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

výborná nálada, fajne fotečky, škoda, že mi to na poslednú chvíľu nevyšlo- ale človek mieni.....
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Jááá poslušne hlásim síce trochu neskoro, že domov som šťastne zo stretka došla vďaka Zuzke a Martuške. Nestačila som skôr tak prepáčte mi.
Timka, Tebe patrí moja veľká vďaka, že za krátky čas si zorganizovala príma stretko, v príma útulnom podniku s príma jedlom a obsluhujucími.
Ďakujem Vám všetkým stretkujúcim v " Maxime ", ste fantastickí ...no predsa východniari sú vždy takí a ja som sa medzi Vami cítila veľmi dobre. Všetci ste boli príma, nálada fajn, smiechu až až, že som zabudla na všetky starosti. Som veľmi rada, že som mohla spoznať aj osobne nielen pána ministra, ale aj ďaľšie milé osôbky priateľky a priateľov-poraďákov, či drobčeka Paťka,Tinikinho synčeka. A potešil ma aj Sito-sitečko, ktorý po dlhej absencii na porade, nesklamal a došiel medzi nás východnairov.
Kopec babeniek, či chalanov východniarov síce nebolo, niektorí prihlásení-sa ospravedlnili a (nám!)mne chýbali...určite sa im čkalo. Dúfam, že na najbližšom mini-maxi stretku nás bude ešte viac a dôjdu aj Tí, čo ešte ani raz neboli.
Prišla som trochu neskôr a tak som sa už nestretla so Zuzkou-Zsazsulou, či jamijou, je mi to ľúto
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

5.2.2010.



II.






Aj my?

Aj my!


4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito Pozri príspevok
5.2.2010.
...prenádherný deň ...

Zapísaný červenými písmenami v tej mojej hlave ......
4 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pekné od vás chlapci, že ste pripomenuli začiatok nášho stretkovania. Ja som si ho tiež pripomenula , hlavne však počasím....vtedy sme tiež riešili dilemu, čo s kalamitou a ona sa tuším opakuje vždy pri našom výročí. Krutá zima , že aj bratia rusi nám ju môžu závidieť....

Pozdravujem ale všetkých milých človiečikov, s ktorými som sa vtedy mohla zoznámiť a postupne ich pribúdalo a dúfam, že sa to len rozrastie....
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja som vari na nejakom chýbala? Veru aj vtedy sme mali metelicu..ani som nevedela v Prešove na križovatke kade odbočiť....A v tom hoteli bola zima skoro jak vonku....Ale inak to bolo veľmi vydarené... vďaka všetkým zúčastneným.
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
A ja som vari na nejakom chýbala? Veru aj vtedy sme mali metelicu..ani som nevedela v Prešove na križovatke kade odbočiť....A v tom hoteli bola zima skoro jak vonku....Ale inak to bolo veľmi vydarené... vďaka všetkým zúčastneným.
Dani, tuším si bola odcestovaná v ďalekej zemi počas posledného stretka, ktorého sa ujala Valika /ale Timka1 /
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Po ťažkom marci a bláznivom apríli prichádza pomaličky máj lásky čas. Čas stretávok a pre nás účtovníkov konečne "odpočinok". Čo tak dať si stretko pri kávičke a večeri. Navrhujem termín 11.5.2012 alebo 18.5.2012, aby aj tí čo majú odklad daňových stíhali dokončiť svoju prácu. Ak ste za budem len a len rada. EMILY04
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som za ..lenže ktovie kde ja vtedy akurát budem.....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Na východe máte aspoň chlapcov, my na dolnej zemi sa musíme zaobísť aj bez chlapcov Síce minule výnimočne sme mali jedného...
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Dievčatá a chlapci zatiaľ tím čo sa vyjadrili k stretku najviac vyhovuje termín 18.5.2012.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Posúvam...na východe sa bude stretkovať ... čo tak termín, ktorý sa páči väčšine ... 18.5.2012 ?
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Posúvam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať